Tema: EMOP BARCELONA

pozdrav, neznam gdje tocno napisati pa nek premjeste...
nisam u mogucnosti otic na emop barcelona,a dobio paket znaci ulaznica 1100 eur i hotel 550 eur, 4 nocenja...pa bi sad to prodao bar za 1100eur  hmm 
igra se od 13.9- do 16.9. ...eto...ako je netko voljan otic..nek se javi na pm ili aa1983@net.hr

00

Re: EMOP BARCELONA

Jesi siguran da možeš prodati paket? Večina stranica ne dozvoljava da se prodaje paket za live turnir.

00

Re: EMOP BARCELONA

roba59 napisao:

Jesi siguran da možeš prodati paket? Večina stranica ne dozvoljava da se prodaje paket za live turnir.

ja sam ih lijepo pitao, dal zele otkupiti ili ako mogu nekomu dat...odg da mogu dat nekom bliznjem prijatelju...mogu ti proslijediti email....

00

Re: EMOP BARCELONA

netko-sa-strane napisao:

ja sam ih lijepo pitao, dal zele otkupiti ili ako mogu nekomu dat...odg da mogu dat nekom bliznjem prijatelju...mogu ti proslijediti email....

Kao prvo prevarant si.
Istu stvar si poslao na slovenskom forumu samo druga mail adresa... wink

Robi daj mu ban...

Poz

00

5

Re: EMOP BARCELONA

Evo samo da razjasnimo situaciju...

netko-sa-strane NIJE prevarant! Decka znam osobno,a ispostavilo se da ga i masterboy poznaje,tako da mogu cak reci da oboje mozemo staviti ruku u vatru da nije prevarant.

Ono na slovenskom forumu nije njegov account jer ga on nema tamo,ali poznaje dosta ekipe iz slovenije pa je frenda zamolio da stavi paket na prodaju umjesto njega.

Kao drugo,evo c/p mailova koji dokazuju da je paket prenosiv:

1) Od Pokersens supporta

Dear Robert,

Thank you for contacting our Customer Support Service and allowing us to be of assistance.

Regarding your request, please be informed that you are allowed to give the package to your close friend.

You have time until Thursday 6th of September to find a replacement. In case you do not notify the person responsible for this event in time to who the package will be put on you will be treated as a no-show.

The package cannot be exchanged for cash and we will not buy it back.

Once you found a replacement, please send the notification and details to emop@igt.com .

If you have any other questions, please contact us again.

Best Regards,

Customer Support Service

Pokersens

2) Od managera turnira

Hi,

Let him be aware that he can give his package to a close friend of him.

Should he not notify me in time to who the package will be put on he will be treated as a no-show. He has until Thursday 6th September to find a replacement.

We will not buy back his package. No cashtrade is allowed.

Best Regards,

Sam

Sam Albemark
EMOP Project Manager | International Game Technology |

Box 7645 | SE-103 94 Stockholm | Sweden
Office: +46 (0)8.564.884.60
Mobile: +46 (0)738.707.160
sam.albemark@igt.com

Tako da ako ima zainteresiranih jos uvijek se mogu javiti.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: EMOP BARCELONA

Mogu potvrditi sve sta je Bile napisao. Iskreno ispalo je malo smotano to sta je koristio dva razlicita mail a i sumnjivo je bilo sta inace paketi nisu prenosivi....

Isprike njemu...

Sorry R. ali ispalo je totalno sumnjivo...

Poz

Zadnji popravljao masterboy (05-09-2012 21:40:31)

00

Re: EMOP BARCELONA

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/353/279/e31.jpg

00

Re: EMOP BARCELONA

masterboy napisao:

Mogu potvrditi sve sta je Bile napisao. Iskreno ispalo je malo smotano to sta je koristio dva razlicita mail a i sumnjivo je bilo sta inace paketi nisu prenosivi....

Isprike njemu...

Sorry R. ali ispalo je totalno sumnjivo...

Poz

ma ni bad...nesto steka na slo poker pro pa nemogu reg, pa tu mi je ovaj stari email ...a posto imam samo dan i pol da prodam ...sve je to brzinski i slampavo...i da kojim slucajem nebi prosao paket.(zato sam prije objave i pitao ove iz emopa).sigurno bi novce vratio  wink btw.nakon sutra,slobodno obrisite post  big_smile

00

Re: EMOP BARCELONA

Moram da platim pice kada se vidimo nema druge smile

Pozdrav

10

Re: EMOP BARCELONA

eto,dogodila se jedna zanimljiva stvar....
neki xz DRUKER iz Irske je javio Samu (mangeru) da sam pokusao prodati paket..a to je kao protiv pravila....medjutim i sami ste vidjeli ( ova 2 emaila) sto mi odgovorio prije neki dan kad sam pitao dal mogu ''prenjeti'' na frenda  i isti odg od poker kuce
i sada dobijem email od Sama sa linkom gdje pise da prodajem kartu,da nije to za prodaju i ako ne pojavim da ce me smatrat ''no show'' ....malo kontradiktorno,a ne? roll
vjerovatno su mi htjeli pomoc  i izac u susret ali valjda je ljudima krivo ako se moze koji euro zaradit roll  ili je sve velom tajne pokriveno big_smile
btw. jako je zanimljivo da prosle godine prodavale su se bez probleme karte za Emop dublin ...i to cak na isto forumu  roll
jebu nas jer smo balkanci ili  cool
eto....na kraju sam prebacio buy in za slijedece emop turnire....i nista od prodaje...eto,samo da znate

00