Tema: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

pozdrav...prije nepunih mj dana nabasao sam na ovaj forum..sada kad citam svoj prijasnji topik neznam dal bi se plakao ili smijao.. big_smile .par dana nakon sto sam napisao temu nabavio sam knjigu harrington na hr..narucio sam preko frenda u hr,inace sam iz bih..

knjigu sam doslovno progutao u jedan dan...citajuci je osjecao sam kao da mi neko govori ono sto vec znam,ali ni sam neznam zasto nisam tako igrao...procitao sam je do sada puno puta..i citam je svaki dan iznova smile

igram vecinom stng i turnire..dnevno igram oko 12 sati,prosjek mi je 30-50 turnira dnevno..moram priznati da drustven zivot je n a nuli otkad me je krenulo..svejedno sada cekam jednu lijepu isplatu pa vodim curu negdje na putovanje..da se iskupim malo   big_smile jednostano otkad sam procitao knjigu imam osjecaj da vladam igrom..vecinu turnira sto igram zavrsim u parama.eneznam dali je to neki sick run ili jednostavno da sam ovladao igrom..uglavnom ide mi ekstra..za dokaz prizlazem i graf..

takodjer zelim se zahvaliti decu ,i robi na korisnim videima..vecina ostalih forumasa mi je bezveze..ponajvise iz razlohga jer pisu gluposti...imam osjecaj kao da mnogo njih hoce da kaze naopako..ne kazem svi..naravno..ali dosta odgovora nadjem od puno forumaasa koji imaju vele postova i imam filing da samo seru..to je jedan od razloga sto ne zelim aktivno sudjelovati na forumu..ali svejedno vas povremeno citam..upravo sam zavrsio sess za danas i u plusu sam neki 500 dolara...pa kontam eto da napisem neki post cisto da pokazem pocetnicima da nije nemoguce da se nauci i ovlada igrom..

ja sam dosta dugo igrao i gubio..kada sam nabavio  knjigu sve se promjenlo..pogledao sam i par videa odavde.
i sad nezz da li je to sreca ili znanje ali ja sam u 20 dana dobio 8000 S .osvojio sam 5 vecih turnira dosta sam puta zavrsio na ft..i ukešu..igram i mtt a redovan sam na sngo 20 -30.cesto pravim i izlete na vece limite jer ne postujem bas brm u prevelikoj mjeri  yikes .prije mi je falilo dosta i discipline ,a sada ne odstupam od svoje igre ni kada izgubim kao favorit.jednostavno slj turnir igram iznova,postujuci pravila..

hocu da kazem onima koji tek pocinju da je najvaznije naci dobru literaturu,odrediti svoj 1a slil igre i mixati povremeno sa drugima..moj stil je nesto izmedju konz i agr..na trenutke kad sam chip l bude i hiper agr..eto moji dragi forumasi pozzz i savjet da ne slusate svakoga na ovome f bez obzira kolko postova imao,jer puno ih samo sere...a malo dobiva..jos jednom hvala decu i robi za videee a uskoro cu i sam snimiti jedan video te ga postaviti ovdje ili na jtb...pozzz iz mostara i sretno svima..nista nije nemoguce kada se ima zelje i motiva..a naravno i treba truda i strpljenja...

http://www.youtube.com/watch?v=NAt_pvbOQ1U&feature=related
41

2

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

Vau ... nije loše nimalo smile

12 sati dnevno   yikes   , ali isplati se vidim ima rezultata.
Mora da imas i dobru koncetraciju ili kada se ima rezultata nije teško?

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

Svaka čast, jedva čekam video smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

svaka čast, samo tako nastavi

00

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

bravo majstore

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

6

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

molim te da napravis i update kad te nece curit...

obv congrats na rezultatima, al nemoj ni za trenutak pomislit da je ovo sustainable samo citajoc harringtona  smile

00

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

Mozda covjek radi za Haringtona, pa dobija share od prodanih knjiga.

11

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

wow sick run smile
samo tako nastavi

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

Koja je cijena te knjige na HR i da li ima u PDFu?

00

10

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

masterboy napisao:

Koja je cijena te knjige na HR i da li ima u PDFu?

Ja ti prodam sva 3 dijela za $60.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

Ti si čisti dokaz kako je poker bolesna igra.

ja sam od onih bezveze što pišu gluposti big_smile

00

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

čestitam mb . odličan graf ,samo naprijed. požuri s videom i stavi jedan sa mtt također  wink

00

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

Čestitam, svaka čast

Fire walk with me
00

14

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

stvarno me zanima tvoj video...

mb napisao:

nije neki veliki turnir ali bas me zanima...igro sam maloprije onaj freerol na starsu..zanima me jel ovo ok odigrano ili sta sam trebao..bb je 100 ja imam neki 13bb.sa ep zovu jedan mali stack i veliki sa 10k.ostali foldaju.sb zove.ja sam na bb sa a10 idem all in jer sam pretopstavio da da ovi nisu nesto jaki a da ce big stack zovnut bilo koje 2 karte..i tako je i bilo..imo je 87s i flopa 2 smrde..koje su otprilike moje sanse bile pf i jel sam ok odigro

30

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

Svaka cast na rezultatu, nadam se da ces bit pun elana i kad naleti downswing wink gl i nadam se da cemo vidjet taj video wink
pozz

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

svaka cast

00

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

keep up the good work!
+1 za video

00

18

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

Nakon videa bi mogao i neki strateški članak ako bude vremena i volje?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: krenulo je...odjednom :D fish on fire!!!!

+1 za video i hvala

Daješ li možda coaching? Zainteresiran sam

01