Tema: Pozdrav iz Umaga!

Pozz svima!

Goran iz Umaga,31 god,croupier po zanimanju,igram poker vec dobrih 5 god (ako ne i malo vise),s time da prvih cca 3,5 god dosta rijetko,a zadnje 2 god malo cesce,od 01/2009 i online (u pocetku FullTilt,a sada samo Pokerstars).

Od "uspjeha" bi izdvojio s neta osvojen SnG turnir 4.40$ (nagrada 216$) i 6-7 osvojenih SnG-a 2.20$ (108$),osvojenih nekoliko manjih SnG-a sa 18 ili 45 ljudi,nekoliko puta usao u cash na nekim "vecim" turnirima (buy-in 3.30$+R,11$,22$ - nagrade su bile izmedju 25-70$).

Uzivo kod nas nema bas nekih organiziranih turnira (osim tamo gdje radim,ali tamo ne mogu igrati) tako da mi se live igra svodi na igru s drustvom. U pocetku smo igrali cash 1kn/2kn pot limit,ali to je uzelo maha pa je bilo dugovanja i po nekoliko tisuca kn.Onda smo vidili da to nema smisla,pa smo poceli sa turnirima 50kn sa rebuyevima + 1 addon. To za sada lijepo ide i tu sam solidan: u 2010 smo 3 puta igrali i 2 puta sam osvojio,a 1 dosao drugi. Total:1000kn plusa. Prosla godina isto zavrsila u nekom plusu,ne znam koliko,ali sigurno je plus...

Uglavnom,planiram jos dosta unaprijediti igru raznim stivom,blogovima...A mozda jednog dana se sretnemo na finalnom stolu u Las Vegasu. big_smile

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Pozdrav iz Umaga!

Dobrodošao... Na pravom si mjestu ako želiš naučiti.

00

Re: Pozdrav iz Umaga!

Pozdrav Bile!
Ako smijem ovdje pitati, kada se održavaju turniri u Umagu, koji su buyinovi, struktura blindova, prosjek igrača? Blizu sam, pa bi došao koji puta. Hvala!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

4

Re: Pozdrav iz Umaga!

Pozdrav.

croupier ? - to su oni koji mažu manekenke na snjimanjima uljem ? big_smile ... lol

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Pozdrav iz Umaga!

krupje sine.

00

6

Re: Pozdrav iz Umaga!

dfable napisao:

Pozdrav Bile!
Ako smijem ovdje pitati, kada se održavaju turniri u Umagu, koji su buyinovi, struktura blindova, prosjek igrača? Blizu sam, pa bi došao koji puta. Hvala!

U biti ja radim u Porecu,a ako ti je Umag blizu onda nije ni Porec daleko...

Btw,od kuda si?

Pon-cet besplatni turnir,a prva dvojica ulaze u jedan od 2 glavna pet i sub (pobjednici se dogovore tko ce kada - kako im pase). Imas pravo na jedan rebuy (2000 chipova) u prva 3 levela (koji su po 20min).

Pet i sub je upad 150kn+20kn,unlimited rebuy (2000) prva 3 levela (20 min) + 1 addon (4000) nakon 3. levela.

Pocinje se sa 2000 chipova. Blindovi: 25/50, 50/100, 100/200, 200/400, 300/600, 500/1000,...sve to dosta brzo ide,ovi besplatni traju oko 2h,a ovi glavni mozda pol sata vise...

Igraci su losi,pogotovo ovi koji dolaze na besplatne. 80% ih ne zna pravila,50% ih ne zna razliku izmedju beta i folda (doslovno!),barem 95% ih misli da je A4 bolje od 88...

Sa imalo znanja i sa min nesrece moze se uzeti taj turnir svaki put.

Vuco napisao:

Pozdrav.

croupier ? - to su oni koji mažu manekenke na snjimanjima uljem ? big_smile ... lol

Nisam skuzio foru...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

7

Re: Pozdrav iz Umaga!

mislio je da croupieri mazu manekenke uljem, a ne zna da vi zapravo samo spavate s njima big_smile

dobrodosao

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

8

Re: Pozdrav iz Umaga!

milac napisao:

mislio je da croupieri mazu manekenke uljem, a ne zna da vi zapravo samo spavate s njima big_smile

dobrodosao

Aha... lol

Samo opet mi nije jasno kako zna da mi je cura manekenka... cool

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Pozdrav iz Umaga!

Bok i dobrodošao!

Zanimljive priče o live igračima, al nije to ništa...  jednom prilikom sam naletio na poker newsima (mail) na post di tip objašnjava kako je htio bacit AA preflop jer ga je netko stavio all in i u slučaju da izgubi ispada iz turnira.....   smile

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00

10

Re: Pozdrav iz Umaga!

Bile, ja sam iz Baderne kraj Poreča smile Bio sam na jednom tom freerollu. Za igrače se slažem u potpunosti, kvaliteta "igre" katastrofa... Za kojim stolom si dijelio? Možda te se sjećam, makar teško, jer mi je samo tvoja kolegica ostala u sjećanju tongue
Blindovi stvarno rastu jako brzo, pa je potrebno malo sreće, da se kreće sa 5k chipova bi bilo puno bolje, došao bi sigurno svako toliko na turnire petkom i subotom. (Šta nisu blindovi svakih 15min, barem je tako bilo kada sam ja bio, ako ste prebacili na 20min, onda je još ok smile ).

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

11

Re: Pozdrav iz Umaga!

poker_igrac napisao:

Bok i dobrodošao!

Zanimljive priče o live igračima, al nije to ništa...  jednom prilikom sam naletio na poker newsima (mail) na post di tip objašnjava kako je htio bacit AA preflop jer ga je netko stavio all in i u slučaju da izgubi ispada iz turnira.....   smile

Kaj nije cilj turnira preživjeti?

00

12

Re: Pozdrav iz Umaga!

Pozdrav iz Pule  smile

00