76

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

O bože što ste napali čovjeka  bezveze  roll

Zadnji popravljao TVex (26-01-2012 00:10:52)

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Ah ah....ubiše čovjeka u startu big_smile

Power is nothing without control !
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

croman19 napisao:

Ne kuzim na sta si ti trazio razmisljanje u ovoj temi,koja je rasprava.To da su na vecim limitima jace igre?Pa obv da su jace.

napiši svoje razmišljanje kako se prilagoditi igri koju sam opisao kakva je a puki je rasčlanio njen dobar dio,problemi,solucije,rješenja nema niceg i onda kao šlag na torti upadne lik sa tezom da kad naucim ne betati svoje premium ruke mogu sjesti za nl600,pre smješno

00

79

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Mkontinent napisao:

btw. to samo govori za sada da nitko osim pukija blage veze nema o igri na nl200 plus!

kako je covjek dosao i odmah zna o cem se radi, kakav troll kakvi bakarači ,covjek je odmah detektirao suštinu problema  big_smile  lol  big_smile  lol  big_smile  lol  big_smile  lol  big_smile  lol  big_smile  lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Zasto ne postat statse iz HEMa? Kako mislis da ce ti iskusni ljudi pomoc?

Stvarno osim prvog posta jos uvijek nisi nista pametno napisao i onda se cudis sta te napadaju....

Pozdrav

00

81

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Odmah u startu sam te skužio da si troll. Po prvom postu se vidi da nemaš pojma o čemu pričaš. Zato sam te odmah i pitao za nick jer
1. znao sam da ga nećeš dati jer ne postoji
2. htio sam odmah u startu dokazati da si troll

Nemoj srat gluposti da je davanje nicka i davanje kartice i pina isto. (iako možda u tvom slučaju je, pošto najvjerojatnije na kartici nema ničeg).

00

82

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Kladim se da ne koristi HEM.

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

roba59 napisao:

Odmah u startu sam te skužio da si troll. Po prvom postu se vidi da nemaš pojma o čemu pričaš. Zato sam te odmah i pitao za nick jer
1. znao sam da ga nećeš dati jer ne postoji
2. htio sam odmah u startu dokazati da si troll

Nemoj srat gluposti da je davanje nicka i davanje kartice i pina isto. (iako možda u tvom slučaju je, pošto najvjerojatnije na kartici nema ničeg).

Ok,ima biti da si jako bistar momak,ti si odmah skužio a nisi napisao ni jednu jedinu konstruktivnu recenicu pa to govori i o tebi nešto,na nedostatak argumenata postaš slike za publiku umjesto da razgovaraš kao odrasli čovjek a ne djete.

Igranje visokih limita nije vic nego ozbiljna rasprava.

Dati ili ne dati svoj username nakon 5 postova je moja osobna stvar koji si ti pak faktor da o tome odlucuješ,pitao sam za savjet a ne za pare?!

Koga ti uopce predstavljaš ovde,sebe ili vecinu podanika,si ti banka u kojoj dižem kredit pa mi brojiš krvna zrnca ili sam ja na poker forumu koji se reklamira po netu u mega okvirima?

regao sam se predstavio i postavio pitanje,tražio mišljenja a dobio sam što,hrpu ego tripova,zaključaj temu,neka mi administrator dodjeli ban i rješili ste svoju taštinu.

00

84

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Moje misljenje je da na tim visokim limitima ekipa dosta triple range mergea, pa ti je moj savijet da probas quadruple range mergeat... i javi kako je proslo ofc  wink

Zadnji popravljao Tonac (26-01-2012 01:19:01)

when you feel like quitting think about why you started..
00

85

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

welcome pimpy, drago nam je da smo te upoznali

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Ono sta je jedino jako očito je da ovaj sa M nije ni iz Splita. Pa on piše one rječi "kopo" i slicno, vidia san da je to negdi napisa, vjerojatno ne pazeci, al neko ko je iz splita moze provest svaki dan 30 sati slusajuci hercegovacka youtube videa i nece tako progovorit.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Ići pričati o tim limitima kao anonimac na jednom poker forumu. ne znam odkud ti ideja i pamet?
Znaš li ti koliko tu ima ljudi koji sanjaju te limite, a puno se ljepše koriste poker rječnikom? big_smile

00

88

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Kako najbolje odigrati na flopu? Villain je regular na ovim limitima.

____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $25
Big Blind: $50

BTN (Hero) ($5100.5)
SB ($10300.00)
BB ($4900.50)
UTG ($5100.00)
CO ($5000.90)

Dealt to BTN (Hero)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/AD.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JD.png

Preflop: (Pot is: $75)

UTG & CO fold, BTN (Hero) raises to $150, SB raises to $500, BB folds, BTN (Hero) calls $350

Flop: (Pot is $1050, 2 players)

http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/6D.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/4D.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/6S.png
SB bets $550

Turn: (Pot is $1600, 2 players)


River: (Pot is $1600, 2 players)


                                                                     
Total Pot: $1600 | Rake: $1600

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

89

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

ajde sinko,koga si doša zajebavat ovde?u čemu je problem,nećeš ostavit username,ok tvoja stvar...doša si pitat pomoć,netko ti je reka da postaš svoje statse,da ti se pomogne...al ne,ti si najpametniji,što ću ja kome davat svoje statse,username....aj vozi negdi drugdi nekoga jebat u mozak

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

tužno je da baš bilotko s glupim postom može izazvat ovakav odaziv ljudi na forumu a kad se priča o pametnijim stvarima i o nekim analizama velika večina samo ignorira a trebalo bi biti obratno.

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

cirkus.

Zadnji popravljao Chidambar (26-01-2012 02:15:17)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

ur welcome .....(ako se nakon ovakvih napada možeš osječat dobrodošao)

ili jesi ili nisi
00

93

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Mkontinent napisao:

regao sam se predstavio i postavio pitanje,tražio mišljenja a dobio sam što,hrpu ego tripova,zaključaj temu,neka mi administrator dodjeli ban i rješili ste svoju taštinu.

+1


paštašuta na pomidore napisao:

Ići pričati o tim limitima kao anonimac na jednom poker forumu. ne znam odkud ti ideja i pamet?
Znaš li ti koliko tu ima ljudi koji sanjaju te limite, a puno se ljepše koriste poker rječnikom?

big_smile

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Ja isto ne bi ostavio svoj nick,barem ne u ovakoj situaciji. pa nije on tražio nikakav intiman odnos, besplatni coaching, review i sl. Koliko sam skužio tražio je nekakvo okvirno mišljenje, koristeći tipičan splitski ležerni rječnik(dobro, više ležeran nego splitski big_smile ).
Bez obzira da je najveći lažov, nema se baš niti nekih elemenata da ga se ovako razapne.

Zadnji popravljao paštašuta na pomidore (26-01-2012 02:47:06)

10

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

ma goni ih u qrac. ljubomorni svi.

govori sta oces al nemos rac da si iz splita kad nisi. bmk jel igras nl2 ili nl2k, nemos se s ovin zajebavat.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
10

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

ovo nije spličanin sigurno, ali je njegovo osobno pravo dali če dat nick

ili jesi ili nisi
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

zamorano11 napisao:

ma goni ih u qrac. ljubomorni svi.

govori sta oces al nemos rac da si iz splita kad nisi. bmk jel igras nl2 ili nl2k, nemos se s ovin zajebavat.

http://www.youtube.com/watch?v=MxSgitmq5M0

ili jesi ili nisi
00

99

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

da je bar smijesno...

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

milac napisao:

da je bar smijesno...

Uči!

00