Tema: AJo, kako odigrati?

BB je vjerojatno reg, 20/17 na 100 handova

$0.15/$0.30  No Limit Holdem
OnGame
5 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
UTG  -_cully ($34.03)
CO  1onealot ($64.52)
BTN  Girax ($31.42)
SB  Hero ($30.63)
BB  Phemo ($30.79)

Pre-Flop: ($0.45, 5 players)

Hero is SB
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/AC.png  http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JH.png

-_cully calls $0.30, 1onealot calls $0.30, 1 fold, Hero raises to $x, Phemo calls $x, -_cully folds, 1onealot folds

Flop: (2 players)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QH.png  http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/8D.png  http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/TS.png

Hero ???

Turn:  (2 players)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/4C.png

Hero ???

Znači, kako odigrati od početka do kraja....
Preflop: do kolko raise?
Flop: ?
Turn: ?

00

Re: AJo, kako odigrati?

ch flop ili 3barel, ja bi rade ch.
edit: razlog je to što je njegov range AQ, nekad AJs, i 88-JJ, nekad i skoro svi PP, ali to ne znamo da li calla s low PP jer misli da će fishevi samo callati.

Zadnji popravljao Rear_Admiral (07-01-2012 17:47:07)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: AJo, kako odigrati?

Znamo li išta o BB?
Opcije:
1. check flop, tj.pozdravit se s handom ako ne improvamo
2. rijeđe, ovisno o infou-3 barel

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: AJo, kako odigrati?

Rear_Admiral napisao:

ch flop ili 3barel, ja bi rade ch.

Sve u crvenom moraš dopuniti tongue

00

Re: AJo, kako odigrati?

kiklop napisao:

Znamo li išta o BB?

Zaboravi, sad sam napisao...

00

Re: AJo, kako odigrati?

Flop:  con. bet
Turn: ako betam i turn, betam s namjerom da betam i većinu rivera da folda par+GS handove i sl
          ako ne mislim betat river tj. ako mislim da mi ne folda, odustat ću na turnu

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: AJo, kako odigrati?

kako da znamo sto na turnu, ako neznamo sta ce villian na flopu...

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: AJo, kako odigrati?

Ugl mislim da bi 2 barrela, ovisno o tome koliko villian brani bb u blind vs blind situacijama, ako je dobar pa calla skoro s any2  onda uvjek 2barrel.

Pogotovo u ovom spotu gdje nam hand ima tonu equitya protiv njegovih 2nd parova, i hrpu floatova sa rupama i slicno.

Stim da evo sad vidim da su ova dva limpali, pa je on calla nas rejz, tako da vjerojatno nema atc . Svakako flop bet..

Zadnji popravljao chillin (07-01-2012 18:10:43)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

9

Re: AJo, kako odigrati?

roba59 napisao:

Preflop: do kolko raise?
Flop: ?
Turn: ?

preflop - rejz do nekih 1.35$. bb-ov call bi mogao značiti da ima neki par 77+, moguće i manji par jer nas ima na poziciji i može lakše igrati, sjutane konektore, sjutane broadwaye, i recimo A7s+, A9o+. i moguće je da nas ne shvaća previše ozbiljno jer naš rejz izgleda kao squeeze

flop - dvije opcije po meni. cbet između pola pota i 2/3 pota se čini logičan, s obzirom na flopani gutshot i strukturu flopa. kad bb calla, najčešće će imati barem 1 par, a rjeđe ace high s nekim solidnim kickerom. mislim da će ace high sa slabim kickerom i lošije foldati.
druga opcija je check sa idejom da ne igramo veliki pot OOP i da damo bb-u priliku pokuša ukrasti pot sa slabijim od našeg AJ, dakle jedan bet bih sigurno callao.
prva opcija mi se čini puno bolja.

turn - turn je stativa. mislim da je ovdje bitno i kakvi smo mi do tog trenutka bili za stolom, tj. kakav je naš image. i imamo li kakvih sukoba već sa bb-om. ovdje je velika dilema, da li second barrel ili check. second barrel će bb vjerojatno callati ako je callao flop jer ga ta 4 neće prestrašiti. a s druge strane, check ima dosta smisla, jer će protivnik vjerojatno s nekakvim srednjim parom ići na check behind, dok bi mu bet polarizirao range.

ako bi checkirali, a bb betao, mislim da ima smisla callati taj bet i checkirati gotovo svaki river i onda donijeti odluku.
ako bi opalili second barrel, dobili call, a na riveru opet kompletno fulali, onda je na riveru nova zeznuta odluka, gdje bi nekad opalio treći barrel, a nekad odustao, što opet ovisi o protivniku i mom image-u.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

10

Re: AJo, kako odigrati?

prf: raise do 1.35$
flop (3.30$): cbet oko 1.85$
turn ako calla (7$): betam oko 4.25$
river: betam pa skoro svaki river...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: AJo, kako odigrati?

Sad sam vidio da smo OOP. Ne bih raizao PF ako ne znam kakav je BB. I inače bi rijetko raizao OOP AJo. Tako da as played kad raizamo OOP onda bi cbetao i 3barelao jer nam je range jak i možemo mu foldati i KQ.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

12

Re: AJo, kako odigrati?

mislim da je AJ must raise, ja sam isto nit u takvim situacijama, ali ATs,AJo uvijek rejzam

00

Re: AJo, kako odigrati?

ja bi sigurno betao i flop i turn...nebi checkirao flop nikad jer ne foldamo u slučaju da on beta a ako pogodimo 9 na turnu zeznuto je odigrati OOP jer neznamo šta slabije calla/beta a ako pogodimo nuts isto nije baš lako odigrati OOP jer neznamo s kojim rangeom on barrella flop i dali će nastaviti na turnu ili ne..po meni bet, bet, i ovisno o riveru svakako bet...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: AJo, kako odigrati?

PFR - pot
flop - 3.3$
turn - 6$

00

15

Re: AJo, kako odigrati?

Nisam citao ove duze komentare.. evo moje misljnje
Mislim da ni c/f nije losa opcije ali definitivno mozemo cbetat i skinut villana sa 22-99, kad calla flop pitanje je koliko T ima u rangeu, ako uzmemo u obzir KJ, AT, KT, JT u njegov range mozemo 2 barrellat, znaci pitanje je kako smo odredili njegov pf range i koliko se "bori" post, ako ce doplatit malo sire pre na BB radi 2 fisha onda mozemo 2 barrellat, ako nece onda c/f turn.

znaci pf pot
cbet 3/5 pota
turn 3/5-2/3 pota ili c/f

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: AJo, kako odigrati?

pfr- pot
flop - 2/3 pota
turn - c/f

Fire walk with me
00

17

Re: AJo, kako odigrati?

Nas play uvelike ovisi o nasem imageu do tog trenutka jer ni on ni mi nemamo bas puno informacija u tih 100 handova. Ako imamo statse solidnog TAGa i ako nam daje kredita onda prva opcija.
Ako nas je vidio da barrelamo 3 streeta s airom onda svakako druga opcija(i zbog nedostatka informacija jer ne znamo za što je sposoban)

Prva opcija je prf na 1.65$, flop i turn cbet 2/3 i ako calla onda znamo da smo behind i river je ch/f ako ne hitamo A, K ili 9; a ako rejza flop ili turn easy fold.

Druga opcija je 1,65$ prf, i check/call dva streeta i river opet ch/f ako ne hitamo

AQ i AT vjerujem da bi 3betao prf IP ako je reg jer nas bet lici na squeeze, smrdi na 88, ali opet ne znamo kaj je spreman callati  BvB IP hmm

00

Re: AJo, kako odigrati?

smurf napisao:

Nas play uvelike ovisi o nasem imageu do tog trenutka jer ni on ni mi nemamo bas puno informacija u tih 100 handova. Ako imamo statse solidnog TAGa i ako nam daje kredita onda prva opcija.
Ako nas je vidio da barrelamo 3 streeta s airom onda svakako druga opcija(i zbog nedostatka informacija jer ne znamo za što je sposoban)

Prva opcija je prf na 1.65$, flop i turn cbet 2/3 i ako calla onda znamo da smo behind i river je ch/f ako ne hitamo A, K ili 9; a ako rejza flop ili turn easy fold.

Druga opcija je 1,65$ prf, i check/call dva streeta i river opet ch/f ako ne hitamo

AQ i AT vjerujem da bi 3betao prf IP ako je reg jer nas bet lici na squeeze, smrdi na 88, ali opet ne znamo kaj je spreman callati  BvB IP hmm

Ne može naš bet nikako ličiti na SQZ jer nije isto kad netko beta i kad fishevi limpaju. Ne bi nas trebao 3betati s AQ.
druga stvar, ne isplati se protiv rega callati OOP dva streeta za SD na ovakvom flopu. Lako nam As ne igra nikakvu funkciju i još lakše folda kad nam dođe, čak i s rvr 9 možemo splitati.

Zadnji popravljao Rear_Admiral (07-01-2012 22:31:25)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: AJo, kako odigrati?

@Rear:

Ne raizat AJ nakon sto 2 ribe limpaju? WTF?? Kakve veze ima kakav je BB?

Zadnji popravljao AlphaScorpii (08-01-2012 15:19:17)

00

Re: AJo, kako odigrati?

Ako je BB loose ili općenito dobar, onda mi se pokazalo neisplativim da raizam OOP AJo protiv dva fisha. dobijem 3way pot, a nekad i 4 way, nekad HU s regom koji je IP.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: AJo, kako odigrati?

http://weaktight.com/4249504

to je hand koji sam ja odigral i evo kak je zavrsilo

ukratko bum opisal kak sam razmišljal o tome dok sam igral jer vidim da igrači tu na forumu imaju dosta drugačije razmišljanje...

PREFLOP: standard, 2 limpera i rejzam 5x s AJo

FLOP: cbet je stand. s open enderom samo je pitanje sizeinga;
mislim da tu rejza sve setove, dvopare i skale, a calla 1pair, drawove i floatove

TURN: pošto je callal flop mogu zaključiti da nikad nije jači od 1paira;
ako chekiram, od njega očekujem da beta floatove i jake drawove jer kad chekiram on zna da nemam Q u rangeu jer bi ju 2barellal
(ako ima slabi draw vjerojatno chekira behind, ali mu to mogu uzeti na riveru)
kad ja raise-shipam nikad nemam zrak (taj line imam sa svim monsterima) i on većinom baca 1pair hand

Zadnji popravljao cass1ni (08-01-2012 23:00:48)

00

22

Re: AJo, kako odigrati?

Nemamo open endera na flopu.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: AJo, kako odigrati?

imas dabl gater, ista stvar..

Mislim da u globalu jako cesto ljudi odigraju zrak tocno ovako kako si ti odigra i kazes da ga tu nikad nemas, ali to mi je nimalo std line. Skoro svaki put pokazu tocno ovakav hand, na taj line..

Zadnji popravljao chillin (08-01-2012 23:10:07)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

24

Re: AJo, kako odigrati?

yup, nisam skužio, jbga.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: AJo, kako odigrati?

uglavnom, moje dilema je ovaj moj line ili 2 barrel?
mislim da dobar igrač rijetko calla turn pa je ovaj line više +ev

00