Tema: Prijedlog: transakcije

imam prijedlog: da se teme iz poker transakcija ne pojavljuju na glavnoj stranici portala kao sto se ne pokazuju teme iz bad beat podforuma, vecinu kao i mene npr ne zanimaju transakcije a koga zanima nek baci oko na podforum i ionako ima previse ovakvih tema, eto tolko cool

23

Re: Prijedlog: transakcije

Andre_787 napisao:

vecinu kao i mene npr ne zanimaju transakcije

Cuj a kako znas za druge?A i nemoras otvarat te teme i citat ih i sve ok.

10

Re: Prijedlog: transakcije

Prijedlog je prihvačen. Na glavnoj stranici bi trebale biti samo zanimljive teme. Ako nekog zanimaju transakcije lako pogleda u temi za transakcije.

PS: Andre, ne spamaj tuđe teme...

00

Re: Prijedlog: transakcije

Ja bi predložil da neko narihta sat na zimsko računanje vremena

Bolje pješke u birtiju, nek mercedesom na posel!
10

Re: Prijedlog: transakcije

To si sam slozi u postavkama na profilu.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Prijedlog: transakcije

Narihtano mi je u postavkama kak treba bit, na zagreb. Evo sad je 16:40, a pogledaj kaj piše u kolko sati sam objavio poruku

Bolje pješke u birtiju, nek mercedesom na posel!
00

Re: Prijedlog: transakcije

sime2310 napisao:

Narihtano mi je u postavkama kak treba bit, na zagreb. Evo sad je 16:40, a pogledaj kaj piše u kolko sati sam objavio poruku

i meni je bilo pa sa stavio na (UTC) Western European , sad je ok

Zadnji popravljao ivica5261 (20-11-2011 17:43:57)

00

Re: Prijedlog: transakcije

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=4218

00

Re: Prijedlog: transakcije

e fala sad je ok!

Bolje pješke u birtiju, nek mercedesom na posel!
00

10

Re: Prijedlog: transakcije

Meni je ovo bezveze jer ako netko ne zeli ne mora otvarati temu,a nekad ce se desiti da ce netko trebati nesto hitno (kao npr. ja sada) i mozda bi netko i izasao u susret,ali ne vidi da trebam pomoc...tako da mislim da je prije bilo bolje... hmm

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
50

Re: Prijedlog: transakcije

Zasto ako nisam logiran vise ne vidim transkacije? Sta je to nesto novo?

00

Re: Prijedlog: transakcije

Nitko od admina ili modova?

00

13

Re: Prijedlog: transakcije

Maknute su transakcije sa naslovne stranice.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Prijedlog: transakcije

dfable napisao:

Maknute su transakcije sa naslovne stranice.

Hvala na odgovoru iako mislim da to nije ok ali sta je tu je...

00

15

Re: Prijedlog: transakcije

Svatko ima svoje mišljenje, ali po meni je ok. Ipak je ovo poker forum a ne burza. Tko treba transakciju lako baci pogled u pdf.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Prijedlog: transakcije

dfable napisao:

Svatko ima svoje mišljenje, ali po meni je ok. Ipak je ovo poker forum a ne burza. Tko treba transakciju lako baci pogled u pdf.

Da ali netko treba hitno recimo prodat $ a taj koji bi kupio odmah ne vidi je ne ide za tim ali ok.

Mogli ste makar jedan pool otvoriti pa da se vidi misljenje cijelog foruma ali nisam ni mod ni admin pa necu pametovat.

00

17

Re: Prijedlog: transakcije

Nezz ni ja kako točno funkcionira ali mislim da se možeš prijaviti na RSS samo za pdf transakcije. Probaj, možda ti to bude ok.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Prijedlog: transakcije

Poprilično loše što su transakcije ukinute sa naslovne strane, a podforum ZABAVA ostavljen. Pa tako sad imamo na naslovnoj strani:" elky vs. lex, još malo viceva i kupujem namještaj i opremu"...

Good job!

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
10

Re: Prijedlog: transakcije

Nemoj ti dirat moj namještaj i opremu!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
50

Re: Prijedlog: transakcije

haha, ma nije ništa osobno, ali samo mi je nelogično wink strateških rasprava ionako nema na forumu, a ovo nije sigurno način kako ih pokrenut, al dobro... watevaaaa

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
10

Re: Prijedlog: transakcije

Iako ne koristim bas nesto te transakcije na forumu glupo mi je to sto je maknuto a kojekakve gluposti  od tema su tu.

00

Re: Prijedlog: transakcije

Lijepo svi gledajte pod "nove objave" kad pregledavate sto je novo. Automatski vam pokazuje sto je novo na forumu od zadnjeg log-ina, moze vas odvesti na prvi neprocitani post, imate nabrojeno obicno vise od 6 tema (jedino fable ima eventualno jednu jer stalno refresha smile ) i bez pol muke mozete preskocit one koje vas ne zanimaju. I ako ste svi tamo onda i svi vidite transakcije i mozete toliko zeljno pomoci nekome u nevolji.

Zadnji popravljao Rear_Admiral (23-11-2011 20:09:04)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
10

23

Re: Prijedlog: transakcije

Rear_Admiral napisao:

Lijepo svi gledajte pod "nove objave" kad pregledavate sto je novo. Automatski vam pokazuje sto je novo na forumu od zadnjeg log-ina, moze vas odvesti na prvi neprocitani post, imate nabrojeno obicno vise od 6 tema (jedino fable ima eventualno jednu jer stalno refresha smile ) i bez pol muke mozete preskocit one koje vas ne zanimaju. I ako ste svi tamo onda i svi vidite transakcije i mozete toliko zeljno pomoci nekome u nevolji.

+1 za SVE big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Prijedlog: transakcije

Rear_Admiral napisao:

Lijepo svi gledajte pod "nove objave" kad pregledavate sto je novo. Automatski vam pokazuje sto je novo na forumu od zadnjeg log-ina, moze vas odvesti na prvi neprocitani post, imate nabrojeno obicno vise od 6 tema (jedino fable ima eventualno jednu jer stalno refresha smile ) i bez pol muke mozete preskocit one koje vas ne zanimaju. I ako ste svi tamo onda i svi vidite transakcije i mozete toliko zeljno pomoci nekome u nevolji.

Ako nisi logiran to ne mozes napraviti a mislim da dosta nas browsa forum i cita teme a da nisu logirani i onda ako zeli pustiti neki komentar onda se logira i napise. Barem ja tako radim a za druge ne znam.
Znaci meni se ne svidja jer moram biti logiran da vidim taj dio foruma.

00

Re: Prijedlog: transakcije

Ja sam logiran automatski kad dodem na stranicu i isti mi je ku..., ali je smijesno da na naslovnoj stranici budu pisljivi madraci,kineski satovi i kojekakva sranja koja nemaju ama bas nikakve veze sa forumom a tema koja je dosta aktualna je maknuta.

00