Tema: 24sata i Texas holdem video

Zanima me šta kažete na njihov prvi dvd o pokeru? Jel tko kupio? Jel se isplati to kupit za nekog ko je početnik u pokeru? Čini mi se ok...

00

Re: 24sata i Texas holdem video

Ja sam kupio prvi dvd. Gle odmoci ti nemoze, ima korisnih stvari...! Ali ako nisi totalni pocetnik mozda bi ti valjalo izbjeci prvi dio jer je stvarno za pocetnike pa ces ustedit 39kn...tak da o tome odluci sam...

00

3

Re: 24sata i Texas holdem video

pa mislim ono kakvi ste vi to balkanci .. pa to se odma radi DVDrip i posta na net big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

4

Re: 24sata i Texas holdem video

da...bilo bi dobro još kad bi netko dao link tog dvd ripa...  big_smile

00

Re: 24sata i Texas holdem video

robo000 napisao:

Ja sam kupio prvi dvd. Gle odmoci ti nemoze, ima korisnih stvari...! Ali ako nisi totalni pocetnik mozda bi ti valjalo izbjeci prvi dio jer je stvarno za pocetnike pa ces ustedit 39kn...tak da o tome odluci sam...

Ok, hvala! Budem onda uštedio prvih 39 kn. smile Idući kupujem.

00

Re: 24sata i Texas holdem video

a gdje to ima za kupit???

00

Re: 24sata i Texas holdem video

imas u kioscima, trazis dvd texas hold'em skola pokera - 24 sata...

00

Re: 24sata i Texas holdem video

Nemože se izripat a da ima nekog smisla, jer ima nekakvih testova i interaktivnih dijelova na DVD-u.... Jedino da dignem cijeli DVD, ali ajde, za pokerpro.com.hr bi to napravio ako ima dovoljno zainteresiranih. Puno je to posla... oko tjedan dana uploada....(i skoro isto toliko downloada ako nemate premium account na rapidshareu) recite dali bi to stvarno htjeli i ja ću se potrudit da to dobijete iako mi se to stvarno neda.... previše posla za ništa...

Za apsolutne početnike DVD i nije loš, ali za one koji znaju imalo igru sa pozicija i preflop igru - njima ne treba

Online poker spašava živote.
00

9

Re: 24sata i Texas holdem video

Mah nema smisla šteta vremena i resusrsa ... ima i previše na netu početničkih vide-a ... samo sam se šalio (kao)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: 24sata i Texas holdem video

Kome treba, nije puno love, pa si kupi. smile

00

Re: 24sata i Texas holdem video

Bok ljudi! Kupil sam drugi dio dvd("Texas holdem-napredne tehnike-znanje,iskustvo,vjestina") i preporucam ga samo ako si početnik(Ivanhr) u poker. Mislim da su samo najosnovnije stvari prikazane... ode lova u prazno barem za mene... sad

:lolLestor77:lol
00

Re: 24sata i Texas holdem video

Da, kupio sam ga da vidim šta ima. Nije nešto posebno i dosta je kratko...

00

13

Re: 24sata i Texas holdem video

jel ima gdje za skinut prvi, drugi i treći dio ?

00

14

Re: 24sata i Texas holdem video

uštedi muke i megabajte i ne skidaj

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: 24sata i Texas holdem video

Imam ja DVD 2. Kupio sam kad je izasao da vidim sta ima, al mislim da su to osnove, a ne napredne tehnike.
Stvarno ne znam sta onda ima na DVD 1...

Uglavnom, ne postam zbog toga, nego ako ima neko tko smatra da mu to treba i smatra da ce mu to koristiti, ja mu ga posaljem potpuno besplatno.
Molim samo da me ne trazite onako bezveze, samo zato sto je bespla, da vam saljem, jer mi se fakat iz tih razloga neda ici do poste...

00

Re: 24sata i Texas holdem video

a to je uprincipu ista stvar da vas nauce igrat nogomet preko  1. dvd   It will not happen  big_smile
Ja sam bacio oko al imao sam osjecaj kao da mi prikazuju gradivo predskole a ja sam na faksu

club  heart  diamond  spade
00

Re: 24sata i Texas holdem video

izasao je novi DVD br3. Turnirska strategija ili tako nesta.ista cijena,ako je netko uzeo neka napise recenziju.ja sam uzeo zadnji dio i nisam bio previse odusevljen.ako se u dvd br.2 radilo o omjeru pota i ruku,sto je onda bilo u dv 1?

00