Re: Can u beat NL25? -who is that?

idrga napisao:

ovo gore je super napisano, mene zanima jedna stvar....
sta ako netko radi kao ja do 5 popodne i dnevno ima na raspolaganju 3 sata, mozda 4
to je glavni razlog zasto se nisam prijavio kod robe ali voljan sam uciti
jel imate kakav pametan savjet kako to vrijeme najbolje utrositi jer moram dati sve od sebe
kako ne bi cijeli zivot prebacivao vrece cementa sa diplomom faksa na leđima  smile

ima nas vise. al mislin da ne triba sad coviku spamat temu s tim. otvori drugu temu...iako mislin da je bilo vec slicnih postova

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
20

27

Re: Can u beat NL25? -who is that?

zamorano11 napisao:
idrga napisao:

ovo gore je super napisano, mene zanima jedna stvar....
sta ako netko radi kao ja do 5 popodne i dnevno ima na raspolaganju 3 sata, mozda 4
to je glavni razlog zasto se nisam prijavio kod robe ali voljan sam uciti
jel imate kakav pametan savjet kako to vrijeme najbolje utrositi jer moram dati sve od sebe
kako ne bi cijeli zivot prebacivao vrece cementa sa diplomom faksa na leđima  smile

ima nas vise. al mislin da ne triba sad coviku spamat temu s tim. otvori drugu temu...iako mislin da je bilo vec slicnih postova

ja sam se nadovezao na post "niveaformen-a" koji je dao savjet u sklopu ove teme
i nije mi uopce neugodno spamati. ili ce odgovoriti ili nece...

00

Re: Can u beat NL25? -who is that?

ne triba se ljutit

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Can u beat NL25? -who is that?

Ako imas na raspolaganju na dan samo 4 sata onda nek ti poker bude hobi.

00

30

Re: Can u beat NL25? -who is that?

idrga napisao:

ovo gore je super napisano, mene zanima jedna stvar....
sta ako netko radi kao ja do 5 popodne i dnevno ima na raspolaganju 3 sata, mozda 4
to je glavni razlog zasto se nisam prijavio kod robe ali voljan sam uciti
jel imate kakav pametan savjet kako to vrijeme najbolje utrositi jer moram dati sve od sebe
kako ne bi cijeli zivot prebacivao vrece cementa sa diplomom faksa na leđima  smile

Ja radim od 08-16 i putujem 100km dnevno kuća-poso-kuća. Stvar organizacije, makar nije uvijek izvedivo ugurati poker.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

31

Re: Can u beat NL25? -who is that?

croman19 napisao:

Ako imas na raspolaganju na dan samo 4 sata onda nek ti poker bude hobi.

ma dobro hobi ili ne cilj je napredovati a ne igrati NL2 cijeli zivot
zanimljivo je da kad trazis izravno da ti netko da koristan savjet radije ce
te ljudi usutkati nego zbilja pomoci, ovdje sam to dozivio sam od 2 osobe
od kako sam clan foruma. kakva korist od toga

00

32

Re: Can u beat NL25? -who is that?

dfable napisao:
idrga napisao:

ovo gore je super napisano, mene zanima jedna stvar....
sta ako netko radi kao ja do 5 popodne i dnevno ima na raspolaganju 3 sata, mozda 4
to je glavni razlog zasto se nisam prijavio kod robe ali voljan sam uciti
jel imate kakav pametan savjet kako to vrijeme najbolje utrositi jer moram dati sve od sebe
kako ne bi cijeli zivot prebacivao vrece cementa sa diplomom faksa na leđima  smile

Ja radim od 08-16 i putujem 100km dnevno kuća-poso-kuća. Stvar organizacije, makar nije uvijek izvedivo ugurati poker.

razumijem ja to nego sam vise mislio na raspored: igra, gledanje videa, citanje spominje komentiranje handova, rasprave, skype grupe pa lijepo pitam gdje kako sta smile

00

33

Re: Can u beat NL25? -who is that?

08-16 posao
do 18h pojedeš neš
sat - dva videa, review, 3-4h grindanje

**skype grupa 00-24

i to je to.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Can u beat NL25? -who is that?

Pa igraj puno vise nego sto ucis,gledanje videa i raspravljanje handova isto pomaze.

00

35

Re: Can u beat NL25? -who is that?

croman19 napisao:

Zbog cega c/c taj turn u A7s handu?
Meni se puno vise svida bet.

zasto?
pitam jer sam ja u pocetku bio za c/shove (to sam i napravio jer je villan pot betao), onda je Roba rekao c/c, c/c sto mi ima smisla.. pretpostavljam da bi betali river kad villan ch behinda turn.. obzirom da se villan pokazao dosta agro (45/37, btn steal 100%, af4.5) checkom mu dajemo prostora da repa Asa, dok ako villan ima made hand Jx i tako sumnjam da mozemo imat 3 str valuea, znaci isto nam je dobili jos 1 str valuea na turnu ili riveru, cak cemo lakse dobit na riveru kad checkiramo turn imo.. znaci cini mi se da ako betamo turn ostavljamo u villanovom rangeu samo handove vs kojih smo behind

p.s.
@niveaformen +1
btw projekt nisam zamislio u obliku postanja handova i komentiranja, iskreno mrzim teme sa 100 postanih handova  big_smile ta 3 handa sam postao tek da bi ostali mogli vidit sta smo radili i da bi me Roba eventualno mogao ispravit ako sam nesto krivo napisao/shvatio

Zadnji popravljao Tonac (12-01-2012 16:06:17)

when you feel like quitting think about why you started..
00

36

Re: Can u beat NL25? -who is that?

A jel blefamo ovaj turn u 3betanom ako imamo bluff?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

37

Re: Can u beat NL25? -who is that?

Pa vjerojatno da.. al ne pada mi na pamet balansirat range  big_smile  ako si na to mislio

when you feel like quitting think about why you started..
00

38

Re: Can u beat NL25? -who is that?

Tonac napisao:

Pa vjerojatno da.. al ne pada mi na pamet balansirat range  big_smile  ako si na to mislio

onda ok  big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Can u beat NL25? -who is that?

Tonac napisao:
croman19 napisao:

Zbog cega c/c taj turn u A7s handu?
Meni se puno vise svida bet.

zasto?
pitam jer sam ja u pocetku bio za c/shove (to sam i napravio jer je villan pot betao), onda je Roba rekao c/c, c/c sto mi ima smisla.. pretpostavljam da bi betali river kad villan ch behinda turn.. obzirom da se villan pokazao dosta agro (45/37, btn steal 100%, af4.5) checkom mu dajemo prostora da repa Asa, dok ako villan ima made hand Jx i tako sumnjam da mozemo imat 3 str valuea, znaci isto nam je dobili jos 1 str valuea na turnu ili riveru, cak cemo lakse dobit na riveru kad checkiramo turn imo.. znaci cini mi se da ako betamo turn ostavljamo u villanovom rangeu samo handove vs kojih smo behind

p.s.
@niveaformen +1
btw projekt nisam zamislio u obliku postanja handova i komentiranja, iskreno mrzim teme sa 100 postanih handova  big_smile ta 3 handa sam postao tek da bi ostali mogli vidit sta smo radili i da bi me Roba eventualno mogao ispravit ako sam nesto krivo napisao/shvatio

c/c,c/c mi se nimalo ne svida.Pogotovo river ako je blank i ako sam c/c turn onda c/f river jer on nema s nicim blefat jer nikad nema air na riveru.

c/c na turnu mi se ne svida jer on chekira behind skoro sve sta ima a to su vecinom QJ,KJ,K10s,Q10s handovi,betat ce samo ono sto nas bita a to su KQ,AJ i slicno.
Bet je puno bolji jer vjerojatno mora callat turn sa svim 1parovima+gut  a to mu je i vecina rangea a sve to chekira behind ako chekiras.
Isto tako ako c/c dajes mu inicijativu i vjerojatno ako i pogodis flush nemos naplatit.

00

40

Re: Can u beat NL25? -who is that?

Aha kuzim, ima i to smisla, tnx na komentaru..
Ali c/c line mi se ne cini los iz razloga sto villan izgleda bluff happy i tu kupimo value na turnu jer ce cesto repat Asa, a od njegovih made handova i tako ne ocekujemo jos 2 streeta valuea tako da value koji bi dobili mozda betom na turnu mozemo dobit betom na riveru.. a ako nas villan dominira "svejedno je" kako odigramo.. a ch/callamo i river kad smo c/c turn radi villanovog imagea, i jer je polariziran kad beta turn i jer nas hand izgleda kao Jx.
Znaci bet na turnu bi mi bio drazi da villan izgleda kao CS, a ovako mi je drazi check.. bas cu pitat Robu dal sam dobro shvatio ovaj hand

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Can u beat NL25? -who is that?

Tonac napisao:

Aha kuzim, ima i to smisla, tnx na komentaru..
Ali c/c line mi se ne cini los iz razloga sto villan izgleda bluff happy i tu kupimo value na turnu jer ce cesto repat Asa, a od njegovih made handova i tako ne ocekujemo jos 2 streeta valuea tako da value koji bi dobili mozda betom na turnu mozemo dobit betom na riveru.. a ako nas villan dominira "svejedno je" kako odigramo.. a ch/callamo i river kad smo c/c turn radi villanovog imagea, i jer je polariziran kad beta turn i jer nas hand izgleda kao Jx.
Znaci bet na turnu bi mi bio drazi da villan izgleda kao CS, a ovako mi je drazi check.. bas cu pitat Robu dal sam dobro shvatio ovaj hand

Nema s cim blefat turn,nije da je callo flop sa 76 pa sad moze blefat a vjerojatno nije neko tko ce ici i pretvarat Q10 u blef tako da na ovom turnu skoro uvjek ima showdownV i chekira sve behind.
Uglavnom beto bi uvjek turn.

00

42

Re: Can u beat NL25? -who is that?

Moze betat turn sa FD handovima, prije ce betat turn u tom spotu nego callat turn, isto tako sa rupom.. mislim da bi bila greska checkirat turn samo ako mislimo da bi nas isplatio sa Jx handom turn i river

Zadnji popravljao Tonac (12-01-2012 20:22:30)

when you feel like quitting think about why you started..
00

43

Re: Can u beat NL25? -who is that?

QT i KT bi mogao pretvorit u blef, FD-ove, 98 i neki random float tipa T9.
A najgora stvar ak betamo je da će nas zashipati bolji handovi (mislim da skoro nikad ne calla s boljim handovima) i nećemo imati oddove za callati.

00

Re: Can u beat NL25? -who is that?

idrga napisao:

razumijem ja to nego sam vise mislio na raspored: igra, gledanje videa, citanje spominje komentiranje handova, rasprave, skype grupe pa lijepo pitam gdje kako sta smile

Mnogi preporučuju za početnike omjer učenja i grinda 1:1 (npr. 1h gledanja coaching videa : 1h grinda) i mislim da je to u redu, al svako si treba odredit onako kako mu najbolje odgovara.

Ne znam kojim se poslo baviš, ali vjerujem da možeš nać nešto što će ti pomoć oko pokera čak i dok si na poslu (audio knjige, prebaciš si coaching videe na mobitel, razmišljaš u glavi o handovima, čak HEM 2 podržava iphone). Ako ne možeš, rasporedi si onda vrijeme dok si doma, fable je najbolji primjer koji uz stalan posao 8-satni posao i 2h putovanja dnevno uspije napravit 50k hands mjesečno pa zamoli njega da ti da neki pametan savjet smile

Zadnji popravljao niveaformen (12-01-2012 21:40:20)

10

45

Re: Can u beat NL25? -who is that?

niveaformen napisao:

fable je najbolji primjer koji uz stalan posao 8-satni posao i 2h putovanja dnevno uspije napravit 50k hands mjesečno pa zamoli njega da ti da neki pametan savjet smile

diablo nije obican smrtnik kao mi ostali jbg. tongue

00

46

Re: Can u beat NL25? -who is that?

Update smile
Imali smo coaching session u pon, teme su bile moji i Zvjezdanovi leakovi, nista pre detaljno ali Roba mi je istaknuo pf raising size kojeg moram popravit, u sustini moram podebljat raisove pogotovo OOP (ne moram bit ogranicen na "pot" button).. dns sljedi jos jedan coaching session a tema bi trebala bit leakovi cgreena i Cike.

Sto se moje igre tice relativno sam zadovoljan, jedini je problem sto od subote runnam tragikomicno, al ne brinem se previse kad mi je to jedini problem jel..
Vazna stvar je sto od kad sam u coachingu popravio sam volume sto mi je od uvijek bio najveci "leak".. mozda ovaj i sljedeic tjedan opet budem malo slabije igrao (fax stisnuo jbga) ali vjerujem da cu svejedno bit u stanju napravit decentan volume.

Nakon danasnjeg sessiona sljedeci imamo opet u pon i Roba nam je predlozio da odaberemo određenu temu o kojoj cemo raspravljat.. nismo se jos dog sta ce to bit, jedan priejdlog je "3bet" ali nadam se da cemo to napravit kroz primjere odnosno konkretne handove i spotove, pricanje o teoriji mi je ok al ne na nacin da nam Roba odrzi live "coaching video" o 3betu jer ima stvarno odlicnih vec snimljenih materijala na coaching stranicama, tako da IMO to nije best way za iskoristit vrijeme sa Robom.. ugl bit cete obavijesteni kako je proslo wink pozz

                                http://img560.imageshack.us/img560/2104/microsss.jpg

Zadnji popravljao Tonac (18-01-2012 23:36:23)

when you feel like quitting think about why you started..
00

47

Re: Can u beat NL25? -who is that?

Evo od zadnjeg puta smo imali 2 sessiona sa Robom, tema je ugl bila 3betanje i mogu rec da su sessioni bili jako interesantni, nakon nekog "uvoda" raspravljali smo o odigranim handovima i razlicitim scenarijima, tako da je bilo puno podpitanja sa moje strane i dobrih odgovora sa Robine  smile

Iskreno ovaj mi tjedan nije bio u znaku pokera jer mi je strka oko faxa mater mu, tako da mi koncentracija/motivacija za stolovima nije bila na razini sto se moze vidit i na grafu, ugl igram loše ali me runnanje iznad EVa izvlaci..

btw dns/sutra planiram prebacit dio rolla na Goalwin, nekoliko je kolaga iz coachinga tamo pa da im malo boostam rollove  big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

48

Re: Can u beat NL25? -who is that?

quick update smile

Odradili smo pokoji coaching session sa Robom, evo u zadnjem smo komentirali i uspoređivali opcenite statse pa cu i postat svoje tek toliko.. mislim da imam leak sto pre wide callam pfr i "ne borim se dovoljno" post u tim spotovim, znaci gotovo da igram fit or fold, ali evo nastojat cu to ispravit i ako sam tog leaka svjestan vec duze vrijeme al jbga  big_smile  osim toga morat cu pripazit i na c/c% kao i na "river Ag" al mislim da je ovo zadnje povezano sa callanjem pf

evo statsi od pocetka coachinga
http://img39.imageshack.us/img39/8886/statsiiii.jpg


Sto se ostalih stvari tice posto sam zatrpan obavezama u vezi faxa radim pre mali volumen i mogu rec da me lagano i sram pred Robom  big_smile  ono trebao bi se potrudit radit 8-10k tjedno a ja sam na jedva 7k, a strah me i pomislit koliko cu u sljedeca 2-3 tjedna radit jer su mi se poredali svi ispitni rokovi, ovo do sad su bili samo kolokviji lol

when you feel like quitting think about why you started..
00

49

Re: Can u beat NL25? -who is that?

Dosao je i zadnji update..
moram rec da sam u proteklih mjesec dana puno naucio od Robe ali i ostalih sudionika projekta pa bi bilo uredu da se svima javno zahvalim, Robi na pruzenoj prilici i susretljivosti a kolegama na ugodnom druzenju i atmosferi.

Ima više razloga radi kojih prekidam projekt, ali mislim da je najvazniji sto je moj najveci "leak" volume a oko toga mi Roba ne moze pomoc. Pa i ako moram jos puno toga naucit i uz coaching bi sve to brze i lakse savladao ipak trenutno jedino sto me dijeli od NL50 je grindanje sto mi je i Roba potvrdio, a to moram bez icije pomoci.

Naravno svakome bi preporucio da iskoristi priliku ako mu se ikad pruzi mogucnost suradnje sa winning playerom kao sto se meni pruzila sa Robom.. jer puno znaci kad vas ima tko ispravit ili cak samo potvrdit neka vasa razmisljanja kao i uklonit sitne nedvoumice ali i vece leakove, to se kasnije osjeti u igri, djeluje na winrate i na samopouzdanje.

Nadam se da cu u skoroj buducnosti opet imat prilike surađivat sa Robom, a ostalim clanovim koji sudjeluju u projektu zelim puno uspjeha u sto ne sumnjam. Pozdrav  smile

Evo i graf za vrijeme projekta.
http://img837.imageshack.us/img837/1919/grafcoaching.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: Can u beat NL25? -who is that?

šteta ali svejedno svaka čast! smile gg

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
10