Tema: 8,8$ tour sam ja kreten ili?

http://www.pokerhand.org/?6373869

Mislim neznam sta sam trebao napravit u ovoj ruci?!?!?!
Nakon njegovog reraisa foldat? ili wtf? mozda callat pa kad je turn blank onda push all in?  sad  sad  sad

Zadnji popravljao g0suboy (23-04-2012 17:46:01)

02

2

Re: 8,8$ tour sam ja kreten ili?

mislim da ovako kako si odigrao nije nužno loše, iako postoji i drugi način, a to je samo callat flop i kontrolirat pot na poziciji. imaš 80 big blindova, ne želiš nužno sve čipove stjerati unutra. on je sad imao K8 i pogodio što je trebao tek na riveru, ali kad check-min rejza flop, može već na flopu imati set (pogotovo jer je limp-callao preflop, ja bih mu najveće šanse dao za 44), a u tom slučaju si odmah izgubljen. e sad, ako imaš 30 do max 40 bb-a, budući da je turnir u pitanju i da nećeš prečesto pogoditi TPTK kao sad, to gotovo uvijek ideš do all-ina na flopu. ali sad imaš 80 bb-a i to nije nužno, tako da možeš i smiriti igru i callati flop, pa vidjeti hoće li tip betati samo 1 ili oba preostala streeta. ti si na poziciji i imaš tu prednost. a onda doneseš odluku.

no čak ni ovo što si napravio ne bih rekao da je nužno loše, on će imati dosta lošijih kraljeva u svom range-u, čak i bez FD, tako da mi nekako ni ovo ne izgleda preloše. mislim da su i all-in na flopu i samo call ok odluke, za svaku ima argumenata.

ono što mi se ne sviđa je tvoja "šta sam trebao napravit?!?! wtf?!?!" reakcija, i to je jedino što bih ti savjetovao da promijeniš smile u ovom slučaju - shipao si na flopu 80bb-a s boljim handom, nije izdržao, ugasiš prozor i otvoriš novi turnir. sve je to normalno..

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: 8,8$ tour sam ja kreten ili?

Ne bi ti on tu ni na blank turn bacio, ovo je situacija gdje se sa smješkom stakaš a onda kad se suckouta proklinješ boga big_smile

00

Re: 8,8$ tour sam ja kreten ili?

hehe ty na analizi, ma vjerovatno sam bio malo ljut pa je zato bio "WTF" komentar... da dobro razmisljanje kad je limapo napocetku moguce da je imao neki PP... meni se iskreno cini da sam trebao odigrat raise na flopu njegov reraise callat i onda gurnur na turnu.. mozda nebi callao all in samo sa parom K i jos jednom kartom za FD  hmm

Evo sad sam upalio the big 22$ pa da vidimo kako ce tu ic  smile
Ako budem imao neki zbunjei hand budem postao.
I jos nesto dali HEM koristi za turnire? pitam jer sta ce ti statsi posto se igraci cesto mjenjaju po stolovima pa ni nemozes upratit kako tko igra..

00

Re: 8,8$ tour sam ja kreten ili?

veći cbet na flopu IMO , na njgov rejz ovisi o igraču i o sizingu raisa . nekad se zguram, nekad call-am nekad i foldam nemogu sad generalizirat svaku situaciju .

Board je dosta drawy , jedina pozitivna stvar je da si u poziciji , dosta se deep tako da možeš pot control
- btw ne mislim da postoji način kako bi dobio ovaj hand jer ti se on ne miče iz ovog pota , pogodio je TP i FD . ul

00