Tema: Novi Instant Cash Loyalty Program na Noiq Pokeru

http://hr.pokerpro.cc/uploads/images/noiq_poker_mala.png
Od prvog Studenog na NoiQ Poker-u dostupan je novi sustav nagrađivanja igrača pod imenom  Instant Cash Loyalty Program ...

club  heart  diamond  spade
00

2

Re: Novi Instant Cash Loyalty Program na Noiq Pokeru

mene sad zanima ako sam na onih 30% rb-a,jel ima kavih promjena,jer ne kuzim... hmm

00

Re: Novi Instant Cash Loyalty Program na Noiq Pokeru

profy napisao:

mene sad zanima ako sam na onih 30% rb-a,jel ima kavih promjena,jer ne kuzim... hmm

Za sve igrače koji su na NoiQ registrirani preko PokerPro-a ili će se registrirati sistem ostaje isti znači imate i dalje fiksni 30 % rakeback no dobivate i novu opciju da se prebacite na novi Instant Cash Loyalty Program umjesto standardnog rakebackea.

sad sam izracunaj sta ti je bolje, ovo je slicna stvar ka i sa norcidcon

luđa
00

4

Re: Novi Instant Cash Loyalty Program na Noiq Pokeru

Jel ista fora ko i na pokerstarsu? Ako dosegnem ovaj mjesec 6. level cijeli sljedeći mjesec sam 6. level,pa onaj treći mjesec ovisno šta napravim ovaj drugi?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Novi Instant Cash Loyalty Program na Noiq Pokeru

Jel može neko napisati gdje je granica gdje ovaj sistem postaje profitabilniji? (na napravljeni rake mislim)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Novi Instant Cash Loyalty Program na Noiq Pokeru

Kolko sam ja gledao po tablici level 8 ima oko 40 % rb-a.  Mislim da će većini bit isplativije ostat na 30 % rb-a a pogotovo onima koji jako malo rakea rade ...

club  heart  diamond  spade
00

7

Re: Novi Instant Cash Loyalty Program na Noiq Pokeru

6. 28%
7. 33%
8. 40%

To je pod pretpostavkom da je odgovor na moje pitanje "da" i da mjesec pocnes na tom levelu.

Bile napisao:

Jel ista fora ko i na pokerstarsu? Ako dosegnem ovaj mjesec 6. level cijeli sljedeći mjesec sam 6. level,pa onaj treći mjesec ovisno šta napravim ovaj drugi?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

8

Re: Novi Instant Cash Loyalty Program na Noiq Pokeru

" Za sve igrače koji su na NoiQ registrirani preko PokerPro-a ili će se registrirati sistem ostaje isti znači imate i dalje fiksni 30 % rakeback "


"Napomena : Promjena VIP programa utjecala je i na uvjete za osnovni rakeback od 30 %. Po novim pravilima isplata će biti rađena jednom tjedno (svaki petak) ali i novost je minimalna isplata od 10 € što znaći da biste dobili rakeback za taj tjedan morate platiti minimalno €33,33 rakea da biste u petak dobili rakeback za prethodni tjedan."

Pitanje: Da li igrači koji se danas registriraju preko Poker pro moraju imati 33.33 eura rakea tjedno da bi dobili rakeback 30 % ili mogu dobiti rakeback neovisno od toga koliko su rakea imali u tom tjednu ?

Zadnji popravljao nkotb (09-04-2012 20:05:19)

I love this game
00

Re: Novi Instant Cash Loyalty Program na Noiq Pokeru

Za flat 30% deal je minimalna isplata 10€.

00