Tema: LIVE 270 KO

1.Znaci igram protiv lika koji je tek nedavno dosao na stol cca 7k chipova(ja oko 24k) mislim da nas je bilo 4 ili 5 u igri(svi samo kolaju) dolazi flop Atref 2 5 u hercu ja drzim u ruci J 4 u hercu. Akcija ja check prvi drugi lik check on raise ja rerejz(toliko da mu ostane za pristojnu igru(to govorim jer ne znam koliko je chipova bilo tocno u igri)  glumio sam da sam na dva para setu ili nesto(sa svojim rerejzom) na ovu svu akciju on kaze all in i ja call.

2.Druga situacija s istim likom koji je u meduvremenu u mojim ocima dobio oznaku Tajtera  ide ovako. Stol je pasivan pa otvaram sa 10  7 u trefu sa utg-a do 800 on rerejz do 2100 i odma mi je sve jasno odma ga stavljam na kraljeve i kazem si sad cu ti ih skrekirat jebo ti pas mater(mozda sam to trebao rec na glas lol ). Dolazi flop 7 8 9 jedan tref

1. Tu me zanima sto bi odigrali od flopa

2. Sto mislite o mojim sansama ovdje zato jer sam missplayo i beto flop 2200 on all in koji me kosta jos cca 9k

Hvala sto uopce pokusavate mislit big_smile

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: LIVE 270 KO

oces iskreno??? neznan koji hend je gore odigran...
1. hend ako si vec usa (neznan uzasto, al ok), zasto rirejz na toliko igraca, pa nece te platit zrak.. ja bi samocall i ako ne paden boja fold na bilo koji bet...
2. hend je no coment.. utvarat sa utg-a 10 7 s i jos se zastekat sa najlosin paron s-don... nije bas pametno.. imas cca. 12 izlaza...
ima si koliko san skuzija 12 k na blindovima 100/200 ili 150/300 i over beta si ....
pa di su ti turniri

luđa
00

Re: LIVE 270 KO

Znam da sam lose odigrao nebi ni pitao za hend koji sam dobro odigrao. Turnir je bio u cezaru. Ima li tko jos kakvo misljenje?

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: LIVE 270 KO

Ako vec ides krast na tight stolu onda foldaj na 3bet kad znas da rade samo s premium handovima. Zasto si donkao? Kolko je igraca?
Ja bi isao na check call flop.
Prvi hand nije tolko lose odigran jer imas solidan equity protiv skoro bilo kojeg handa, ali i dalje bi rade callao.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: LIVE 270 KO

2. hand je katastrofa, apsulutno nikiakve potrebe nema za otvaranjem 107s UTGa, o callanju 3beta da ni ne govorim...

1. hand ne znam zašto bi ikada limpao s J4, osim ako nisi SB pa completas... ne znam koji su blindovi, ali FD +gutter kad uđeš s J4s je gotovo nuts...

obadva handa fold preflop je daleko najispravniiji play.

btw, kak si to glumio da imas 2 para ili set, a kako bi glumio  FD da imas set ili 2 para? big_smile big_smile

00

Re: LIVE 270 KO

Bora tajter napisao:

2. hand je katastrofa, apsulutno nikiakve potrebe nema za otvaranjem 107s UTGa, o callanju 3beta da ni ne govorim...

1. hand ne znam zašto bi ikada limpao s J4, osim ako nisi SB pa completas... ne znam koji su blindovi, ali FD +gutter kad uđeš s J4s je gotovo nuts...

obadva handa fold preflop je daleko najispravniiji play.

btw, kak si to glumio da imas 2 para ili set, a kako bi glumio  FD da imas set ili 2 para? big_smile big_smile

+1

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

7

Re: LIVE 270 KO

Bora tajter napisao:

btw, kak si to glumio da imas 2 para ili set, a kako bi glumio  FD da imas set ili 2 para? big_smile big_smile

big_smile  big_smile  big_smile

00