Tema: Pozdrav ekipi pokerproa

Bok svima.

Prvi put sam zaigrao poker prije cca 7 godina na jednom site-u koji je poceo kao playmoney site. 2 godine sam proveo tamo, igrajuci playmoney poker, cisto kao hobi i kako svaku drugu igru iz zabave.
Nakon toga sam ispuco x 50$ free ponuda, zdonko ih i ohladio se od igre.

Prije 3-4 godine sam dobio poso, samim tim i lovu pa se poker pojavio kao logican izbor. 2 godine igranja na Full Tiltu, svega i svacega, bez ikakvog bankrolla. Imo sam rakeback 27% i ceste bonuse pa minus nakon 2 godine nije bio tako velik :-)
Sve zajedno sam ispusio nekih 1000$.

Ovih dana, tocnije krajem stare godine uplatio sam na 888 poker 600$ i krenuo igrat NL20, full po bankrollu, totalno radeci na svojoj najvecoj mani, tiltu. Tesko ostanem hladan, vjecno se borim da se ne zamaram lovom koju trenutno imam a na kraju finalni cilj je preziviti svaki downswing hladne glave. Trenutno sam na 900+ i uskoro planiram preci na NL30.

Vjerovatno cu se prebaciti na neki drugi site sa fixnim rakeom, jer ovdje je tesko prec 18% a cini mi se da to nije zadovoljavajuce. Igram 5-6 stolova, imam pokertracker i hem. Citam svu literaturu ujedno sa ovim forumom svaki dan po par sati.

Eto, svaki savjet je dobro doso.

Zadnji popravljao whitewalk3r (02-03-2012 14:18:24)

11

Re: Pozdrav ekipi pokerproa

Welcome!

01

Re: Pozdrav ekipi pokerproa

welcome

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
01

Re: Pozdrav ekipi pokerproa

GL i dobrodošao!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
01

5

Re: Pozdrav ekipi pokerproa

Welcome smile

btw na kojem skinu 888 mreze igras?

obzirom da te viđam na stolovima isao sam pogledat u HEM i imam oko 270 handova na tebi sto nije dovoljno za donosenje nekih zakljucaka ali ipak mali savijet je da vise otvaras a manje callas pf (sa 22/11 statsima tesko ces bitat dobrim winrateom).. ugl radi na igri i sretno  wink

when you feel like quitting think about why you started..
01

Re: Pozdrav ekipi pokerproa

što svi pišu welcome,ne bi da smo englezi  big_smile ...dobrodošao na forum..

01

7

Re: Pozdrav ekipi pokerproa

dobrodosao i sretno!

01

Re: Pozdrav ekipi pokerproa

Tonac napisao:

Welcome smile

btw na kojem skinu 888 mreze igras?

obzirom da te viđam na stolovima isao sam pogledat u HEM i imam oko 270 handova na tebi sto nije dovoljno za donosenje nekih zakljucaka ali ipak mali savijet je da vise otvaras a manje callas pf (sa 22/11 statsima tesko ces bitat dobrim winrateom).. ugl radi na igri i sretno  wink

igram na 888poker skinu, ako na to mislis. a sto se tice otvaranja i callanja budes mi ovih dana na skypu bacio koji tip. jedini problem je sto svaki put kad nesto procitam/naucim u pocetku pretjerujem sa istim pa osjetim na bankrollu, treba vremena da izbalansiram igru.
ali dapace, za sad mi zarada nije bitna, bitno da napredujem.

01

Re: Pozdrav ekipi pokerproa

@Tonac +1

@whitewalk3r - mislim da ispod 50nl ne moras puno balansirati igru. Samo value bet (izuzev u slucaju da igras protiv nekog ko ti bas skace po kicmi. Ako je to opcija, samo quitaj stol i sjedni za drugi.)

01

10

Re: Pozdrav ekipi pokerproa

rounder1984 napisao:

Samo value bet (izuzev u slucaju da igras protiv nekog ko ti bas skace po kicmi. Ako je to opcija, samo quitaj stol i sjedni za drugi.)

this x10

welcome

01

Re: Pozdrav ekipi pokerproa

ajde bas cu danas kad dodjem s posla lupit par prnt screenova sa PT3 da mi ukratko kazete sto je najgore u mojoj igri i na cemu prvo trebam poradit. imam nekih 35K handova.

00