Tema: HEM - Table finder

Pošto vidim da dosta ljudi ne zna raditi sa table finderom, ovdje imate opis kako srediti da vam se pojavi HUD na stolovima. Ovo vrijedi za sve mreže.

1. U desnom kutu imate dvije ikonice HEM-a. Jedna od tih je Table manager. Dupli klik za ga pokrenuti.

http://i.imgur.com/X4sOq.jpg

2. Kliknite na Table -> Table finder. [Morate sjediti na stolu i biti uključeni u hand] Nađite ime stola na kojem sjedite, označite taj stol na popisu i odvucite crveni kvadratić na stol. Ako vam dođe kakva poruka, kliknite na OK.

http://i.imgur.com/qIzOm.jpg

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
50

Re: HEM - Table finder

Dali nebi to trebao automatski sam napraviti HUD. Znači igraš stol uključiš hem i startaš auto import i nakon dva henda HUD bi se sam trebao pojaviti.

00

Re: HEM - Table finder

Trebao bi al nekima npr meni se nije pa sam morao na ovaj nacin..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

4

Re: HEM - Table finder

Meni nije htjelo,ali update HEMa je sve rijesio...a oni koji imaju krekani HEM moraju ovako...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: HEM - Table finder

Ma meni je krekani radio ok i kada je bio update poker sobe od onda mi više ne radi a neznam zašto i kako to riješiti pa ako ima tko kakvu ideju bio bih zahvalan  smile

00

Re: HEM - Table finder

Evo dfable da ti se i tu zahvalim. Radi

Online poker spašava živote.
00

Re: HEM - Table finder

nakon updatea iPoker mreže HUD se neće automatski pojavit na stolovima pa se mora ovako ručno stavljat... za krekanu verziju pričam ofc

00

8

Re: HEM - Table finder

BStope napisao:

Ma meni je krekani radio ok i kada je bio update poker sobe od onda mi više ne radi a neznam zašto i kako to riješiti pa ako ima tko kakvu ideju bio bih zahvalan  smile

shacal napisao:

nakon updatea iPoker mreže HUD se neće automatski pojavit na stolovima pa se mora ovako ručno stavljat... za krekanu verziju pričam ofc

Pa da! Nisam neki softwerski strucnjak,ali kad se poker klijent updejta valjda se nesto "sjebe" i HEM svojim updejtom to rijesava...

Zadnji popravljao Bile (03-10-2011 21:06:48)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: HEM - Table finder

1 pitanje, mozda malo glupavo ali posto tek odnedavno koristim hem moram pitat. Da li se moze namjestit neka opcija u hemu dok igram turnire da mi pamti statistiku, a ne da svaki put kad me prebaci na novi stol statistika svih igraca ukljucujuci i mene bude na 0? (nekad mi nije statistika nekih igraca na 0, al moja je uvijek na 0 kad me prebace za drugi stol)
Hvala

00

10

Re: HEM - Table finder

Ako ti je od drugih igrača statistika jednaka nuli znači da sa njima igraš prvi puta i da nemaš nikakve ruke odigrane sa njima, a tvoja ja mislim sa svakim novim stolom kreće od nule i da se to nemože promjeniti,  ako se varam neka me netko ispravi. smile

00

Re: HEM - Table finder

BStope napisao:

Ako ti je od drugih igrača statistika jednaka nuli znači da sa njima igraš prvi puta i da nemaš nikakve ruke odigrane sa njima, a tvoja ja mislim sa svakim novim stolom kreće od nule i da se to nemože promjeniti,  ako se varam neka me netko ispravi. smile

pa zar ti je uopće bitna tvoja statisika :S

00

Re: HEM - Table finder

MS_PAINT napisao:
BStope napisao:

Ako ti je od drugih igrača statistika jednaka nuli znači da sa njima igraš prvi puta i da nemaš nikakve ruke odigrane sa njima, a tvoja ja mislim sa svakim novim stolom kreće od nule i da se to nemože promjeniti,  ako se varam neka me netko ispravi. smile

pa zar ti je uopće bitna tvoja statisika :S

da znamo kakav nam je image?

00

13

Re: HEM - Table finder

Pa ak si dosao za drugi stol, onda ti je image "izbrisan". Igrači za novim stolom nemogu znati kako si ti igrao na drugom stolu.

00

Re: HEM - Table finder

ne pojavljuju mi se statsi ni kad povučem kvadratoć...pomoć? igram na p770...

00