Tema: PFR=true

kad u filterima ukljucim samo to plava linije mi je u solidnom minusu... zanima me jel to treba bit u plusu ili kako???
i ako treba koji je onda najvjerojatniji razlog sto mi je plava u minusu, jel to da ako raisam prf pretesko giveupam postflop ili lose runnam ili sta je znam sta??? valjda ce netko znat odgovoriti... big_smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: PFR=true

To znači da gubiš na showdownu kada si ti preflop rejzer. Neznam na kojem uzorku ruku to gledaš? Mislim da bi ti morali i SD i NSD biti u plusu kada si PFR.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

3

Re: PFR=true

gdje god gledao (microgaming ili ongame)  imam isti problem... evo ovdje je sample malo veci...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: PFR=true

s obzirom da igras microse neznam kako ti uspijeva da kad dodjes do showdowna da ne radis profit
ovako je kod mene, nl25 fr

http://i.imgur.com/pBvem.jpg

00

5

Re: PFR=true

Andre_787 napisao:

s obzirom da igras microse neznam kako ti uspijeva da kad dodjes do showdowna da ne radis profit

+1
to i mene zanima... smile
zato i je ova tema tu, a znam da nisam jedini sa ovim problemom jer sam vec i dns kod par ljudi vidio istu stvar... pa ako neko zna zasto bi to trebalo bit tako i gdje u biti grijesim... jer npr. wtsd mi je 27%, a sigurno ne callam sa sranjima a foldam boje, skale ili setove...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: PFR=true

a neznam dalje, pobacaj hrpu statsa pa cemo vec nesto izvuc iz toga
ali ako imas ok winrate i generalni graf izgleda ok peglaj dalje

00

7

Re: PFR=true

Andre_787 napisao:

a neznam dalje, pobacaj hrpu statsa pa cemo vec nesto izvuc iz toga
ali ako imas ok winrate i generalni graf izgleda ok peglaj dalje

ma odkad sam presao na ongame me ne ide nikako pa non stop preispitujem svoju igru i pokusavam si pronaci sto vise leakove i popravit to, tako da mi trenutno winrate nije nikakav... evo hrpe statsa sto sam sinoc uzeo iz hema... vec mi je par ljudi dalo neke komentare i svi kazu da moram smanjiti flop cbet sto sam i sam svjestan... a sto se ostaloga tice misljenja su poprilicno podjeljena... neki misle da trebam zatajtat dok neki misle da je tu sve ok, neki misle da trebam smanjit 3b neki da ga treba povecat nekima je i ovak ok i slicno... pa eto dobro bi doslo jos par komentara...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: PFR=true

kriss napisao:

a sigurno ne callam sa sranjima a foldam boje, skale ili setove...

Čini mi se ovako na brzinu da betaš sa sranjima previše (68% river cbet), pa možda da smanjiš to malo.

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: PFR=true

Možda da malo promijeniš rangeve po pozicijama? 21% sa EP je dosta puno. Također, sa BB gubiš dosta, pa možda da smanjiš 3bet sa te pozicije a povečaš na BTN npr. Cbet se slažem da bi morao malo smanjiti, a već kada toliko cbetaš, turn cbet bi ti morao biti malo veći, razlika ti je sada 25 a mislim da to nije baš najbolje.
Uzorak je dosta mali pa može biti samo bad run, ali bez obzira, tih par stvari mislim da bi morao ispraviti.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

10

Re: PFR=true

Po prvoj procjeni grafa, izgleda mi ko da dok imaš nešto betaš previše i umjesto calla dobivaš foldove...
(npr. kad imaš set, a dolje je FD overbetaš jer se bojiš da ne pogodi boju)

00

Re: PFR=true

dfable napisao:

Cbet se slažem da bi morao malo smanjiti, a već kada toliko cbetaš, turn cbet bi ti morao biti malo veći

Ovo mi nema smisla. Razmisli malo kak nam tek taj range izgleda...

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

12

Re: PFR=true

Ima smisla. Ako več želimo biti agro onda to treba biti na svim streetovima. Ako puno cbetamo a turn često checkiramo svatko tko imalo prati igru če nas uništiti. Gap između flop i turn cbeta bi morao biti cca 15. Naravno, nije to pravilo, ako netko igra drukčije a profitabilno mu je onda nema potrebe mijenjati, ali Kriss očisto negdje leaka, a ja sam mu samo ukazao gdje mu može biti greška.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

13

Re: PFR=true

7-karti pastuh napisao:

Čini mi se ovako na brzinu da betaš sa sranjima previše (68% river cbet), pa možda da smanjiš to malo.

ma river dosta rijetko betam za bluff... tih 68 je valjda kad barelam flop i turn pa onda river jos 68% a 32% ch ako sam dobro skuzio...

dfable napisao:

Možda da malo promijeniš rangeve po pozicijama? 21% sa EP je dosta puno. Također, sa BB gubiš dosta, pa možda da smanjiš 3bet sa te pozicije a povečaš na BTN npr. Cbet se slažem da bi morao malo smanjiti, a već kada toliko cbetaš, turn cbet bi ti morao biti malo veći, razlika ti je sada 25 a mislim da to nije baš najbolje.
Uzorak je dosta mali pa može biti samo bad run, ali bez obzira, tih par stvari mislim da bi morao ispraviti.

a ne obazirem se previse bas na pozicije (obv da sam vise loose na kasnijim) nego se vise pokusavam adjustat stolu, pa ako imam fisheve desno od sebe dosta vise openam ranije pozicije buduci da sam postflop uvijek IP vs njih...
sto se tice pozicija definitivno me bb jebe, pokusat cu smanjit 3b pa cemo vidit kako ce to izgledat u konacnici...
ma bez obzira i ako je samo bad run uvijek ima stvari koje se mogu popravit, a zelim improvat max sto se igre tice sto je prije moguce...


roba59 napisao:

Po prvoj procjeni grafa, izgleda mi ko da dok imaš nešto betaš previše i umjesto calla dobivaš foldove...
(npr. kad imaš set, a dolje je FD overbetaš jer se bojiš da ne pogodi boju)

overbetam jedino ako je ship, tako da mislim da nije do toga... istina je da betam jace kad imam made hand al to je samo vs fisheva i nekad vs unknowna, protiv regova pokusavam imat nekakav balansiran sizing... i ne brine me to ako je drawing board da me outdrwaju, jbg dogadja se... pokusavam uvijek izvuci max value ako ne hitaju hand pa je mozda i to problem jer i kad ne dodje draw a mislim da su bili na njemu nastavim betat i oni foldavaju onda...


u biti snimio sam dns neki video 2 stola nl10 45 min... sad mi se konverta i kad bude gotov okacim ga tu na forum pa ce onda bit sve dosta jasnije... nadam se da ce bit nekog interesa i komentara... a uostalom mozda ima i pokoja dobra stvar pa neko sa nizih limita jos moze i naucit nesto... big_smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

14

Re: PFR=true

bok kriss..

meni ovi statsi, generalno gledano, izgledaju prilično dobro za 6max igru. Ok, cbet je velik, ali mislim da čak i nije izvan okvira, ili možda malčice?
Ali pazi na koji board cbetaš i vs kakvog protivnika, tak da će ti to samo po sebi past na nekih normalnih 60-65%

Ja mislim da samo lošije runnaš, što za ongame uopće nije čudno, dapače, čini mi se ko da zadnjih par tjedana SVI koje znam da su tamo runnaju loše smile

Znaš da sam ja tamo igro nl10 i definitivno mislim da nemaš tako velke leakove za onaj tamo field da bi imao -8bb/100.
Jbg, probaj istrpit dok se to malo ne iznivelira, a moglo bi potrajat  big_smile
(Ja ta govna nisam više mogo jest, pa sam pobjego, pazeći na svoje duševno zdravlje)

Meni je downswing na ongameu, s manjim amplitudicama, trajao praktički od prvog deposita (kolko god ovo glupo zvučalo).  smile

Sretno dalje (btw, jel ovo opcija iz novog ili starog hema, ovo pfr=true?)

Zadnji popravljao TVex (17-02-2012 02:12:16)

00

Re: PFR=true

evo moje iskustvo sa NL10 na 55k handova.

po meni si previse loose za NL10 i previse aggro.
moji statsi su 18 15 2. 6,5bb/100. cisti ABC bez ikakvih poteza.

Mislim da je tu previse riba/stationa da bi igrao 26-7% hendova. Ja bi zatajtao da sam na tvom.

00

Re: PFR=true

Cbet flop prevelik i squeez mislim da ti je prevelik pogotovo sa BB.

00

17

Re: PFR=true

Previše openaš s EP i MP.
vs 3bet call mislim da ti je prevelik.

Po WTSD i W$SD mogu zaključiti da često callaš na riveru kad si beatan s handovima poput TP ili overpara.

00

18

Re: PFR=true

hf ljudi...


http://vimeo.com/36985653 on Vimeo.


*EDIT*
da samo napisem sta je sta na hudu...

Ime - br handova - AF
vpip/pfr - 3b/F3/fold to steal
cbet/fold to cbet - steal sa co/sa btn/sa sb

Zadnji popravljao kriss (17-02-2012 23:52:14)

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

19

Re: PFR=true

jel netko pogledao video odavde??? dobio sam neke komentare na skypeu al bi volio dobit jos koji... smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

20

Re: PFR=true

prvi komentar odmah na pocetku, daj si stavi neki normalan mod da ti bude koliko toliko ugodnije za igrati, standardni stol je oduran smile

00

21

Re: PFR=true

zasto? meni je ovaj bas ok...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

22

Re: PFR=true

prvenstveno na karte mislim, stol kao stol je ok

mislim na ovako nesto smile
http://grinders.org/poker/showthread.php?t=2524

10

Re: PFR=true

Od svega, mislin da je cista dosta situacija, isto sto je i meni palo na pamet, da prejako odigravas value handove i ne dobijas naplatu, npr. rejzas AK prf, flop je K38, kad dobijes chekraise radis 3bet i slicno, i isto tako da previse callas 3bet, to se moze desavat sa pocketima. Nije bas profitabilno callat 3bet sa njima, to cesto igraci zanemaruju zbog velike zelje da uhvate set jer "onda ce se naplatit" .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

24

Re: PFR=true

chillin napisao:

Od svega, mislin da je cista dosta situacija, isto sto je i meni palo na pamet, da prejako odigravas value handove i ne dobijas naplatu, npr. rejzas AK prf, flop je K38, kad dobijes chekraise radis 3bet i slicno, i isto tako da previse callas 3bet, to se moze desavat sa pocketima. Nije bas profitabilno callat 3bet sa njima, to cesto igraci zanemaruju zbog velike zelje da uhvate set jer "onda ce se naplatit" .

jesi to izvukao iz videa ili zakljucio iz statsa???

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: PFR=true

sry nisam gleda video big_smile nemam vremenaaa .To je na random zakljucak. Ti znas najbolje jesi li se pronasa u tim gore opisanim leakovima.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00