Tema: mtt deep strategija generalno

dobio sam tiket 109$ za 100k gp, bilo je cca 800 ljudi, turnir je 5000 čipova

to mi je prvi turnir s tak velikim BI i krenuo sam dosta splašeno, hebiga poslije sam vidio da ima i tamo mega ribetina

Dobio sam 10 pp-ova u startu a pošto smo tak deep morao? sam to calat i tak mi se stack polako topio, pogodio sam jedan set ali na monotonom flopu i tu nisam ništa puno digo.....

Pokušao sam izolirat jednu ribu par puta al je bio lik između koji je overcalao svaki hand i dobio sam multiway pot i obično nisam ništa pogodio, a ovaj nije foldao ni Ahigh......, poslije sam restealo nekih 15bb -a i izgubio flip

Znači ako se da kome nek napiše ukratko strategiju tj pristup ovakvom turniru, dali stightate prvih nekoliko levela i igrate premiume, ili gledate da vidite što više flopova

Bilo kakav savijet dobrodošao, također gledo neke videe na bluefire di lik npr limpa male pp ef deep stacked ako ima riba, čisto da ih uvuče u pot, dok drugi opet kažu nikad ne limpajte i ono  roll zbunjola???


sam da kažem normalne turnire solidno igram, ali ovu temu sam napravil prvenstveno jer je početni stack dosta deep i neznam kaj bi bilo najbolje kao pristup

Zadnji popravljao cgreen (05-09-2011 19:32:49)

00

Re: mtt deep strategija generalno

Igrao sam i ja taj sinoć. Stol mi je bio super tight, i samo su se premije pokazivale. Ali te ne mogu previše savjetovati jer ni ja nisam baš turnirski igrač.

Izletio sam nakon što sam sa AJ flopao Jc3sJs a lik je imao 33. he he.

00

Re: mtt deep strategija generalno

Nesto sto je knez napisao jako davno:
http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=233

00

Re: mtt deep strategija generalno

hvala puno, nisam to vidio prije, tekst je super, al ono nisam ja baš tak početnik

ja sam zadovoljan svojom igrom al to je naravno na manjim turnirima, čak imm poprilično dobar roi

znam da dečki ovdije igraju wcoop, sunday milion i sl di su isto deep pa sam mislio možda ima neku pametnu, ili koje su bitne razlike između tih turnira i standardnih

nke su stvari jasne, implaid odsi i sl, al ono, uvijek netko može reć nekaj pametnog

budem našao par videa di se konkretno radi o tim deep turnirama

hvala na odgovorima

00