Re: turcine...?

ceka se 4ladx sa onon svojon pickom

luđa
10

202

Re: turcine...?

ST_Mangup napisao:

ceka se 4ladx sa onon svojon pickom

hahahahaahha.  big_smile big_smile big_smile .  Unistia si me brate od smija sad

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: turcine...?

drkica zasluzeni ban, sta je previse previse je, cak i napdat rl nekoga..njegov odabir ili onoga fizicara u cirihu ili sta se vec spominjalo..meni je takoder zivot fizicara smece .. al ok hehehe..
sta se tice ruke sve je vec napsiano, dobar potez al ne u bublleu, pogotovo zato sta je stejk, da san dace takoder bi se iznervira, jer nije isto uzgubit 1000 i nesto kuna rade teske gluposti ili zaradit recimo 500 kn i vratit 1000+...
eda san recimo ja posta ovaj hend mislin da bi na 9 stranica bija ismijan i da bi mi se rugalo i staro i mlado, a da san bija pod stejkon jebela bi mi se mater... turcin je jedan od najboljih mtt igraca na ovim prostorima, al ne samo pricom nego i rezultatima i pari mi skroz okmomak, bit ce  mi drago bacit s njin kad dode u st.. ocito je falija jer je i dace poludija totalno ,a sigurno je blji igrac od svih nas..
slazen se drkicon oko toga da su proovi zasticeni totalno , al ne od foruma nego i stekeri dizu u nebasa i da idu sa 72of u all in.. da je roba posta ovu ruku bija bi to potez godine a ovaj sa 10 10 bi ispa ribetina jer je zva... evo turcine posalji braniteljima 10 dolara na psk, ako ti je puno dan ti pola i roba zakljucaj ovo...

luđa
00

Re: turcine...?

chillin napisao:
ST_Mangup napisao:

ceka se 4ladx sa onon svojon pickom

hahahahaahha.  big_smile big_smile big_smile .  Unistia si me brate od smija sad

to je bit svega.. kad ce past vise jeger kola hmm

luđa
00

205

Re: turcine...?

Here we go again.

Čovjek je pitao za OBJAŠNJENJE zašto je ruka odigrana kako je odigrana. OBJAŠNJENJE je dobio od turčina, ne vidim di je problem i kakve to ima veze dal je netko ovdje zaštičen ili ne? Osim toga, ne kužim dal je vama bitnije pratit tko je ovdje zaštičen ili ste došli ovdje nešto naučit o pokeru?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

dfable napisao:

Here we go again.

Čovjek je pitao za OBJAŠNJENJE zašto je ruka odigrana kako je odigrana. OBJAŠNJENJE je dobio od turčina, ne vidim di je problem i kakve to ima veze dal je netko ovdje zaštičen ili ne? Osim toga, ne kužim dal je vama bitnije pratit tko je ovdje zaštičen ili ste došli ovdje nešto naučit o pokeru?

ne idemo mi nigdi!!! pa pita je objasnjene i dobija ga od pun k ljudi, onda su se tih pun k ljudi poceli prepirat sa je bolje, onda se pocelo sa niskim udarcima.. pa sa stejkon, cxak je neko kopira razgovor (totalni uzas).. boli me k ko je zasticen a ko ne.. i od cega je ko zasticen .. od nekog foruma hahahahha bezveze.. al da se primjetit iz svakog posta, pa neko ko to ne gelda vidi... briga mene za zastitu , ja san dosa naucit i mozda cak i upopznat koga, dosta san anucija i dosta ljudi mi je pomoglo oko moji suludih pitanja a neke san i upozna.. al s ovakvin glupostima se gubi na tome, na biti ovog i svakog foruma...opet ponavljan da san ja posta ovaj hend 9 stranica bi me se rugalo a da ne spominjem stejk, to je ocito iznerviralodrkicu, pantelicu nije bilo jasno (ka i vjerujem svima nama, pa i daceu) zasto tako odigrano... ma sve ok, evo cak iz ove teme san nacuia nesto o mtt, vjerova to neko ili ne..

luđa
00

Re: turcine...?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

208

Re: turcine...?

ST_Mangup napisao:

opet ponavljan da san ja posta ovaj hend 9 stranica bi me se rugalo

turcin ti se sigurno nebi rugao

00

209

Re: turcine...?

molimo Najvećega (dacea obv) da se izjasni na ovu temu!?

Hvala!

10

210

Re: turcine...?

izjasnio se, da ne vjeruje da lik igra frajerski,.... hehehhe

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

211

Re: turcine...?

Svega i svačeg napisano, a da je Turčin dobio, poduplo i došao do FT-a recimo, niko se ne bi ni osvrnuo na ovu ruku.

00

212

Re: turcine...?

jesam ja jedini koji vidi globalni problem ovog foruma??? pa evidentno je najveci problem foruma nekvaliteta pokerpro tima... roba moraces napraviti cistku u timu i izbacit sve ove lose igrace (turcin, fable, i ostali) koji su tu popljuvani i slozit novi, BOLJI pokerpro tim od boljih igraca (drkica, pantelija, st_mangup, coldrex, dunjari, i ekipa) pa ce se onda njihova misljenja cijeniti i oni ce uvijek biti u pravu jer su pokerpro tim... nije bitna stavka sto igraju nl25 max nego to sto svaki hand koji komentiraju oni su u pravu i bez argumenata... u prilog tome ide i sama cinjenica da nikad na ovaj forum nisu postali niti jedan hand da pitaju jesu li dobro ili lose odigrali jer oni sve znaju i nemaju sta pitat vas losije igrace koji ste vjerojatno slucajno regovi na nl100+ ili mid/high stakess mttovima...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

213

Re: turcine...?

kriss napisao:

u prilog tome ide i sama cinjenica da nikad na ovaj forum nisu postali niti jedan hand da pitaju jesu li dobro ili lose odigrali jer oni sve znaju i nemaju sta pitat

Taman sam mislio još ovo napisat, al si me pretekao. Očito je da su neki noobovi ljubomorni i to je sve. GG.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

eto pravi se javija...koliko se sican odbija si igrat sa tipon koji cekira bihand rf, ispa si picka ne vidana, igras nl10 2 godine cak i trazis stake za to... postas ruke stas a ak kad te neko tribeta.. uuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaauuuu... pa realno pokertim i nije nesto.. ne kazend a san bolji od ikoga, niti zelinda se tako interpretira, roba, knez, turcin, moremore, ostali vise manej solidni igraci i u timu su zato sta rade odlican posao na forumu i svaka in cast na tome...isto tako ste svi srali cromena a rasturija je robu ka malu bebu i igra limite kojima je bi tvoj roll, tako da ti je tanka ta prica u limitima i svemu...i da ko osim kneza i robe pegla hs???? pegla turcin mtt-ove i ves san reka da je on igarcina.. al nije bit ni poker tima niti kakv je ko nego ovoga henda koje je ocigledno jako lose odigran, ako san ja lup onda je ik dace...ne posatm hendove jer me par puta ismijalo (bas nl 10 grinderi) i ako me nesto jebeno zanima saljem pm...nsian bas primjetoja da nabrajani svaki hend komentiraju i da su bez argumenata, sori, osobn osam komentira 5 hednova 8i necu vjerovatno viose niti jedan) i svih 5 su se "face" slozile... mislim da znam ko je pantelija i live puno vece limite i turtnire od proova.. al opet ponavljam nije bit u limitu.. ma cisto sumljan da cu s ikin vise raspravljat,blazeni pm.. vecina vas su obicni isfrsutrirani debili ... pozdrav svima, zelin vam seve najbolje u 2012. (za razliku).. e da sad kasnim zbog ovoga aaaaaaaaaaaaaaaaa..
editiran psot kad se vratim, prebrzo san pisan.. kasninna more sa curon i prijateljicom, pa idemo na komarce i lubine, pa onda naplacujen talijanima apartman i iden nalo u aparman mmmmmmm i odna anvecer cuga uz more sa ekipon i vjerovatno oko neke ure ako ne bude akcije iden na live 1/2.. to je odgovor na ovo da san ljubomoran na ikoga...

Zadnji popravljao ST_Mangup (22-08-2011 17:01:57)

luđa
10

215

Re: turcine...?

ST_Mangup napisao:

eto pravi se javija...koliko se sican odbija si igrat sa tipon koji cekira bihand rf, ispa si picka ne vidana, igras nl10 2 godine cak i trazis stake za to... postas ruke stas a ak kad te neko tribeta...

pa sta mislis zasto ja nisam komentirao hand??? obv jer nemam pojma kako to ispravno odigrati... smile
hu sa coldrexom nisam odbio vec se nikad nije odigrao... kad sam ja mogao on nije, kad je on mogao ja nisam...
nl10 igram 3 i pol mj. i gotov sam snjim... dns ili sutra shotam nl25...
igram pod stejkom jer mi je prije par mjeseci trebala lova in rl i cashoutao sam br...
postam handove zato sto zelim nauciti igrati poker, a ne se praviti pametan i misliti da sve znam jer da je tako i ja bi bio medju ovima sto te sprdaju... smile

is that all???

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

216

Re: turcine...?

:facepalm
Ne može se protiv vjetrenjača...
Btw, ST_Mangup, linkaj mi ovdje tih 5 tema gdje si stavio neke handove i pitao za savjet i gdje smo te ismijali.

Edit: tek sada sam skužio da si meni replicirao ono za ljubomoru. Taj dio se nije odnosio na tebe.

ST_Mangup napisao:

vecina vas su obicni isfrsutrirani debili

Ne moram ti odgovorit, jelda?

Zadnji popravljao dfable (22-08-2011 17:34:09)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

editiran psot kad se vratim, prebrzo san pisan.. kasninna more sa curon i prijateljicom, pa idemo na komarce i lubine, pa onda naplacujen talijanima apartman i iden nalo u aparman mmmmmmm i odna anvecer cuga uz more sa ekipon i vjerovatno oko neke ure ako ne bude akcije iden na live 1/2.. to je odgovor na ovo da san ljubomoran na ikoga..

http://www.digdang.com/media/images/cool_story_bro_1435.jpg

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: turcine...?

kriss napisao:
ST_Mangup napisao:

eto pravi se javija...koliko se sican odbija si igrat sa tipon koji cekira bihand rf, ispa si picka ne vidana, igras nl10 2 godine cak i trazis stake za to... postas ruke stas a ak kad te neko tribeta...

pa sta mislis zasto ja nisam komentirao hand??? obv jer nemam pojma kako to ispravno odigrati... smile
hu sa coldrexom nisam odbio vec se nikad nije odigrao... kad sam ja mogao on nije, kad je on mogao ja nisam...
nl10 igram 3 i pol mj. i gotov sam snjim... dns ili sutra shotam nl25...
igram pod stejkom jer mi je prije par mjeseci trebala lova in rl i cashoutao sam br...
postam handove zato sto zelim nauciti igrati poker, a ne se praviti pametan i misliti da sve znam jer da je tako i ja bi bio medju ovima sto te sprdaju... smile

is that all???

decko prica istinu mogu potvrdit:
1) sto posto je poceo kasnit u q klub na cajke pa ne smije se brukat pred pickama da nema za jack i poslje 12 (prije 12 je litra 200kn)
2) danas je stvarno teško nama osječanima nekog pošteno scamat i bez brige radit shotove nakon jedno 5 skandala i heada, pitanje dal cemo ikad moc ja i on nekog scamat, sram bilo dečke, mogli su to malo u širem vremenskom periodu

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

219

Re: turcine...?

ShaneMacGowan napisao:

2) danas je stvarno teško nama osječanima nekog pošteno scamat i bez brige radit shotove nakon jedno 5 skandala i heada, pitanje dal cemo ikad moc ja i on nekog scamat, sram bilo dečke, mogli su to malo u širem vremenskom periodu

bas sam htio otvorit topic pod stejkanjem "ja i irac trazimo najveci stejk koji mozemo dobit" a ti ovako javno izneses nas plan...  yikes

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: turcine...?

ma sta da ti kazem, taman sam imao nesta u planu sa turcinom da ga scamamo za neki mtt stejk i ko zakurac sve propadne. al dogovorit cemo vec nesta za ljeto 2012, barem 10k da pokrademo. polako briši slike sa fejsa, itd itd

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

221

Re: turcine...?

ST_Mangup napisao:

vecina vas su obicni isfrsutrirani debili

google/debil/slike/ty

http://img807.imageshack.us/img807/8593/debilp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

When you got nothing, you got nothing to lose
00

222

Re: turcine...?

Jedva sam dešifrirao post od Mangupa ali isplatilo se  lol

when you feel like quitting think about why you started..
10

223

Re: turcine...?

malo ste viska upilali.....malo puno viska..

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: turcine...?

rekao sam da vise nikad necu pisati po ovom odvratnom forumu koji su 15ak kvazi proova i vjecitih nl 50-asha uzeli kao privatnu svojinu i koji svojom nevidjenom bahatoscu tjeraju svakog ko dodje u zelji da ga ismiju i ponize...
kakva je svrha ismijavati nekog cak i da je apsolutno retardiran, jel se tako osjecate bolje...
zbog ovakvih kao sto je ovaj macowan koji nikad nije napisao bas nista vezano za poker, vec mu je svaki post podjeb, fakat zalim sto sam ljudsko bice...
i svaka cast, dr.kica, za sve napisano, sto se nasao netko da se usprotivi kvazi proovima i njihovom uvlakackim satelitima...
inace, forum je stvarno super sto se tice edukativnih sadrzaja, bonusa, i par ljudi, poput robe, gmika, bobomana itd, koji znaju sve o ovoj igri, spremni su svakome pomoci, i sto je najvaznije od svega cine to da se covjek osjeca ravnopravno dok sa njima analizira  neku ruku...
byby...

30

225

Re: turcine...?

bye bye, byby

http://3.bp.blogspot.com/_pjEQwrGa8bc/TFZaxtX885I/AAAAAAAABRA/LcDTVAMJDvg/s1600/bye.JPG

Zadnji popravljao dfable (22-08-2011 18:53:39)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00