26

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

croman19 napisao:

Aj daj nick

Pričekaj da se malo bolje upoznate..

Mkontinent napisao:

Zovem se Borna,igram na više stranica a username cu napisati kad se malo bolje upoznamo.

40

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

hahahahah

00

28

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

epic slowroll

00

29

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

koji je uopce smisao toga da pises da si igra 5-10,  i pricanja a neces da daš nick. Dok si evo ime napisa.

Znamo sad kako se zoves znamo da si iz ST i da imas 28 god. Vjerojatno bi te uspia upilat i da odemo na kavu da nisan bia onako besćutan prema djeci, ali opet svoj nick ne zelis dat.

Zna se dogodit da neki high stakeser ne zeli odat svoje ime, pa se krije iza nicka, tvoj fantomski stav je novost. Barem u slucaju kad ocekujes da ti se vjeruje, ne ocekjes ban u sljedecih par dana, i ne zelis zajebavat nego furas pristojan stil.

Zadnji popravljao chillin (25-01-2012 20:46:53)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
02

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

chillin napisao:

koji je uopce smisao toga da pises da si igra 5-10,  i pricanja a neces da daš nick. Dok si evo ime napisa.

Znamo sad kako se zoves znamo da si iz ST i da imas 28 god. Vjerojatno bi te uspia upilat i da odemo na kavu da nisan bia onako besćutan prema djeci, ali opet svoj nick ne zelis dat.

Zna se dogodit da neki high stakeser ne zeli odat svoje ime, pa se krije iza nicka, tvoj fantomski stav je novost. Barem u slucaju kad ocekujes da ti se vjeruje..


nisam igrao 5-10,par stotina ruku ne racunam u igranje.

ne ocekujem ja ništa osim konstruktivne rasprave o temi koju sam naceo,to hoce li netko vjerovati osobno meni nema veze sa problematikom visokog limita,ili imaš nešto reci na temu ili nemaš.

zašto bi nakon 5 postova rekao svojj usename na poker stranicama,nemam potrebe za sada za tim i ne volim se javno prostituirati,ni facebook profil nisam nikad otvorio niti imam namjeru jer je to smatram modernom prostitucijom i trošenjem vremena.

username dolazi u obzir samo na pp clanovima koji mogu raspravljati i biti poker partner,ovo je poker forum ili porezna uprava,neznam možda sam falio adresu ako je tako ja se unaprijed ispricavam

20

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

ma moš ti bit elokventan jos toliko, nevirujen ti ja ništa

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

ne kuzim. covjek se ljepo predstavi i otvori prilicno zanimljivu raspravu a vas jebe njegov nick. boli me q da u zivotu nije odigrao ni hend na jacem limitu, dok kolege poput pukija imaju nesto pametno iskomentirat.

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
40

34

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

samo da se ovaj sad ne rasplače sto mu ti ne vjerujes. majko mila o čemu ti pišeš i sta tebe probija!!!!

00

35

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

JustFighter napisao:

ne kuzim. covjek se ljepo predstavi i otvori prilicno zanimljivu raspravu a vas jebe njegov nick. boli me q da u zivotu nije odigrao ni hend na jacem limitu, dok kolege poput pukija imaju nesto pametno iskomentirat.

bravo

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Jesi igra ikad live Lav, Split pot, gusic?

9150
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

JustFighter napisao:

ne kuzim. covjek se ljepo predstavi i otvori prilicno zanimljivu raspravu a vas jebe njegov nick. boli me q da u zivotu nije odigrao ni hend na jacem limitu, dok kolege poput pukija imaju nesto pametno iskomentirat.

+1 ni ja ne kužim čemu provokacije

Fire walk with me
10

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

http://z0r.de/L/z0r-de_3714.swf

Zadnji popravljao -b3k's- (25-01-2012 22:06:40)

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
10

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Pa "provociramo" jer izgleda kao da sere a i dati nick je nesto najnormalnije,ne kuzim zasto skriva i ne zeli dat.
Ne znam nijednog igraca koji skriva svoj nick osim....

01

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

croman19 napisao:

Pa "provociramo" jer izgleda kao da sere a i dati nick je nesto najnormalnije,ne kuzim zasto skriva i ne zeli dat.
Ne znam nijednog igraca koji skriva svoj nick osim....

napisao sam zašto ga ZA SADA ne želim davati i kome ga i kako eventualno mogu dati.

Taj kome ga i dam nece smjeti slati dalje moci ce samo potvrditi ili opovrgnuti moje rezultate,zašto ja ne djelim usernamove bilo kome kao ni cure,žene,auto,novac je moja osobna stvar al to nije tema momci neznam cemu panika ni jedan jedini post nije napisan osim pukijevog na temu koja me zanima,mislim da to isto nešto govori a nije baš za pohvalu.

10

41

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Mkontinent napisao:

ni jedan jedini post nije napisan osim pukijevog na temu koja me zanima,mislim da to isto nešto govori a nije baš za pohvalu.

LOL. To ti samo govori da ti nitko ne vjeruje.
Evo, pošto sam ja ovdje pouzdana osoba, možeš meni poslati nick pa ću ja potvrditi tvoje rezultate...

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

roba59 napisao:
Mkontinent napisao:

ni jedan jedini post nije napisan osim pukijevog na temu koja me zanima,mislim da to isto nešto govori a nije baš za pohvalu.

LOL. To ti samo govori da ti nitko ne vjeruje.
Evo, pošto sam ja ovdje pouzdana osoba, možeš meni poslati nick pa ću ja potvrditi tvoje rezultate...


ti si za mene kao i svatko drugi na ovom forumu-nov i nepoznat,svoje povjerenje gradim sam.

Prvo trebaš napisati dobar,konstruktivan post na temu koja me zanima jer to je tema i razlog zašto sam došao na forum,nakon toga moramo bar jednom izaci vanka i popiti dosta pive da vidim kakav si covjek(ljudima koji ne piju pivu ne vjerujem) nakon toga dobiš moj username

00

43

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

HAHA...
http://images.icanhascheezburger.com/completestore/2009/4/15/128842896100311211.jpg

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

btw. to samo govori za sada da nitko osim pukija blage veze nema o igri na nl200 plus!

00

45

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Mkontinent napisao:

btw. to samo govori za sada da nitko osim pukija blage veze nema o igri na nl200 plus!

+1

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

covjek kad izgubi argumente posta ovakve slike

00

47

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Mkontinent napisao:

btw. to samo govori za sada da nitko osim pukija blage veze nema o igri na nl200 plus!

Ni ti! big_smile big_smile big_smile big_smile

10

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

LOL, a ti si kao napiso konstruktivan post, neš si natrakeljo bezveze i očekuješ ozbiljnu diskusiju

http://x0f.xanga.com/b2d8256234330269640904/b145550923.jpg

Zadnji popravljao Bora tajter (25-01-2012 23:00:01)

00

49

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

kako ono ide na tuplustu

covjek kad izgubi argumente posta ovakve slike
covjek kad izgubi argumente posta ovakve slike
covjek kad izgubi argumente posta ovakve slike
covjek kad izgubi argumente posta ovakve slike
covjek kad izgubi argumente posta ovakve slike

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

roba59 napisao:
Mkontinent napisao:

btw. to samo govori za sada da nitko osim pukija blage veze nema o igri na nl200 plus!

Ni ti! big_smile big_smile big_smile big_smile

sad bi se trebao kao smijati ili??

moj stav da na prvu ne treba davati ni burek psu samo je potvrđen,da ti dam i OIB,broj tekuceg i pin pa da napišeš dobar post na temu ili gubim vrijeme ovde?

00