Tema: Final table Big 22 turn play?

Ovako ako mogu MTT regs prokomentirat hand
nezanimaju me izjave tipa fold preflop (jer zadnja 3 stola igramo statse 35-35 znaci openamo any 2 jer su svi bili dosta tight i pasivni)
i bet/fold flop (nisam tija da me rejza jer sam zna da svaki drow moze rejzat i moran bacit)
samo me znaima play na tunu...
CO do tada smo znali da nije reg po izrazito losim bet sizingom i nikakvim rezultatima na OPR ali da je dosta agresivan.

[pokerhandreplayer] Grabbed by Holdem Manager
NL Holdem $50,000(BB) Replayer
SB ($992,490)
BB ($2518,619)
UTG ($2372,643)
UTG+1 ($1501,140)
Hero ($4377,281)
MP1 ($2470,688)
CO ($2109,814)
BTN ($3247,325)

Dealt to Hero 7:club: K:spade:

fold, fold, Hero raises to $100,000, fold, CO calls $100,000, fold, fold, fold

FLOP ($325,000) A:diamond: K:heart: T:heart:

Hero checks, CO bets $150,000, Hero calls $150,000

TURN ($625,000) A:diamond: K:heart: T:heart: 7:spade:

Hero checks, CO bets $1853,564 (All in), Hero :???????????????
[/pokerhandreplayer]

9150
00

Re: Final table Big 22 turn play?

Iz mojeg iskustva, to je najčešće nekakav draw sa parom, ili neki dvopar...jako rijetko setovi...
As played, ja to callam...plus za call je što ti ostaje 45 bb-a ako izgubiš...
Kad vidim ovakav play, najviše mi smrdi na K10,A7 i nut flush draw...

ps: preflop raise uopće nije loš s obzirom da si chipleader na final tableu i da su ostali jako tight...

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Final table Big 22 turn play?

Lol malimisko indenticno sam i ja razmislja kad se desija ovaj spot tongue

Turcin nakon dugog razmisljanja kaze da je fold radi toga sta je soft stol, ICM-a(Btw ovo je 22 u nedilju prvo misto 16k 8. misto 1.5k) i sta imamo CL...

Ajmo dalje ima li jos MTT regova Deco,Adzi, Pantelija, Zare...

Zadnji popravljao cvika123 (01-11-2011 15:26:56)

9150
00

Re: Final table Big 22 turn play?

ja san fish ko i ti pa ja to callan ali je stvarno dosta teška odluka
to što je stol soft može dat malu prednost foldu, ali ovako kako si opisa tog lika on može ovdje overplayat neke svoje handove AJ,AQ koje ti bitaš plus to šta malimisko govori
ali i fold je vrlo discipliniran
ali pošto ste ovo igrali ti i žare nema boga da vi ovo foldate smile

edit: opet si zdonka chiplead...cccc

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Final table Big 22 turn play?

Kad dođeš tak daleko na ovak vecem turniru uvjek ti svaka dodatna informacija o igracima puno znači(sharkscope,playerscope,..) ak nemas tamo account mogo ti je neko ko te railal tu pomoc..
po statsima iz managera tu nemres znati dal je dobar il los igrac.posto ste oba loose otvarali preflop vjerojatno si mu videl neke playeve s kakvim kartama je kak odigral..nije lose napravit koji note dok vidis cudne playeve..
flop bi isto odigral i ak nebi pogodil nesto jace na turnu odustal bi.
a turn ako je los igrac checkiral bi u nadi da bas tak neki move napravi i snap call, cim checkiras pokazujes da nisi bas jak i fish te bude probal izbacit s puno slabijim rukama..puno put bude imal top par,neki veliki draw itd..
ak je dobar igrac pokusal bi doci do cim jeftinijeg showdowna a pošto je tu overbetal foldal bi teškom mukom smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Final table Big 22 turn play?

deco99 napisao:

Kad dođeš tak daleko na ovak vecem turniru uvjek ti svaka dodatna informacija o igracima puno znači(sharkscope,playerscope,..) ak nemas tamo account mogo ti je neko ko te railal tu pomoc..
po statsima iz managera tu nemres znati dal je dobar il los igrac.posto ste oba loose otvarali preflop vjerojatno si mu videl neke playeve s kakvim kartama je kak odigral..nije lose napravit koji note dok vidis cudne playeve..
flop bi isto odigral i ak nebi pogodil nesto jace na turnu odustal bi.
a turn ako je los igrac checkiral bi u nadi da bas tak neki move napravi i snap call, cim checkiras pokazujes da nisi bas jak i fish te bude probal izbacit s puno slabijim rukama..puno put bude imal top par,neki veliki draw itd..
ak je dobar igrac pokusal bi doci do cim jeftinijeg showdowna a pošto je tu overbetal foldal bi teškom mukom smile

Pa vidili smo po sharkscopu da nije reg i da nema puno turnira i ima negativan ROI, a problem je u tome sta je bija dosta agresivan i nismo vidili puno showdown ruku od njega tako da nismo mogli pisat note...
a igrali smo mozda 20 ruku s njime prije FT-a, tek posli smo vidili koji je debil i te cudne playove, da smo to vidili prije shipali bi ovo  tongue

9150
00

Re: Final table Big 22 turn play?

Ja sam nit i uvijek pazim na ICM, al ovo nikad nebi foldao...
Ovdje se radi o agresivnom igraču, od kojeg jedva čekamo da napravi ovakav play, jer obv. zato i chekiramo...
Čega se mi plašimo kod njega?A7,A10,K10 i možda poneki set(jako,jako rijetko, jer je na flopu betao cca. pola pota, a na turnu debeli overbet sa kartom koja ništa ne mijenja)
A šta sve bitamo?AJ,AQ,Ahx,J9,J8,7hx svi hart drawowi, možda još neki straight drawovi...
Ja bi ovo foldao da se radi o ispadanju, pošto je tako soft stol, ali ako nam ostane 45 bb-a ne razumijem zašto bi foldali?
A ako dobiješ onda si debeli chipleader i možeš još više otvarat i vršit pritisak...
I šta si na kraju napravio?

ps: veća je vjerojatnost da će sa drawom overbetati, nego sa dvoparom

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Final table Big 22 turn play?

malimisko napisao:

Ja sam nit i uvijek pazim na ICM, al ovo nikad nebi foldao...
Ovdje se radi o agresivnom igraču, od kojeg jedva čekamo da napravi ovakav play, jer obv. zato i chekiramo...
Čega se mi plašimo kod njega?A7,A10,K10 i možda poneki set(jako,jako rijetko, jer je na flopu betao cca. pola pota, a na turnu debeli overbet sa kartom koja ništa ne mijenja)
A šta sve bitamo?AJ,AQ,Ahx,J9,J8,7hx svi hart drawowi, možda još neki straight drawovi...
Ja bi ovo foldao da se radi o ispadanju, pošto je tako soft stol, ali ako nam ostane 45 bb-a ne razumijem zašto bi foldali?
A ako dobiješ onda si debeli chipleader i možeš još više otvarat i vršit pritisak...
I šta si na kraju napravio?

ps: veća je vjerojatnost da će sa drawom overbetati, nego sa dvoparom

+1

jedino nekuzim zasto mislite da on tu ne3beta s AT+

kaj je 3betal do sad ?

00

Re: Final table Big 22 turn play?

cvika123 napisao:

a problem je u tome sta je bija dosta agresivan i nismo vidili puno showdown ruku od njega

znaci da je vjerojatno dost blefal i cesto mu bil cilj izbacit protivnike iz potova bez showdowna, jos jedan razlog za call..
ja bi to callal i ak ima jacu ruku nebi te izbacil s turnira i imas jos vremena izgradit stack a vjerujem da si bil jaci od njega..
zanimljiv spot u svakom slucaju smile bas me zanimaju misljenja drugih.

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Final table Big 22 turn play?

Nije da je nalaksi fold ikad pa da morate pisat romane.
Ajmo reci da ima AJ,AQ,KQ a to su jedine ruke koje bitamo,sigurno nece to shipat,vjerojatno i ne beta nego chekira behind.
Jedini hand koji bitamo je 87hh a tesko da ce to u ovakvoj situaciji shipat.
Mozda se mozemo nadat AJhh ili AQhh ali i to ima milion outova protiv naseg handa.

02

Re: Final table Big 22 turn play?

croman19 napisao:

Nije da je nalaksi fold ikad pa da morate pisat romane.
Ajmo reci da ima AJ,AQ,KQ a to su jedine ruke koje bitamo,sigurno nece to shipat,vjerojatno i ne beta nego chekira behind.
Jedini hand koji bitamo je 87hh a tesko da ce to u ovakvoj situaciji shipat.
Mozda se mozemo nadat AJhh ili AQhh ali i to ima milion outova protiv naseg handa.

Mislim da AQss  3beta ali mislim da calla s any AxSS, cak i dosta Axoff moj open jer sam igra dosta agresivno a on voli igrat dosta handova...
i da Marko tebi je lakse pisat jer si raila i vidija rezultat tongue
Posta sam na 2+2 i dosta ljudi kaze da je easy call as played

Zadnji popravljao cvika123 (01-11-2011 16:36:33)

9150
00

Re: Final table Big 22 turn play?

cvika123 napisao:
croman19 napisao:

Nije da je nalaksi fold ikad pa da morate pisat romane.
Ajmo reci da ima AJ,AQ,KQ a to su jedine ruke koje bitamo,sigurno nece to shipat,vjerojatno i ne beta nego chekira behind.
Jedini hand koji bitamo je 87hh a tesko da ce to u ovakvoj situaciji shipat.
Mozda se mozemo nadat AJhh ili AQhh ali i to ima milion outova protiv naseg handa.

Mislim da AQss  3beta ali mislim da calla s any AxSS, cak i dosta Axoff moj open jer sam igra dosta agresivno a on voli igrat dosta handova...
i da Marko tebi je lakse pisat jer si raila i vidija rezultat tongue
Posta sam na 2+2 i dosta ljudi kaze da je easy call as played

Ne gledam rezultat.
Pa dobro sta radi sa Ax,sta radi sa A9,AJ i AQ na turnu.Mislis da ce shipat te ruke?Nema teorije
Aj stavi to sa 2+2 da vidim,nema sanse da je easy call.

00

Re: Final table Big 22 turn play?

croman19 napisao:
cvika123 napisao:
croman19 napisao:

Nije da je nalaksi fold ikad pa da morate pisat romane.
Ajmo reci da ima AJ,AQ,KQ a to su jedine ruke koje bitamo,sigurno nece to shipat,vjerojatno i ne beta nego chekira behind.
Jedini hand koji bitamo je 87hh a tesko da ce to u ovakvoj situaciji shipat.
Mozda se mozemo nadat AJhh ili AQhh ali i to ima milion outova protiv naseg handa.

Mislim da AQss  3beta ali mislim da calla s any AxSS, cak i dosta Axoff moj open jer sam igra dosta agresivno a on voli igrat dosta handova...
i da Marko tebi je lakse pisat jer si raila i vidija rezultat tongue
Posta sam na 2+2 i dosta ljudi kaze da je easy call as played

Ne gledam rezultat.
Pa dobro sta radi sa Ax,sta radi sa A9,AJ i AQ na turnu.Mislis da ce shipat te ruke?Nema teorije
Aj stavi to sa 2+2 da vidim,nema sanse da je easy call.

evo 2+2 http://forumserver.twoplustwo.com/183/midstakes-mtt/final-table-big-22-sunday-turn-play-1120580/#post29589058

Zadnji popravljao cvika123 (01-11-2011 17:01:32)

9150
00

14

Re: Final table Big 22 turn play?

matan bi tu dao kol jer bi mislio da je ovaj bubnio olin jer ga oce otjerat...

OT: svakako nije lak call,ali ja bi callao...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

15

Re: Final table Big 22 turn play?

nezz,ja sam za ono što matan kaže smile

10

Re: Final table Big 22 turn play?

ja san bia za fold samo iz razloga sta smo imali debeli cl i mogli smo nastavit sa zlostavljanjen niteva,mogli smo sta smo tili...jbga...bit ce bolje drugi put..

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: Final table Big 22 turn play?

sta je doticni gospodin na kraju okrenuo ?

00

Re: Final table Big 22 turn play?

Da ja sam vrlo brzo dao kol iz slicnih razloga sta je malimisko napisa, al ko pogodi sta je gospodin okrenuo dobije autogram od best MTT/SNG/HU/6MAX/live5-10,1-2-laganice rega Zarepokerboya idemo tongue

9150
10

Re: Final table Big 22 turn play?

jel mogu ja pogadjat??  big_smile  big_smile  big_smile

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Final table Big 22 turn play?

nisam reg ni nista, al evo.. ovo je fold, ali ja bi opalija call iz vec navedenih razloga (mozda sam bas zato  i fish yikes)
okrenijia je jq ili kt  eheheheheh ako falijen moze isto autogram?

luđa
00

21

Re: Final table Big 22 turn play?

aa

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Final table Big 22 turn play?

ST_Mangup napisao:

nisam reg ni nista, al evo.. ovo je fold, ali ja bi opalija call iz vec navedenih razloga (mozda sam bas zato  i fish yikes)
okrenijia je jq ili kt  eheheheheh ako falijen moze isto autogram?

FFS odma si pogodija budi u pota ovih dana dat ce zare autogram...
Da okrenija je QJ lol i normalno nije dosla 7 ili K tongue
Sta idu dani  ja sam vise za fold i dosta ljudi na MTT regs forumu je za fold jer mozemo nac more comfortable spot s big stackom...
Posli lik limpa AA sb na bb, na flopu J42 beta pot, bb instant call turn A i on opet beta pot skoro cili all in od bb (bb okrece J, i folda on njemu okrene AA lol) da sam to vidija prije ovog handa osvajamo 16k tongue

9150
00

Re: Final table Big 22 turn play?

cvika123 napisao:
ST_Mangup napisao:

nisam reg ni nista, al evo.. ovo je fold, ali ja bi opalija call iz vec navedenih razloga (mozda sam bas zato  i fish yikes)
okrenijia je jq ili kt  eheheheheh ako falijen moze isto autogram?

FFS odma si pogodija budi u pota ovih dana dat ce zare autogram...
Da okrenija je QJ lol i normalno nije dosla 7 ili K tongue
Sta idu dani  ja sam vise za fold i dosta ljudi na MTT regs forumu je za fold jer mozemo nac more comfortable spot s big stackom...
Posli lik limpa AA sb na bb, na flopu J42 beta pot, bb instant call turn A i on opet beta pot skoro cili all in od bb (bb okrece J, i folda on njemu okrene AA lol) da sam to vidija prije ovog handa osvajamo 16k tongue

nisan neki strucnjak za mtt vise san cash (iako san i tu truba) pa da sad pisem zastoi kako fold ili call.. al ono fold jer samo bitate blef, a sad da ce u toj fazi protiv vas ic na neke fancy plejeve cisto sumljan... jedino da zgura neki draw, ali opet da to ima bi check behind...
s ovih aa je ima viziju i razumin mu viziju skroz (samo sta je ja nebi nikad napravija)...
a zare je sad na 5-10 u pota, skupo mi je to, cak mi ni 1-2 ne odgovora ovih dana, ali uvatit cu ja njega zadnji put smo oboje lose prosli jos je skoro on uvatija bounty na 72 hahahahahah...

luđa
00

24

Re: Final table Big 22 turn play?

vidim da tu neki traze moje savjete, pa da odgovorim.

mislim da si napravio gresku na cetvrtoj karti, ja bi njemu bubnio olin na cetvrtoj da ja njega otjeram, a ne da on mene tjera. pa nek se on misli sta ja imam a ne da se ja mislim sta on ima.
dakle olin na cetvrtoj!

00

Re: Final table Big 22 turn play?

/thread

00