Tema: NBA sezona 2011/2012

http://img684.imageshack.us/img684/4854/nbabetting.jpg

Od sutra krece NBA sezona.  big_smile  big_smile  big_smile
Imamo dvije zanimljive tekme pa da malo prokomentiramo.  cool

Dallas Mavericks vs Miami Heat
2.75 1.48 +4.5/-4.5 total 188.5

Ne znam sta rec za ovu tekmu  wink
Ako Dirk poludi svasta se moze dogoditi.

Los Angeles Lakers vs Chicago Bulls
2.40 1.60 +3.5/-3.5 total 186

Mislim da je ovo poklon na Lakerse. Smatram da Lakersi ne mogu doma biti cisti underdog samo zato jer je Kobe ozljedjen i sta Bynum ima zabranu da igra 4 tekme.
Ovo je za mene value ali sve je u sportu moguce.

Zadnji popravljao masterboy (24-12-2011 20:17:56)

00

Re: NBA sezona 2011/2012

kako volin nba-a to je cudo jedno..jedva cekan da pocme

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

3

Re: NBA sezona 2011/2012

Dallas mi izgleda jos jaci nego prosle godine, a Miami je uz to sto su godinu iskusniji doveli su i par provjerenih veterana da pokrpaju neke rupe...nemam pojma, bit ce dobra tekma sigurno...Bullsi su brutalno brzi i u odnosu na Lakrese su brzi vlak. Bryant ce jako faliti i te koseve kod njih nema tko nadoknaditi! Ako Pau bude los kao i u proslogodisnjem doigravanju Noah ce ga strpati u djep i izblokirati ko konja!! Svakako ocekujem dvije tvrde i neizvjesne tekme..

00

Re: NBA sezona 2011/2012

ja igram hendikep na chicago i gasola under,on nece moc disat od boozera i noaha,a i zna se da chicago ima najbolju obranu.jos su ove godine pokrpali dvojku, doso im je hamilton tak da mislim da lakersi nemaju sanse

00

Re: NBA sezona 2011/2012

gi85 napisao:

Dallas mi izgleda jos jaci nego prosle godine, a Miami je uz to sto su godinu iskusniji doveli su i par provjerenih veterana da pokrpaju neke rupe...nemam pojma, bit ce dobra tekma sigurno...Bullsi su brutalno brzi i u odnosu na Lakrese su brzi vlak. Bryant ce jako faliti i te koseve kod njih nema tko nadoknaditi! Ako Pau bude los kao i u proslogodisnjem doigravanju Noah ce ga strpati u djep i izblokirati ko konja!! Svakako ocekujem dvije tvrde i neizvjesne tekme..

btw. Bryant ipak igra sutra  tongue

00

Re: NBA sezona 2011/2012

tema za mene, samo neu puno pisat jer stvarno nesmin sirit parova a ni ideje  big_smile
mislija san da je 4ladx otvorija temu, ali nije ni bitno... evo jedan (pijani )  c/p PM-a ...
ufff. nadrkan san trenutno, pa ukratko...
lamar odom u dallas, u la mcroberts i par klosara, znaci la je adio najgori posal su napravili, stern in nije pustija transfer paula i howard osta u orlandu, lac je dovea paula, blillupsa i butlera od bitnih, griffin ce sad silovat ovu sezonu, a i jordan napokon poludija, tako da ih jedva cekan vidit u pravin utakmicama, sad su ubili la u pripremnin... new york dovea chendlera i sad napokon imaju cebtra samo sta po meni billupsa niosu smili pustit, boston nista, cak su pustili westa i davisa, idioti... chicago ostavija istu momcad + rip hamliton odlicno pojacanje, noh prominja momcad paul i west ca, dosli kaman, gordon, aminu, sad napokon imaju pravu momcad i po meni bi mogli bit iznenadenje, jamal craford iz atlante u portland, samo eto opet portland problemi s ozljedema, dalambertu u hustona, miami dovea currya ka centra, minesota sa rubion i onin s drafta bloka mi je mozak napokon mogu ucinit korak naprid, netsi nisu uspili dovest nikoga unatoc jebenin ponudama, sad in brook lopez slokija stopalo, ali neka, ujebema me prosle sezone... gs nista  posebno... a to je to od bitnih nekih transfera, rukiji mi se pare odlicni, irving je u clevlenda steta jer je ok igrac, sakramento sad sa evanson i kembon su ok ekipa.. kapetan jackson u baksima, maggete put charlotea, koji je dobija odlicnog igraca sa drafta... toronto smece i dalje

sta se tice brajanta ima bit da ce igrat, samo neznan sta mu to triba riskira cilu sezonu + svi doktori mu govore da ne igra.... value je bija na toj utakkmici samo ne na LA (ali asd je sve popadala, pa je value dosta manji)
miami (nazalost9 1. favorit, dallas drugi, pa tek onda ostali, kao dogove koji mogu cak i osvojit vidin NY i Oklahomu...
po meni je dallas isto bolji nego prosle sezone, samo eto neznan bas oce dirk zadrzat isti ritam...
bas me je drago da ima jos zaludenika sa NBA (iako san zna, ali eto)

luđa
10

Re: NBA sezona 2011/2012

neznan kako ste dosli do toga da je gasol udner???' ali, eto ponavljam encu puno pricat  roll

luđa
00

8

Re: NBA sezona 2011/2012

Heat i Bullsi za mene

00

Re: NBA sezona 2011/2012

da bulse san zaboravija... 3 po redu IMO

luđa
00

Re: NBA sezona 2011/2012

Po meni isto bi se moglo odigrat Gasol over 20.5

00

Re: NBA sezona 2011/2012

pa di nade 20.5  hmm
17.5  cool
steta za amarea i paula u pola sata su korigirali granicu za 3 cak i 4 kosa...
jedva cekan vidit ny - boston i naravno poslatica bez obrana gs-lac..ma jedva cekan sve  big_smile

Zadnji popravljao ST_Mangup (24-12-2011 21:24:34)

luđa
00

12

Re: NBA sezona 2011/2012

ma jedva cekan sve

+1

00

13

Re: NBA sezona 2011/2012

nadam se da bostonovi starci mogu jos ove godine napravit dobar run prema naslovu. glavni favoriti IMO chicago miami na istoku, dallas OKC na zapdu

01

Re: NBA sezona 2011/2012

ST_Mangup napisao:

pa di nade 20.5  hmm
17.5  cool
steta za amarea i paula u pola sata su korigirali granicu za 3 cak i 4 kosa...
jedva cekan vidit ny - boston i naravno poslatica bez obrana gs-lac..ma jedva cekan sve  big_smile

Mangup na pm se dogovorimo sve. Railan tvoje tickete i uplacujen i pratin te brate.
Znan da bi to ucinija za mene.:D  big_smile  big_smile

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: NBA sezona 2011/2012

ST_Mangup napisao:

pa di nade 20.5  hmm
17.5  cool
steta za amarea i paula u pola sata su korigirali granicu za 3 cak i 4 kosa...
jedva cekan vidit ny - boston i naravno poslatica bez obrana gs-lac..ma jedva cekan sve  big_smile

Pa ima i 20.5 i siguran sam da ide preko 20.5. Bryant ne vjerujem da ce igrat sve mintue dok Gasol ce morat tako da over ide sigurno a ovo 20.5 je samo radi veceg koef.

00

Re: NBA sezona 2011/2012

NY sutra dobiva, necu ih forsirat u pocetku previse, ali mislim da su dovoljno nabrijani da odma u startu pokazu nesto. Chandler, B. Davis, Bibby i rookie Shumpert su solidan dodatak na Mela i Amarea a Celticsi su dosta slabiji nego prosle god, Pierce ne igra sutra, Green ne igra sezonu zbog zdravstvenih problema, par dobrih igraca sa klupe su tradeali. Isto tak mislim da je solidan tip i under 194,5 na tu tekmu. Ipak prva tekma, odma derbi, bit ce cvrsto.
Na LAu je value ali kako odigrat na njih nakon svega. Nema Jacksona ( u povijesti ni jedan trener koji ga je naslijedio nije usao u playoff sljed god s tom ekipom ), odoma su odbacili, bynum odsluzuje suspenziju ( ja bi ga na cijelu sezonu izbacio iz nba nakon onog sto je napravio ) i kobe je ozljeden, razvodi se, ljut na vlasnike jer nisu nikog doveli, nije trenirao do danas... Cupavo, necu na Chicago jer mi nema valuea na tom, pa no bet. Gasol over po meni, mora neko pomoc Bryantu a nema ko osim njega. Granica od 18,5 je malo preniska IMO ( 20,5 bi ja stavio ).
Dallas IMO slabiji nego prosle. Carter i Odom su odlicni igraci, ali Barea, Chandler i Peda su prosle sezone imali bitne uloge i njih nema sad. Ove tek treba uigrat u ekipu. Centra nemaju, nema ga ni Miami tako da to ne dolazi do izrazaja. Ne volim Miami, ali mislim da ovo dobivaju.
Oklahoma po meni osvaja Zapadnu konf, ali protiv Orlanda nema nikakvog valuea na 1,35. Sumljam da Orlando ista moze tu, ali na 1,35 necu odigrat.
Clippersi ce dobit. GS ne zna igrat obranu, od tri glavna igraca ( Lee, Curry i Monta ) jedan igra obranu losije od drugog. Ovi ce sad s Paulom slamat obrane u tranziciji i mislim da sutra daju 120 poena i lagano dobivaju.

Moje misljenje, mozda nekom pomogne.

00

17

Re: NBA sezona 2011/2012

Mangupe, pozdravi ga kad ga vidiš smile
Ja jučer uplatio sve kako smo pričali (osim Lee-a) Đubrad je odma pomjerala granice tako da ćemo morat bit brzi ove sezone.
Jedva čekam da krene

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: NBA sezona 2011/2012

ima fibru 39.5 heeheheh, uvatija ga bradonja
ma ja san samo 3 tiketa uspija jer debil nisam ima onlajn, ali nema veze tek je pocetak... meni amare i paul propali iako cu ih sutra uplatit cisto radi neke energije... dubrad je dubrad samo sta smo pametni od njih 100 puta...
ne vidin te u grupi????!!! pa ono cimni di si sta si, jer san glavni za grupu a nema te  sad

luđa
00

19

Re: NBA sezona 2011/2012

i ja jedva čekam da počne
uz ove 2 tekme, mislim da če biti i jako zanimljiva nyk-boston, knicksi če biti ove godine puno bolji po mome
a i clippersi su se jako ojačali, super bekovi i ona dva monstera pod koševima

mislim da bullsi pobjeđuju easy, mia-dal ne znam, nadam se da jih wade rasturi smile



http://shrani.si/f/2e/hB/2F4dSh65/nba-love.jpg

Zadnji popravljao zono (25-12-2011 10:12:01)

00

20

Re: NBA sezona 2011/2012

Znaci i ove sezone igrat warriorse vise koseva

00

21

Re: NBA sezona 2011/2012

laxzg napisao:

Znaci i ove sezone igrat warriorse vise koseva

obv. Ono klasično navijanje "defense" se ne čuje kod njih u dvorani big_smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
10

22

Re: NBA sezona 2011/2012

inace, prva 2 tjedna vam je free league pass, pa mozete sve tekme gledat na nba.com u HD

10

23

Re: NBA sezona 2011/2012

jel još kome ne otvara stranicu za login na nba tv??  mad

00

Re: NBA sezona 2011/2012

zale se ljudi da in ne otvara, ka samo za amere.. ja san na sportklubu  smile

luđa
00

25

Re: NBA sezona 2011/2012

zono napisao:

jel još kome ne otvara stranicu za login na nba tv??  mad

Otvori na kratko i prekine prijenos...mater im

00