Re: 180s and mtt grinding

Ako se ne varam spomenuo si da igraš samo 8 stolova, tako da i to utječe na bolji roi. E sad koliko imaš $/h je drugi par cipela, jer ekipa koja igra po 20 stolova imaju manji ROI ali daleko bolju satnicu smile

00

Re: 180s and mtt grinding

niko ne prica o roiu i satnici nego o nenormalno velikoj razlici izmedu chip winingsa i ev addjusted winingsa.
tj osvajam puno manje potova kljucnih i velikih nego sto bi po ev trebao. =natkupljuju me bolesno
pa me zanima dali je to std ili runam ko qurac.

igram 10 stolova iz razloga kad sam igrao vise i nakon toga radio sam sebi reviev, sam bio iznenaden koliko sam spotova fullao, gdje je bilo vrlo profitabilno shovat sa any2, vjerovatno zato jer samo pogledam hand ne gledajuci koliko je shipova vec u potu, i koji stackovi su oko mene, tako da sam u vecini slucajeva samo na osnovu mojih karata donosio odluku sto je ocajno lose.
A kad sam imao u revievu vremena se osvrnit na svaki hand sam donjeo dobar zakljucak, tako da sam i ja i moji treneri skuzili da kasnije donosim ispravne odluke ali te iste ne donosim za vrijeme igranj = nedostak vremena zbog previse stolova.
Sada kad sam smanjio je drugacije, kad ispravim sve greske cu postupno pokusat dodavat stolove a do tada je ovo mislim super.

Zadnji popravljao lanushka (17-01-2012 13:40:51)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

53

Re: 180s and mtt grinding

http://forumserver.twoplustwo.com/showp … stcount=28

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: 180s and mtt grinding

hvala fable na informaciji  ali ovaj je mala beba u usporedbi kako je kod mene..
da budem precizniji
127,635 handova  win $-919,414  ev$ 4,866,878

očito da to sranje može i puno duže potrajat...

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

55

Re: 180s and mtt grinding

Pa njemu je razlika 2,5M u 20k handova...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: 180s and mtt grinding

moj najveci downswing je bia oko 200bi na 180manovima..
jbg-sve to ide u rok sluzbe

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: 180s and mtt grinding

mali update posto zadnjih 5 dana runam ocajno...itm % skoro isti kao i tjedan prije ali gubim sve flipove itm, pa cak i handove di sam favorit 2:1 i bolje...
ugl jos uvjek je solidan roi ali ni približno kako je krenilo prvih 10ak dana ove godine...

http://img854.imageshack.us/img854/4222/updateq.png

611    $1.08      $3      38%    $662      Super Tilt    N/A    PokerStars    1/1/2012 1/18/2012

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
01

Re: 180s and mtt grinding

@ zarinjo - ja sam imao 170 downswing na 2,5$ ali nekako lakse prebolim nego 100 down na 3,5r i 8s....

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
01

Re: 180s and mtt grinding

i ja prican o 8$ 180 man...boli za popizdit..

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: 180s and mtt grinding

da to je sick sick...1600 down...ne želim ni mislit o tome...još uvjek kukam kad budem 500-600 dole kao sada.. tongue

jos zanimljivija mi je spoznaja da ukupno gledano turbo turnire od 180 i vise igraca do 5$ buy ina igram jebeno dobro, preko toga nastaju problemi koji su očito u mojoj glavi jer je ekipa na 3,5r i na 8$ identicno losa kao i na 2,5$.

2.530    $0.79      $2      28%    $2.004      Super Tilt    N/A    PokerStars    E>=180 S<=5 Spd=AT

Zadnji popravljao lanushka (19-01-2012 05:07:04)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
11

Re: 180s and mtt grinding

lanushka napisao:

da to je sick sick...1600 down...ne želim ni mislit o tome...još uvjek kukam kad budem 500-600 dole kao sada.. tongue

jos zanimljivija mi je spoznaja da ukupno gledano turbo turnire od 180 i vise igraca do 5$ buy ina igram jebeno dobro, preko toga nastaju problemi koji su očito u mojoj glavi jer je ekipa na 3,5r i na 8$ identicno losa kao i na 2,5$.

2.530    $0.79      $2      28%    $2.004      Super Tilt    N/A    PokerStars    E>=180 S<=5 Spd=AT

neslazen se stom konstatcijim druze lanuška..po mom iskustvu ima bar 50%vise regova na 3+r i 8$ samim time je i konkurencija puno jaca..to je samo moje misljenje..

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: 180s and mtt grinding

nije da se veselim, ali čujem dosta ekipe da kuka sad i kaj je najgore, sve oko mene sami natkupi.. ko da treba ić sa slabijom rukom pa ćeš prije dobit, takav period... katastrofa.. samo se pitam kad bu kraj hehe... ajd trgni se malo tongue

00

Re: 180s and mtt grinding

neki dan ti pisem u chatu a ti nikaj ispao si 15 ja sam bio shorti shipao sam do kraja. imam te na cca 300 handova lol sada sam te notao sa plavim layerom tak da te odmah uocim kad budes sjedio tongue

Zadnji popravljao lanushka (21-01-2012 08:51:47)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: 180s and mtt grinding

nebi zare rekao da ima vise regova nego su mozda tezi u tom slucaju da ima manje donkova nego na 2,5$ a njihovo mjesto zauzimaju jako losi regovi i osrednji igraci.

btw da malo updejtam projekt...neki handic sa danasnjg 22r cu postat u bap da stejkeri vide, tea je gledala mislim da sam izvukao maksimum nisam imao srece, bio sam u top 50 i izgubio veliki pot na pocetku za cl ak<77

sto se mojih 180ki i mtta tice ovako to izgleda

http://img822.imageshack.us/img822/8941/imageiu.png

Gdje curi skontao sam i sam... u nekom sitnom minusu 350$ sam na 8s i 3,5r , sample 300tinjak komada tako da je ocito mal uzorak za reci dali tu stvarno curi ali tamo di sam uvjeren da curi tj iscurilo je preko 1k su normal speed turniri...
Da bi se rijesio toga u stars loby filteru sam iskljucio da mi uopce prikazuje mtt koji nisu turbo, jedini koji cu jos od njih igrat je 3,3r (2:00) jer je stvarno pun donkova i mozes gotovo dofoldat do love,a uz malo srece hitat i nesto ugodnije.
Trenutno cu pocet ozbiljnije igrat 8ice i 3,5r a smanjit mtt na minimum eventualno 1,1r donkament u 1 i 2 sata u noci..

ovogodisnji roi je ugodan, volumen pati ne toliko zbog smanjenja na 10ak stolova koliko zbog nemara da vise vremena surfam nego sto igram.

lancy83             681    $1.28      $3      57%    $870

ovaj mjesec cu jos laganice iduci 3k turnira minimum, ako budem odstupao puno od zadanog ice lock u sobu dok se ne nagrinda wink

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00