51

Re: TCOP BAP 90/10 deal

a kad če se javiti? Malo dugo ovo traje..... roll

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
20

52

Re: TCOP BAP 90/10 deal

bump
kaj se desava jel bude kaj?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

53

Re: TCOP BAP 90/10 deal

Ima velikih životnih problema.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
30

54

Re: TCOP BAP 90/10 deal

vidio sam ga sinoc u gradu http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/417734_2597818273392_1492800147_31910959_2077656272_n.jpg kako pije, ne znam jesu zivotni, al problemi s tenom sigurno jesu

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
20

55

Re: TCOP BAP 90/10 deal

WTF!!!    mad  mad  mad

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

teich napisao:

rl stvari su ga malo stavile na afk

bude se javio cim prije...

teich ga poznaje i ThoNapalm . valjda je imao nekakvih većih problema privatnih , neću ja u to ulazit BMK i nije moje da se mješam . Pričekat ćemo još jbg , 30$ neću propast , ali bilo bi uredu da se javi uskoro.

00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

očito ništa od ovoga , gg

10

58

Re: TCOP BAP 90/10 deal

Nadam se da si je barem burek kupio...

20

59

Re: TCOP BAP 90/10 deal

meni duguje 250$ mjesecima. vrlo nekorektan odnos uz to, iako sam prihvaćao vrlo razumno njegove rl probleme i sl. apsolutno ne preporučujem imat posla s njim. javim ovdje ako vrati, poslao mu pm na fejsu jutros prije nego sam ovo pročitao. zadnji put kad smo se čuli (cca malo poslje nove) mi je rekao nešto tipa zar ja zbilja mislim da bi me on skemo za 250$ u svijetu pokera gdje je ugled sve. prihvatio sam jasno taj argument ali onda vidim ovo tako da očito ono nije izoliran slučaj

Zadnji popravljao krang5 (08-03-2012 16:09:05)

30

Re: TCOP BAP 90/10 deal

on da imalo misli na ugled javio bi se barem jednom ovdje u ovih mjesec i pol....

rl problemi ga ne ometaju u redovitom obavljanju duznosti na faceu....

50

Re: TCOP BAP 90/10 deal

ma je!!?? drmarac scamao? nemoguce big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
30

Re: TCOP BAP 90/10 deal

prica se da je svjetski prvak u svemu sta je taknuo naisao na igru zvani ruski rulet i tako je nastala legenda o hrabrom drmarcu koja ce se prepricavat godinama...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

63

Re: TCOP BAP 90/10 deal

Taman dan ili dva prije nego ce nestati glavom bez obzira "posudio" je od mene 100$ za sestru nesto ako se ne varam koje je trebao vratiti sutra i otad se javio tjedan dana kasnije, vise manje, da se kao trebamo naci u ZGu na kavi da mi da novce i otada nista...nisam mislio da je scum jer je uzeo stake kod mentorsa gdje sam i sam i pricali smo cijelo vrijeme preko skypea dok nije netragom nestao...jbga, ako je bas neki pravi problem zao mi je, ako je samo derpe onda mi ga je zapravo zao jos vise!! Bljak...

10

64

Re: TCOP BAP 90/10 deal

Epic, možda se još netko javi.
Navodno nije imao pristup PS-u, MBu, pokerpro-u (nije imao lozinke). Ja sam mu prije par sati poslao novu lozinku, nije mi niti odgovorio, niti se ovdje javio.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

Imao sam toliko losih iskustava sa posudivanjem i stejkanjem pokerasa da svima preporucavam da se maknu od svega toga.10 od 10 ljudi su ispala govna.GG sa tim sranjima

12

66

Re: TCOP BAP 90/10 deal

ovaj stvarno ne igra više? Jel uopče živ još?

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

actech napisao:

ovaj stvarno ne igra više? Jel uopče živ još?

na fejsu je aktivan smile

00

68

Re: TCOP BAP 90/10 deal

dfable napisao:

Epic, možda se još netko javi.
Navodno nije imao pristup PS-u, MBu, pokerpro-u (nije imao lozinke). Ja sam mu prije par sati poslao novu lozinku, nije mi niti odgovorio, niti se ovdje javio.

Update: nakon šta sam mu poslao novu lozinku (pokerpro) me blokirao na FB-u  big_smile

A možda čovjek nema vremena, kupuje nešt za svog novog psa pa je zauzet time...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

69

Re: TCOP BAP 90/10 deal

Pa onda treba fotošop da se uradi..........Ak ima vreme za fb onda če i tu nešto da se izjasni.................Inače mislim da je dosta efektivno da se stviju njegovi podaci, pa da može svako provjerit šta je uradio..........

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
00

70

Re: TCOP BAP 90/10 deal

actech napisao:

ovaj stvarno ne igra više? Jel uopče živ još?

Možda mu je ćaća otkrio da kocka pa ga izmlatio šnjurom od rerne i zabranio mu da igra.

Zadnji popravljao marac9 (05-04-2012 17:02:07)

00

71

Re: TCOP BAP 90/10 deal

mene je isto zbrisal s fejsa big_smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

meni nije dužan(iako je par puta tražio neke veće transfere) pa me vjerojatno zbog toga još nije izbriso...

evo baš gledam, nema problema sa spajanjem na face i objavljivanjem reazno raznih sličica i statusa smile
na forum je vjerojatno teže doć i izjasnit se...

00

73

Re: TCOP BAP 90/10 deal

nakon sta sam se ja javio u ovu temu on me kontaktirao s necijeg maila i nekim obrazlozenjima vezanim oko sifri i problema..necu iznosti zasto mu se to navodno dogodilo! Ugl., kako je kod istih stejkera kao i ja pitao sam njih znaju li ista...po njima on se navodno seli u kanadu i pocinje igrati u 5mj...sad da li je to istina ili pricica i za njih nezz i nebi htio polemizirati..pricekajmo zato jos malo pa cemo vidjeti...tko zna, mozda je sve bila istina!

00

74

Re: TCOP BAP 90/10 deal

gi85 napisao:

nakon sta sam se ja javio u ovu temu on me kontaktirao s necijeg maila i nekim obrazlozenjima vezanim oko sifri i problema..necu iznosti zasto mu se to navodno dogodilo! Ugl., kako je kod istih stejkera kao i ja pitao sam njih znaju li ista...po njima on se navodno seli u kanadu i pocinje igrati u 5mj...sad da li je to istina ili pricica i za njih nezz i nebi htio polemizirati..pricekajmo zato jos malo pa cemo vidjeti...tko zna, mozda je sve bila istina!

lol. jesi im spominjo skemove?

00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

kolko ste stojadina podojili hahahha

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
03