Tema: Pirova "pobjeda"

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/387570_2272416256033_1417464320_31935148_531674710_n.jpg
dubravinho

zove me jako dobar prijatelj da mora ic hitno ca, i naravno preuzmen ovo i evo rezultat  roll  na kraju smo podilili ja san ima 300 k on 600 k mislim da san ok prosa iako bi ja nastavija igrat ali eto, usa san sa 180 k u HU lik je teski fish (veci od mene  big_smile  )

nece mene ovako cash ili koji veci turnir sa vecin BI i fieldom aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
al, neka bar cemo dobro pojist i popit  hmm

Zadnji popravljao ST_Mangup (01-12-2011 00:21:32)

luđa
00

Re: Pirova "pobjeda"

Nice smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Pirova "pobjeda"

nh wink

00

4

Re: Pirova "pobjeda"

Cestitam

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Pirova "pobjeda"

big_smile

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: Pirova "pobjeda"

ak se ovaj prvi komentar na fejsu odnosi na hajduka.. niste bas sredili tongue

gratz za poker dio

Like taking candy from the baby...
10

Re: Pirova "pobjeda"

nICE_plAAy napisao:

ak se ovaj prvi komentar na fejsu odnosi na hajduka.. niste bas sredili tongue

gratz za poker dio

ma bolje da su izgubili, ovako ce ovi bugarski "strucnjaci" ic ca, nadam se da ce nizetic i ekipa velikih "znalaca" odgovarat za svoje poteze, za ova "pojacanja" , da ce se ove preplacene pi*ke kaznit, da ce se opet Torcida dignit i da cemo ih ovaj put stavit u grobove  big_smile 
Hajduk nikad losiji nije bija u svojoj 100 godisnjoj povijesti sad jos idioti makli zvizdu sa kalendara ahahahhahahahaha . eto nadamo se da ce se nesto prominit, ne samo u Hajduku nego u cilom Hrvatskom nogometu jer ovo vise nema smisla.

a, poker rezultat je ok, nije neka lova, ni blizu nekih najvecih uspjeha, ali momenat je baza cool

Zadnji popravljao ST_Mangup (01-12-2011 03:39:05)

luđa
00