Tema: Prvih 20k FTP

Evo mojih prvih 20k od kad je FTP otvoren (6.11.). Moram reći da sam jako zadovoljan svojom igrom što se vidi i po rezultatima. Evo i statistike odma. Iznad EV-a sam nekih 3k.
Što se volumea tiče i nije neki, ali siguran sam da bi mi winrate dosta patio da igram 4 rush stola ili da igram više sati dnevno jer kad mi se neda igrat igram loše.

http://i49.tinypic.com/1kmz6.png

http://i45.tinypic.com/ibxs9k.png

240

Re: Prvih 20k FTP

Čestitke. Motivacija +100

00

Re: Prvih 20k FTP

svaka cast! peglaj dalje! cool

00

Re: Prvih 20k FTP

nice  smile

00

5

Re: Prvih 20k FTP

gratz, predivan graf

EDIT: pitanje jedno, dal ti radi HUD od HEM1 na rushu?

Zadnji popravljao Brky (07-02-2013 16:38:17)

00

Re: Prvih 20k FTP

svaka cast !

00

Re: Prvih 20k FTP

Bolesno..
Volume, winningsi, statsi..
Razvaljuješ!
Gratz  cool

00

Re: Prvih 20k FTP

svaka čast smile

00

Re: Prvih 20k FTP

Bravo Alpha

@brky: Moraš imati stariju verziju 1.12.09 hem1 i onda ti radi na rush.

00

10

Re: Prvih 20k FTP

GG  cool

00

11

Re: Prvih 20k FTP

sick life, cestitke     smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Prvih 20k FTP

gg

Like taking candy from the baby...
00

Re: Prvih 20k FTP

Nice nice!! smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Prvih 20k FTP

Svaka čast!

00

Re: Prvih 20k FTP

gratz!svaka cast...kolko ti je trebalo da dođes do ovih limita odnosno ove svoje igre?coaching?

00

16

Re: Prvih 20k FTP

svaka čast, epski winrateovi

KOCKA!
00

17

Re: Prvih 20k FTP

Bravo. Super statsi i winrate. Ak ti se da, daj još stavi statse po pozicijama pa da svi vidimo kak bi to trebalo izgledati za tako velik winrate.

01

Re: Prvih 20k FTP

gg sir

00

Re: Prvih 20k FTP

Thnx svima!

@mich:

Igrao sam u prvoj polovici 2011 rush na FTP-u NL50 i taman prešao na NL100. Imao sam coaching par puta u to vrijeme, ali zanemarivo je koliko sam naučio u coachingu jer par tjedana prije nego što sam uzeo coaching sam od lika koji me coachao (jballer88) gledao videe i puno naučio iz tih videa.  On nije puno filozofirao...nikakve powerpoint prezentacije ili tako nešto već je u real timeu svoj thinking proces iznosio dok je odigravao hand.
Tada je sve bilo rezultat mojeg truda...nije mi nitko otkrio nikakvu poker tajnu.

Tad sam igrao sa winrateom oko 2-3bb/100 ak se dobro sjecam, ali nemogu reći da sam generalno bio zadovoljan jer sam uvijek htio bolje...znao sam da to nije to. Više manje je moja igra bila BE (ili zanemarivi + koji nisam osjetio) te sam ustvari čekao heater... Winningsi su bili ustvari razlika između upswinga i downswinga (jer sam imao svako malo downswinge).
Onda nakon tih par mj je FTP potonuo i banka mi je ostala zakljucana, tj 98% banke. 3 mjeseca nisam ništa radio i sa 250$ koje sam imao na MB sam krenuo grindat NL20. Mislim da nemoram reći koliko sam psihički razvaljen tad bio...

Ono što je bitno je to da mi se nakon te katastrofe s FTP-om dogodilo još par loših stvari u životu ( dakle na svim mogućim planovima koji su u horoskopu smile) te sam dotako nekakvo dno ajmo to tako reći.
No moj trud (poker, trening, ženski rod itd.) je rezultirao velikim porastom samopouzdanja što se jako odrazilo na igru. Svaka misao (počevši od toga da više neću igrati 4 rush stola već 3, da neću autopilotirati nego ću obratit pažnju na svaki spot, da ću uzet pauzu čim mi padne na pamet misao o pauzi) je bila pretvorena u odluku. U samoj igri više nisam bio u nedoumicama već sam se čisto oslonio na svoj read.

Osim svih tih stvari, na kvalitetu igre mi je utjecala i igra na NL 50 ENET-u (to je bilo u prvoj polovici 2012.) gdje sam igrao dosta 4max i dosta vs riba. Naučio sam izvlačit value i postalo mi je jasnije da ekipa voli plaćat te sam počeo više thin value betat i povećao sizinge, a pošto sam igrao veći broj ruku, navikao sam se i stavljat lovu u pot...prestao sam tolko bit scared money.

@roba:

http://i47.tinypic.com/15natte.png


Hmm nisam opće obraćao pažnju na ove statse (ne analiziram ja baš hem), al čudi me da mi je W$SD na SB tolko veći nego na ostalim pozicijama^^.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (07-02-2013 23:11:53)

50

Re: Prvih 20k FTP

Svaka čast i na comebacku i na trenutnom winrateu.

10

Re: Prvih 20k FTP

svaka čast! inspirirajuće!!!

00

Re: Prvih 20k FTP

Svaka čast! Znači to je 2 stola rusha ili? Kolko ti traju sessioni i kolko dnevno odigras? I zanima me s kolko buy ina igras određeni lvl... Vidim isto tako da te nisu pogađali downswingovi (veći) ili jesu a ja to nevidim... I što češ dalje? Nastavljaš rush? HU? ili?

Zadnji popravljao chingling (08-02-2013 15:02:56)

00

Re: Prvih 20k FTP

aaaauuuuuuuuuu perverzija od grafa!  smile
čestitke!  smile

00

Re: Prvih 20k FTP

chingling napisao:

Znači to je 2 stola rusha ili? Kolko ti traju sessioni i kolko dnevno odigras? I zanima me s kolko buy ina igras određeni lvl... Vidim isto tako da te nisu pogađali downswingovi (veći) ili jesu a ja to nevidim... I što češ dalje? Nastavljaš rush? HU? ili?

Početak grafa je 3 stola NL100 rush, a kasnije 3 stola NL200 rush. Sami kraj je 2 stola NL200/400 rush i 2-3 obična stola NL200/400.
Dnevno u prosjeku igram oko 3h. Najčešće to izgleda jedan dan 5-7h, a drugi dan 1-2h. Pokušavam što više igrat, ali nije da zbog pokera zanemarujem RL. Pauze uzimam čim mi u glavu dođe misao o pauzi...to je nekad nakon 45min, nekad nakon 75...rijetko igram više od toga u komadu. Bilo bi super kad bi se držao striktno 45min, al nekad u poolu bude par masvinih deep riba pa nastavljam igrat... ili mi je jednostavno dosadno i želim igrat.
Nemam određeni BRM...štoviše neznam niti kolka mi je banka jer je na par strana lova...ne zamaram se time dok crusham. Imao sam jedan normalan downswing (ova veća rupa) i jedan manji (ova rupa ispred). Što se downswinga tiče, sad shvaćam ono što sam i pročitao već prije negdje... što si bolji, to te downswing manje pogodi. Recimo meni je ovaj downswing bio 15tak BI dok su me prije znali pogađat downswizi po 20-30BI i to dosta često.

Forsam NL400 zadnjih par dana, al nema baš previše akcije na FTP-u. Razmišljam i o HU, ali ne o prelasku na HU već čisto da još više poboljšam 6max igru...još uvijek ima par spotova u kojima imam problema.
Vidim razlika između NL400 i 200...dosta su bolji igrači na 400.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (08-02-2013 15:48:41)

20

Re: Prvih 20k FTP

Što podrazumjevaš pod to "što si bolji, to te downswing manje pogodi." da li je to da se bolje nosiš s tiltom i downswingom ili bolji u igri ili nešto drugo? Hvala na odvojenom vremenu za odgovore...

10