26

Re: Downswing

epicwin napisao:

moji postovi su se mozda doimali nekima kao whine/flame w/e uglv da razjasnim par stvari

@roba krivo si shvatio moj post, apsolutno se slazem da je besplatno coachanje neprofitabilno - uopce nisam ni mislio da bude besplatno - ali ruku na srce onaj tko igra 100nl+ nema bas nekakve koristi od micro coachanja u $$$ osim pokazivanje dobre volje i slicno(uopce nije ni bio naglasak o tome nego o ovome u vezi akaunta koji mora bit otvoren preko pokerpro-a i ovo u vezi s blogom i slicno al nebitno)

i da ne vidim zasto bi moj prvi post bio smijesan uopce - to je realna slika mog stanja i prosjecnog stanja novijih micro igraca koji se trude, nismo vise u 2008. gdje fish calla bottom pair 3 streets a mi salutiramo sa ATo


nisi ti meni baš jasan..nema veze...zašto bi njega bolio ku... za nas koji se mučimo na mikrolimitima,koji ih ne možemo savladat...
covjek se ponudio,njegova zarada je zapravo tu mizerna,nebitna...čovjeku je stalo do pokera,da nauči igrat ljude,da im pomogne...
evo da ga pohvalin,roba svaka ti čast za ovo...i nadam se ću bit među izabranima yikes

Zadnji popravljao sejmen (30-12-2011 21:15:55)

00

Re: Downswing

sejmen napisao:
epicwin napisao:

moji postovi su se mozda doimali nekima kao whine/flame w/e uglv da razjasnim par stvari

@roba krivo si shvatio moj post, apsolutno se slazem da je besplatno coachanje neprofitabilno - uopce nisam ni mislio da bude besplatno - ali ruku na srce onaj tko igra 100nl+ nema bas nekakve koristi od micro coachanja u $$$ osim pokazivanje dobre volje i slicno(uopce nije ni bio naglasak o tome nego o ovome u vezi akaunta koji mora bit otvoren preko pokerpro-a i ovo u vezi s blogom i slicno al nebitno)

i da ne vidim zasto bi moj prvi post bio smijesan uopce - to je realna slika mog stanja i prosjecnog stanja novijih micro igraca koji se trude, nismo vise u 2008. gdje fish calla bottom pair 3 streets a mi salutiramo sa ATo


nisi ti meni baš jasan..nema veze...covjek se ponudio,njegova zarada je zapravo tu mizerna,nebitna...čovjeku je stalo do pokera,da nauči igrat ljude,da im pomogne...
zašto bi njega bolio ku... za nas koji se mučimo na mikrolimitima,koji ih ne možemo savladat...
evo da ga pohvalin,roba svaka ti čast za ovo...i nadam se ću bit među izabranima yikes

Prvo kazes da mu je stalo do pokera i da zeli pomoci ljudima a onda napises da ga boli kurac za te ljude.

Vjerojatno mu je novac na prvom mjestu ali vjerojatno i zeli napraviti kvalitetan posao sa tim ljudima koje ce coachat i ne osjecat se kao da ih je prevario i uzeo im pare.

00

28

Re: Downswing

croman19 napisao:
sejmen napisao:
epicwin napisao:

moji postovi su se mozda doimali nekima kao whine/flame w/e uglv da razjasnim par stvari

@roba krivo si shvatio moj post, apsolutno se slazem da je besplatno coachanje neprofitabilno - uopce nisam ni mislio da bude besplatno - ali ruku na srce onaj tko igra 100nl+ nema bas nekakve koristi od micro coachanja u $$$ osim pokazivanje dobre volje i slicno(uopce nije ni bio naglasak o tome nego o ovome u vezi akaunta koji mora bit otvoren preko pokerpro-a i ovo u vezi s blogom i slicno al nebitno)

i da ne vidim zasto bi moj prvi post bio smijesan uopce - to je realna slika mog stanja i prosjecnog stanja novijih micro igraca koji se trude, nismo vise u 2008. gdje fish calla bottom pair 3 streets a mi salutiramo sa ATo


nisi ti meni baš jasan..nema veze...covjek se ponudio,njegova zarada je zapravo tu mizerna,nebitna...čovjeku je stalo do pokera,da nauči igrat ljude,da im pomogne...
zašto bi njega bolio ku... za nas koji se mučimo na mikrolimitima,koji ih ne možemo savladat...
evo da ga pohvalin,roba svaka ti čast za ovo...i nadam se ću bit među izabranima yikes

Prvo kazes da mu je stalo do pokera i da zeli pomoci ljudima a onda napises da ga boli kurac za te ljude.

Vjerojatno mu je novac na prvom mjestu ali vjerojatno i zeli napraviti kvalitetan posao sa tim ljudima koje ce coachat i ne osjecat se kao da ih je prevario i uzeo im pare.

nisam tako mislio...falio sam redoslijed rečenica...mislio sam kao zašto bi njega bolio ku..pa onda ovo prvo,da mu je stalo do pokera....to sam milsio

00

Re: Downswing

sejmen napisao:
epicwin napisao:

moji postovi su se mozda doimali nekima kao whine/flame w/e uglv da razjasnim par stvari

@roba krivo si shvatio moj post, apsolutno se slazem da je besplatno coachanje neprofitabilno - uopce nisam ni mislio da bude besplatno - ali ruku na srce onaj tko igra 100nl+ nema bas nekakve koristi od micro coachanja u $$$ osim pokazivanje dobre volje i slicno(uopce nije ni bio naglasak o tome nego o ovome u vezi akaunta koji mora bit otvoren preko pokerpro-a i ovo u vezi s blogom i slicno al nebitno)

i da ne vidim zasto bi moj prvi post bio smijesan uopce - to je realna slika mog stanja i prosjecnog stanja novijih micro igraca koji se trude, nismo vise u 2008. gdje fish calla bottom pair 3 streets a mi salutiramo sa ATo


nisi ti meni baš jasan..nema veze...zašto bi njega bolio ku... za nas koji se mučimo na mikrolimitima,koji ih ne možemo savladat...
covjek se ponudio,njegova zarada je zapravo tu mizerna,nebitna...čovjeku je stalo do pokera,da nauči igrat ljude,da im pomogne...
evo da ga pohvalin,roba svaka ti čast za ovo...i nadam se ću bit među izabranima yikes

Roba pripazi kad budeš hodao, da ne staneš pre brzo jer bi ti mogla njegova glava u guzici završit  hmm

00

30

Re: Downswing

nasmijat ću se na ovo samo...ne da mi se svađat,mada bi voli da si tu pokraj mene,pa da se upoznamo...pusica

00

31

Re: Downswing

sejmen napisao:

mada bi voli da si tu pokraj mene,pa da se upoznamo...pusica

http://4.bp.blogspot.com/_8CVwWVjJ_ms/R_ZwvEFTVXI/AAAAAAAAAKs/taaFkYPFAZA/s400/eThug.jpg

Zadnji popravljao 4ladX (30-12-2011 23:02:19)

30

Re: Downswing

Samo cu nest reci sta se tice komentara sa 2+2 i drugih mjesta di se prica o tome da je za microse dovoljno abc.
Ljudi ne shvacaju da to pisu ljudi koji su to vec prosli i naucili su nekog djoku o pokeru i to sta je njima abc je igracima koji su tek poceli nuklearna fizika.
To sto je prije 2-3 godine bilo abc danas nije dosta ni za biti BE s rbom.

20

Re: Downswing

nisi ti meni baš jasan..nema veze...zašto bi njega bolio ku... za nas koji se mučimo na mikrolimitima,koji ih ne možemo savladat...
covjek se ponudio,njegova zarada je zapravo tu mizerna,nebitna...čovjeku je stalo do pokera,da nauči igrat ljude,da im pomogne...
evo da ga pohvalin,roba svaka ti čast za ovo...i nadam se ću bit među izabranima yikes

hehe,jesi bećar. Pa nije roba dobrotvorna ustanova da baš to radi iz ničega. Bez brige, ima on tu svoju računicu. Međimurec je to big_smile (pri tom ne mislim ništa negativno)

a) dobiva % od zarade
b) dobiva % od rejka i tu mu dajete dok god igrate poker
c) popularizira forum te samog sebe kao, svidjelo se nekom ili ne, zaštitno lice online pokera u hrvata

Sasvim dovoljno u ovim kriznim vremenima big_smile

Zadnji popravljao promaja (30-12-2011 23:27:32)

00

34

Re: Downswing

Lol, pa nema roba fiksnu satnicu.

Praktički riskira svoje vrijeme, i zato mora dat max, jer jedino ako su studenti wining je plačen.

Znači htio ili ne studenti mu moraju bit na prvom mjestu.

Mislim čista logika.

03

Re: Downswing

sejmen napisao:
epicwin napisao:

moji postovi su se mozda doimali nekima kao whine/flame w/e uglv da razjasnim par stvari

@roba krivo si shvatio moj post, apsolutno se slazem da je besplatno coachanje neprofitabilno - uopce nisam ni mislio da bude besplatno - ali ruku na srce onaj tko igra 100nl+ nema bas nekakve koristi od micro coachanja u $$$ osim pokazivanje dobre volje i slicno(uopce nije ni bio naglasak o tome nego o ovome u vezi akaunta koji mora bit otvoren preko pokerpro-a i ovo u vezi s blogom i slicno al nebitno)

i da ne vidim zasto bi moj prvi post bio smijesan uopce - to je realna slika mog stanja i prosjecnog stanja novijih micro igraca koji se trude, nismo vise u 2008. gdje fish calla bottom pair 3 streets a mi salutiramo sa ATo


nisi ti meni baš jasan..nema veze...zašto bi njega bolio ku... za nas koji se mučimo na mikrolimitima,koji ih ne možemo savladat...
covjek se ponudio,njegova zarada je zapravo tu mizerna,nebitna..čovjeku je stalo do pokera,da nauči igrat ljude,da im pomogne...
evo da ga pohvalin,roba svaka ti čast za ovo...i nadam se ću bit među izabranima yikes

Zapravo ti si nisi jasan, jer ono sto sam ja rekao odgovara onom sto si ti rekao :>

00

36

Re: Downswing

Ja cu samo reci da je to sve psiha. Pogledaj recimo mene, ja sam igrao od SNG pa sve do omahe i 5 draw i svasta drugo.

Isto tako imam probleme, downswing, tilt, losa igra, A igra nepostoji vec 10 mjeseci. I tako, vrtim se u krug.
Latest events:
igrao hyper turbo 7$ 9 man, natuko 800$ u kratkom vremenu, par tjedana, graf je isao kao raketa u zrak, da bi onda dobili poruku Houston we have a problem i srusisli se na nulu.

Pa reko idemo Hyper Turbo HU, kad neznam sto koristit cu nash (nakraju sam 90% koristio nas tablicu) isto poletio kao raketa zavrsio na isti nacin

Probao opet malo 6 max, i definitivno zakljucio da na tu vrstu pokera vise necu sjedat, vec nakon par ruku se vratilo staro sjecanje gdje ja razmisljam, kalkuliram, pripremam zamke, da bi nakraju popusio i brzo napustio 6 mAX, igrtao sam mozda 1 sat samo. Nikad vise.

jedino sto mi ide donekle su turniri, SNG s vise ljudi, sto vise to bolje, ali neda mi se igrat po cijele dane i u komadu.

00

37

Re: Downswing

Skroz razumijem OP-a, iako samog sebe ne smatram igračem koji može bez problema beatati microse i mislim da imam dosta leakove, svejedno nekog kurca već znam o pokeru, ali gdje god sam započeo neki projekt, doživljavao sam upravo ovo o čemu je pričao epicwin - konstante  kontrasetupove, glupe natkupe, i tako u stvarno produljenom trajanju.

S druge strane, prijatelj koji u životu nije pročitao knjigu o pokeru i u mnogo elemenata igra teoretski neispravno, fishevski, konstantno postiže fantastične (istina kratkoročne) rezultate, i to na srednjim limitima. Kad mi priča o načinu na koji digne i do 10 Bi u samo jednoj večeri, ja naprosto ne vjerujem - to su konstantni setupovi u njegovu korist.

Ovo će zvučat ekstremno glupo i vjerojatno ću biti ismijan, ali u svoj toj priči vjerojatno ulogi ima i nekakva karma. Ne znam kako drukčije to sam sebi objasniti da neki pretvaraju lovu sve što taknu, dok drugi, koliko god se trudili i obrazovali pa opet trudili, ne mogu ostvariti ni breakeven količnik.  neutral

Ja sam doslovno pobjegao s ongamea jer nakon 50k handova nisam više mogao psihički podnositi toliko konstantnih setupova, natkupa, svega zbog čega mi je BR konstantno išao prema dolje.

Nkei će reći da 50k više ne može biti downswing, - pa ne može, ali može biti 3 ogromna spojena downswinga s nekolik okratkih, smraželjivih upova.
Ko nije ovo doživio (opet i opet i opet) teško će shvatiti o čemu pričam.

Zadnji popravljao TVex (13-03-2012 15:48:50)

00

Re: Downswing

TVex napisao:

Skroz razumijem OP-a, iako samog sebe ne smatram igračem koji može bez problema beatati microse i mislim da imam dosta leakove, svejedno nekog kurca već znam o pokeru, ali gdje god sam započeo neki projekt, doživljavao sam upravo ovo o čemu je pričao epicwin - konstante  kontrasetupove, glupe natkupe, i tako u stvarno produljenom trajanju.

S druge strane, prijatelj koji u životu nije pročitao knjigu o pokeru i u mnogo elemenata igra teoretski neispravno, fishevski, konstantno postiže fantastične (istina kratkoročne) rezultate, i to na srednjim limitima. Kad mi priča o načinu na koji digne i do 10 Bi u samo jednoj večeri, ja naprosto ne vjerujem - to su konstantni setupovi u njegovu korist.

Ovo će zvučat ekstremno glupo i vjerojatno ću biti ismijan, ali u svoj toj priči vjerojatno ulogi ima i nekakva karma. Ne znam kako drukčije to sam sebi objasniti da neki pretvaraju lovu sve što taknu, dok drugi, koliko god se trudili i obrazovali pa opet trudili, ne mogu ostvariti ni breakeven količnik.  neutral

Ja sam doslovno pobjegao s ongamea jer nakon 50k handova nisam više mogao psihički podnositi toliko konstantnih setupova, natkupa, svega zbog čega mi je BR konstantno išao prema dolje.

Nkei će reći da 50k više ne može biti downswing, - pa ne može, ali može biti 3 ogromna spojena downswinga s nekolik okratkih, smraželjivih upova.
Ko nije ovo doživio (opet i opet i opet) teško će shvatiti o čemu pričam.

ja sam zbog toga stao nakon cca 3 tjedna na ongameu, katastrofa. Setup za setupom, natkup za natkupom.Ono, neznam šta da mi više ostaje...da odem uplatit grgurske mise za tu svoju crnu karmu roll

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Downswing

Ala ga vi valjate o karmi.
@fable, reci ljudima

00