Tema: Kada nikakvo znanje ne igra ulogu

Konstantno na iste nacine ispadam sa turnira i to protiv ribetina koje nemaju dva grama mozga u glavi ali jednostavno im je sreca/namjestanje/ludost na njihovoj strani.

mania je tipican talijan glup , nerazuman , nezna igrati poker pun novaca
prije ovog handa je isao svaku ruku all ijn i normalno izgubio sve kad ga je tip callao sa A4??? vs K8s i klasika tip je pun love i  napravi odmah 2 rebuya i nastavlja sa all in svaki hand prije ili poslje flopa. i tak je poslje toga nastavio i jednom izgubio od shortstacka i jednom dobio sa Q10  roll  i normalno iduci hand je imao AA protiv mene prekrasno.


Game # 1455427347 - Texas Hold'em No Limit 75/150 - Table "Tournament Table €2,000 Guarantee Shorthanded 7128972 14"

Players(max 6):
ucolasanti                  (1,500.00 in seat 1)
mania271                    (3,885.00 in seat 2)
mre123                      (12,724.00 in seat 3)
juhofin                     (3,115.00 in seat 5)
perozelina                     (5,352.00 in seat 6)

Dealer:                     mre123
Big Blind:                  juhofin     (150.00)

perozelina was dealt:          5h - 5s

perozelina                    Call        (150.00)
ucolasanti                  Fold       
mania271                    Raise       (600.00)
mre123                      Fold       
juhofin                     Fold       
perozelina                     Call        (450.00)

Flop                        As - 8d - 5d

perozelina                    Check       
mania271                    Check       

Turn                        As - 8d - 5d - 4c

p3rocro                     Bet         (1,350.00)
mania271                    Call        (1,350.00)

River                       As - 8d - 5d - 4c - 8s

perozelina                    All-In      (3,402.00)
mania271                    All-In      (1,935.00)
perozelina                     Payback     (1,467.00)

perozelina shows:              5h - 5s (a full house, Fives full of Eights)
mania271 shows:             Ac - Ad (a full house, Aces full of Eights)

mania271 wins:              7,920.00 (with a full house, Aces full of Eights)



Poslje protiv jos jednog debila normalno split pot  sad

Game # 1455427414 - Texas Hold'em No Limit 75/150 - Table "Tournament Table €2,000 Guarantee Shorthanded 7128972 14"

Players(max 6):
ucolasanti                  (1,725.00 in seat 1)
mania271                    (7,920.00 in seat 2)
mre123                      (12,724.00 in seat 3)
juhofin                     (2,890.00 in seat 5)
perozelina                     (1,317.00 in seat 6)

Dealer:                     juhofin
Small Blind:                p3rocro     (75.00)
Big Blind:                  ucolasanti  (150.00)
perozelina was dealt:          Ac - Kd

mania271                    Call        (150.00)
mre123                      Call        (150.00)
juhofin                     Raise       (487.00)
perozelina                     All-In      (1,242.00)
ucolasanti                  Fold       
mania271                    Fold       
mre123                      Fold       
juhofin                     Call        (830.00)

Flop                        6s - Jh - 6d
Turn                        6s - Jh - 6d - 9c
River                       6s - Jh - 6d - 9c - 9h

perozelina shows:              Ac - Kd (two pairs, Nines and Sixes)
juhofin shows:              Ts - As (two pairs, Nines and Sixes)

perozelina wins:               1,542.00 split pot (with two pairs, Nines and Sixes)
juhofin wins:               1,542.00 split pot (with two pairs, Nines and Sixes)

Game ended 2009-11-20 21:56:12 CET

poslje je sljedilo guranje sa A10s i nekih 800 cipova  znate kak je to zavrsilo......

club  heart  diamond  spade
00

2

Re: Kada nikakvo znanje ne igra ulogu

Čuj to ti tako ... mah ja sam isto dosta para gubio preko kvalifikacijskih turnira (re-buy), moraš se pomiriti s time ... neces uvijek sijesti za takav stol.

Znam da sam jednom sjeo za stol gdje su tako igrala 3-4 igrača ... užas bacio novac u vijetar (BB se mjenjao svakih 5 minuta moraš igrati)

Zato cesto napravim minimalan buy in i ako je solidan stol napraviš maximum buy in i igraš, a ako nije čuj možeš si lako i povečati iznos chipova (uz malo sreče big_smile)

Fora je je nakon sat vremena kada prestaje re-buy i add-on onda svi počnu "normalno" manje više igrati



...nisi jedini drž se  big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Kada nikakvo znanje ne igra ulogu

a sve ja to znam al takve stvari me uvjek razhebu  big_smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: Kada nikakvo znanje ne igra ulogu

I ja sam prije par dana igrao rebuy turnir i "posralo" me u prvih 10-tak ruku - igrao sam ih 4 ili 5 i sve multipotovi tako da sam od početnih 3000 chipova došao do cca 70 k, i onda sa još dvaput dobrim kartama spušio to, kupio još 2 buy ina, spušio i to i odustao od tog turnira jer sam vidio da nema smisla tako igrati

Online poker spašava živote.
00

Re: Kada nikakvo znanje ne igra ulogu

apsulutno ništ čudnoga, sve normalno ,uzbuđujete se oko ničega a još niste posve shvatili point pokera, AT vs AK je 23%-72% i 5% šanse za split, nebre uvjek dobit favorit ruka, samo krivi dojam dobiješ jer uvjek pamtiš one ruke koje ti odgovaraju, a svaki uzorak manji od par tisuća je nebitan i nema ga smisla komentirat. A šta se tiće rebuy turnira, to je normalno ako se nesnalazite u tome nemojte igrat, uvjek moraš biti spreman da budeš 5-6 rebuy, naravno bilo bi najbolje da samo jednom uzmeš na početku rebuy i add-on ali normalno da uvjek nebude to slučaj. Na rebuy budeš puno lakše došao do puno chipova uz malo sreće a nagradni fond je uvjek puno bolji od freezouta.

00

Re: Kada nikakvo znanje ne igra ulogu

Rodman napisao:

apsulutno ništ čudnoga, sve normalno ,uzbuđujete se oko ničega a još niste posve shvatili point pokera, AT vs AK je 23%-72% i 5% šanse za split, nebre uvjek dobit favorit ruka, samo krivi dojam dobiješ jer uvjek pamtiš one ruke koje ti odgovaraju, a svaki uzorak manji od par tisuća je nebitan i nema ga smisla komentirat. A šta se tiće rebuy turnira, to je normalno ako se nesnalazite u tome nemojte igrat, uvjek moraš biti spreman da budeš 5-6 rebuy, naravno bilo bi najbolje da samo jednom uzmeš na početku rebuy i add-on ali normalno da uvjek nebude to slučaj. Na rebuy budeš puno lakše došao do puno chipova uz malo sreće a nagradni fond je uvjek puno bolji od freezouta.

+1

00

7

Re: Kada nikakvo znanje ne igra ulogu

hand converter je dosta dobra stvar

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Kada nikakvo znanje ne igra ulogu

Vuco napisao:

Čuj to ti tako ... mah ja sam isto dosta para gubio preko kvalifikacijskih turnira (re-buy), moraš se pomiriti s time ... neces uvijek sijesti za takav stol.

Fora je je nakon sat vremena kada prestaje re-buy i add-on onda svi počnu "normalno" manje više igrati

...nisi jedini drž se  big_smile

Slažem se. Ja igram rebuy turnire tu i tamo, prvih sat vremena je uvijek all-in frenzy, tko god ima imalo decent hand ide odmah all-in. To nisu nužno loši igrači nego znaju da uvijek mogu rebuyat pa su spremni riskirat. Ja sam pokušavao tu igrat tight i nije mi nikako išlo: kad bi konačno dobio broken hand, tip bi me callao i dobio me sa lošijim handom... Onda sam prihvatio činjenicu da za takve turnire treba dosta sreće u prvih 15 minuta i sad riskiram s all-inovima kao i svi ostali. Kao što je Vuco rekao, nakon pauze više nema rebuyeva i to onda postaje normalan turnir.

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00