Tema: Ongame cashout

Cekam vec 23 dana na cashout sa ongamea (skin je Guruplay).
Posto ongame ne stoji najbolje u zadnje vrijeme, zanima me ako jos netko ima slican problem.

00

2

Re: Ongame cashout

ja sam dizao lovu sa ongamea u zadnjih mjesec dana 3 puta i bude uvijek u dan dva...
tako da je vjerovatno problem sa Guruplayom

00

Re: Ongame cashout

Također, sa Goalwina sjelo za jedan dan na mb

10

Re: Ongame cashout

idrga napisao:

ja sam dizao lovu sa ongamea u zadnjih mjesec dana 3 puta i bude uvijek u dan dva...
tako da je vjerovatno problem sa Guruplayom

Meni je trajalo po dva tjedna svaki cashout... Goalwin

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Ongame cashout

Hvala na informacijama.

00

Re: Ongame cashout

Igrate li jos na ongameu? Kakvo je stanje tamo? Jel kasne isplate i dalje? Kakvo je stanje s essenceom,kolko kradu od rakeback postotka ako ne daj boze beatas igru?

00

7

Re: Ongame cashout

24.6 sam napravio  prvi cashout, a 1.7 drugi cashout sa GoalWina, poslije toga sam im poslao dva maila(dobio odgovor da imaju tehničkih problema)... Jučer i danas se ne mogu logirati preko clienta nego samo preko stranice ...ne znam šta da napravim,, jel neko možda u zadnje vrijeme radio cashout i koliko je čekao?!

00

Re: Ongame cashout

Svi koji imaju problem s cashoutom s goalwina (nisu dobili cashout više od tjedan dana) javite se na ovaj mail: lisa@pokerpro.cc pa ćemo mi požuriti tu isplatu...

30

Re: Ongame cashout

Ista prica samo cashout zatrazen 3.7,isto mi na mejl odgovarali da imaju tehnickih problema i da zato kasne isplate..

00

10

Re: Ongame cashout

jel vam je prošo cashout?

00

Re: Ongame cashout

Evo meni je jucer tek sjeo,nakon dosta natezanja s njima!

00

12

Re: Ongame cashout

i meni je došo nakon poprilično vremena

00

13

Re: Ongame cashout

meni jos nije sjeo prvi cashout od 24.6, a kamoli drugi od 1.7... javio sam se i na ovaj mail: lisa@pokerpro.cc... ne znam što napraviti više da bi ubrzao isplatu (mailove njima mi nema smisla slati jer uvijek dobijem isti odgovor)?!

00

14

Re: Ongame cashout

Pozdrav! Još mi nije sjela lova (od 24.6 čekam), nekih mjesec i po mi je pod transaction status pisalo pending, a tek mi je odobreno negdje oko 15.8. Neznam više šta treba čekati?! Koristim visu od splitske banke .

00

15

Re: Ongame cashout

ako nisi vidio
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/pokermambo-play2b-goalwin-ongame-network-cashouts-problems-1355008/

ukratko prolazi, al ide sve sporije

00

16

Re: Ongame cashout

Kako vam ide sa tim cashoutima? Ja cekam mjesec i nes cca

when you feel like quitting think about why you started..
00

17

Re: Ongame cashout

ja isto. ne izgleda dobro. čini se da nikom ne prolazi u zadnje vrijeme

00

Re: Ongame cashout

24h za cashout sa PAF. ostale skinove ne znam

Zadnji popravljao zamorano11 (26-09-2013 19:40:15)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

19

Re: Ongame cashout

Goalwin jako kasni sa isplatama, a po njihovim "pravilima" mogu ti isplatit u roku od 120 dana.

Email od supporta:
Our Payment Department has informed us that it can take up to 120 days before your withdrawal is being processed (from the time when the withdrawal was created).
*
We are very sorry for this delay.

Znam par ljudi koji čekaju 3mj i još nisu dobili.

00

20

Re: Ongame cashout

Evo ja čekam više od tri mjeseca, još ništa, ukupno 200€ u dva navrata.   sad

00

Re: Ongame cashout

chech napisao:

Evo ja čekam više od tri mjeseca, još ništa, ukupno 200€ u dva navrata.   sad

na kojem skinu igraš

00

Re: Ongame cashout

Ja nikad nisam imao problema s isplatom, igrao sam na par siteova na ongame-u, uvijek je trajalo do 10 dana max. Doduše to je bilo prije pol godine+, a i vjerojatno ovisi o skinu.

00

23

Re: Ongame cashout

Evo nakon skoro 4 mjeseca (od 24.6 čekam) još ništa, ne znam jel treba otpisati novac ili se još nadati?! roll

00

Re: Ongame cashout

ja sam zatražio pred kraj osmog i dobio, ali sam skoro svaki drugi dan slao mail i žalio se smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
20

25

Re: Ongame cashout

mene jedna klada zajebavala nisu nit odg na mejlove..
onda sam ih zblefal da budem na nekolko foruma di sam kao respektiran clan napisal "lijepe" feedbackove i u roku od par sati isprika i insta isplata na Skrill wink

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
30