26

Re: Optima

imo sam t-com dvije god, prošlog ljeta sam prešo na iskon i jedina razlika za sada je cijena, naravno iskon ima i jeftiniji internet i jeftiniji telefon

00

27

Re: Optima

@perozelina

ja sam nekad imao opciju optima traffic dok nisam imao mogučnost uzeti kompletno drugog providera, neznam dal još to ima

npr. plačao sam telefon i brzinu t-comu a promet optimi (i dalje je za sve odgovoran t-com)

onda je bilo dosta isplativo jer je paket od 2gb bio duplo jeftiniji, možda danas više nema razlike ali nije loše za provijerit tko je u takvoj situaciji

00

28

Re: Optima

cgreen dali znaš možda kako funkcioniraju metronet i bnet? Da li su dostupno po selima? I nisam skužio, na kraju, na kome si ti?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

29

Re: Optima

ima ti svaki provider di ukucaš broj i piše ti kaj od paketa ti je dostupno.

Možeš i nazvat njihovu službu za korisnike.

ja sam tako nazvao iskon reko ženski: htio bih imat bnet al neznam jel ste dostupni i ako ne dal planirate (jer mi je isteko ugovor pa sam mislio pričekat ako planiraju)

a ženska meni veli: gospodine dobili ste iskon a ne bnet (onak uvrijeđeno) lol ,  koji bed, bila je blokada od par min pa mucanje itd...

00

30

Re: Optima

ja imam optimu..nikad problema..radi savrseno, a skoro duplo jeftinije od t-coma..

00

Re: Optima

Kako se vodi rasparava, a meni se milja kupljenih handova importa, prikupio sam podatke na jednom mjestu. Naravno, paketi su razliciti (broj programa na tvu, broj besplatnih minuta i brzina neta-to sam naveo). Također, za nove ugovore tu su popusti na pretplatu x mjeseci, besplatni telefoni, dodatne opcije/kanali gratis i sl.


Neka me netko ispravi ako nije tocno:

4mbita flat+ telefonska pretplata:

Tcom: 60+64+62+PDV= 232.00 kn

Optima (O2 paket): 169.00 kn

Bnet (superbrzi 2D*): 160.00 kn  *do 12mbit

Iskon (DUO Super): 180.00 kn

Amis (2u1*): 168 kn  do 8 mbit

4mbita flat+tel. pret.+TV

Tcom (Max3 paket): 357.00 kn

Optima (O3 paket): 262.00 kn

Bnet (superbrzi 3D*): 226.00 kn  *do 12mbit

Iskon (TRIO Super): 280.00 kn

Amis (3u1): 219,00 kn

Zadnji popravljao ajspingvin (24-02-2012 23:10:11)

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Optima

Evo, moj stari ima postin H1. Internet flat 3mb/s + telefon 100kn. Moze se nadoplatiti jos 60kn za 8mb/s.
Sve radi normalno.

00

Re: Optima

ajspingvin napisao:

Kako se vodi rasparava, a meni se milja kupljenih handova importa, prikupio sam podatke na jednom mjestu. Naravno, paketi su razliciti (broj programa na tvu, broj besplatnih minuta i brzina neta-to sam naveo). Također, za nove ugovore tu su popusti na pretplatu x mjeseci, besplatni telefoni, dodatne opcije/kanali gratis i sl.


Neka me netko ispravi ako nije tocno:

4mbita flat+ telefonska pretplata:

Tcom: 60+64+62+PDV= 265.00 kn

Optima (O2 paket): 169.00 kn

Bnet (superbrzi 2D*): 160.00 kn  *do 12mbit

Iskon (DUO Super): 180.00 kn

Amis (2u1*): 168 kn  do 8 mbit

4mbita flat+tel. pret.+TV

Tcom (Max3 paket): 357.00 kn

Optima (O3 paket): 262.00 kn

Bnet (superbrzi 3D*): 226.00 kn  *do 12mbit

Iskon (TRIO Super): 280.00 kn

Amis (3u1): 219,00 kn

ja cu si uzet iskon tv + flat, ne treba mi telefon, totalno nepotrebna usluga smile)

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Optima

Ispravljeno  big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00