126

Re: Micro-Mtt BAP

ivica5261 napisao:

u early fazi stavi recimo UTG i UTG+1 range na AQo+ ,AJss+ ,PP jer ostali handove često budu problematični

ma znam pa kolko si me gledao vidio si da i nemam baš široki rang zvanja jbg desi se da  prođe tak neki hand i još ti se složi tak nekak al onda zbog preflop greške spusis turnir jbg

00

Re: Micro-Mtt BAP

BackDoor napisao:

During current Hold'em session you were dealt 87 hands and saw flop:
- 5 out of 10 times while in big blind (50%)
- 2 out of 10 times while in small blind (20%)
- 6 out of 67 times in other positions (8%)
- a total of 13 out of 87 (14%)
Pots won at showdown - 3 of 5 (60%)
Pots won without showdown - 6
eto vidi kolko ja imam zvanja i kolki je mali postotak zvanja i onda  jbg moram probat s necime odigrat akciju jer ak i to sta sam zvao profulam flop i spusim moš ga fuckat

Misliš?  Kao što je Bile rekao, ovi statsi su potpuno besznačajne, i opet po njima bih rekao da si loose...
Ovako ti npr. izgleda tight:  wink

During current Hold'em session you were dealt 73 hands and saw flop:
- 3 out of 11 times while in big blind (27%)
- 1 out of 10 times while in small blind (10%)
- 1 out of 52 times in other positions (1%)
- a total of 5 out of 73 (6%)
Pots won at showdown - 2 of 2 (100%)
Pots won without showdown - 5

00

128

Re: Micro-Mtt BAP

KresimirS napisao:
BackDoor napisao:

During current Hold'em session you were dealt 87 hands and saw flop:
- 5 out of 10 times while in big blind (50%)
- 2 out of 10 times while in small blind (20%)
- 6 out of 67 times in other positions (8%)
- a total of 13 out of 87 (14%)
Pots won at showdown - 3 of 5 (60%)
Pots won without showdown - 6

eto vidi kolko ja imam zvanja i kolki je mali postotak zvanja i onda  jbg moram probat s necime odigrat akciju jer ak i to sta sam zvao profulam flop i spusim moš ga fuckat

Misliš?  Kao što je Bile rekao, ovi statsi su potpuno besznačajne, i opet po njima bih rekao da si loose...
Ovako ti npr. izgleda tight:  wink

During current Hold'em session you were dealt 73 hands and saw flop:
- 3 out of 11 times while in big blind (27%)
- 1 out of 10 times while in small blind (10%)
- 1 out of 52 times in other positions (1%)
- a total of 5 out of 73 (6%)
Pots won at showdown - 2 of 2 (100%)
Pots won without showdown - 5

Ah sada  zapeli za taj tight lol bome je i 0/100 je super tight   a ovaj od 5/73  pa deilo se i to meni nije problem ak te u tih 5 handova pogodi karta i da se dižeš sa cipovima to sve stoji al ak te prva 2 hand sje sta onda

00

129

Re: Micro-Mtt BAP

BackDoor napisao:
maxmax0 napisao:
BackDoor napisao:

   je fold al ako je 4-5 way akcija kao šta sam danas posato hand i složio mi se set jbg al se ovom slozila boja nije po meni loše nit limpat u takvoj situaciji

a kolko češ tak puta pogodit set???
jako jako rijetko

  al kad ga pogodiš a dobiješ ga skoro za badave i ak osvojiš hand dobit ces puno više neg da si 10 puta pokusao ga pogodit


sretno s tom teoriom!!!
pokušat pogodit set???

Zadnji popravljao maxmax0 (16-04-2012 22:25:45)

00

130

Re: Micro-Mtt BAP

maxmax0 napisao:
BackDoor napisao:
maxmax0 napisao:

a kolko češ tak puta pogodit set???
jako jako rijetko

  al kad ga pogodiš a dobiješ ga skoro za badave i ak osvojiš hand dobit ces puno više neg da si 10 puta pokusao ga pogodit


sretno s tom teoriom!!!

  ja govorim za limp al ne limp ak netko raisa pa onda neg limpat big blind o tome ja pricam

00

131

Re: Micro-Mtt BAP

Kad netko rejza to više nije limp.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

132

Re: Micro-Mtt BAP

odustajem
gl dalje

00

133

Re: Micro-Mtt BAP

dfable napisao:

Kad netko rejza to više nije limp.

mislim da svi znamo kaj je limp a kaj call ili ne?

00

134

Re: Micro-Mtt BAP

dfable napisao:

Kad netko rejza to više nije limp.

   a jbg onda vec sta je to ne radim smile

00

135

Re: Micro-Mtt BAP

BackDoor napisao:
maxmax0 napisao:
BackDoor napisao:

  al kad ga pogodiš a dobiješ ga skoro za badave i ak osvojiš hand dobit ces puno više neg da si 10 puta pokusao ga pogodit


sretno s tom teoriom!!!

  ja govorim za limp al ne limp ak netko raisa pa onda neg limpat big blind o tome ja pricam

mislim da neznamo

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

136

Re: Micro-Mtt BAP

BackDoor napisao:
dfable napisao:

Kad netko rejza to više nije limp.

   a jbg onda vec sta je to ne radim smile

lol  smile
mislim da će ovo biti BAP s najviše postova i najviše pregleda na cijelom forumu
smile

00

137

Re: Micro-Mtt BAP

maxmax0 napisao:
dfable napisao:

Kad netko rejza to više nije limp.

mislim da svi znamo kaj je limp a kaj call ili ne?

Izgleda da ne a dobro  ne callam smile

00

138

Re: Micro-Mtt BAP

maxmax0 napisao:
BackDoor napisao:
dfable napisao:

Kad netko rejza to više nije limp.

   a jbg onda vec sta je to ne radim smile

lol  smile
mislim da će ovo biti BAP s najviše postova i najviše pregleda na cijelom forumu
smile

  pa neka valjda ce mi nesto i ostat u glavi nakon toga heheh smile

00

139

Re: Micro-Mtt BAP

jao oko kojih mi gluposti raspravljamo  lol   lol   lol   lol   lol

00

140

Re: Micro-Mtt BAP

maxmax0 napisao:

jao oko kojih mi gluposti raspravljamo  lol   lol   lol   lol   lol

   to je samo jedna ruka a sta da ih je bilo 5 hahah nebi do sutra zavrsili smile

00

Re: Micro-Mtt BAP

uz osnove preflop range-a, bet sizinga procitaj jos i osnovne pojmove u pokeru... najbolje bi bilo da krenes ispocetka kao da nemas pojma nista o pokeru i kreni citat osnovne stvari... moj savjet...

20

142

Re: Micro-Mtt BAP

probaj sto vise izvuc ovim stejkom jer sumnjam da ce bit previse zainteresiranih za sljedeci

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
40

143

Re: Micro-Mtt BAP

il kupiš knjigu od drmarca: SKAM vol.1
(šala naravno big_smile)

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

144

Re: Micro-Mtt BAP

milac napisao:

probaj sto vise izvuc ovim stejkom jer sumnjam da ce bit previse zainteresiranih za sljedeci

  Neznam zašto to misliš možda radi par krivih handova koje sam odigrao kamo srece da svi vi svaki hand odigrate super pa nikad ne izgubite pot. ja sam stavio hand eto i ok pogriješio sam preflop sta sam callo  i sad odmah nemam blage veze sta se tice pokera. a sta se tice stejka nakon nešo vise od pola odigranih turnira skoro sam vratio uloženo u stejka a još imam 15-stak turnira za odigrat naravno da nije bajno al nije ni tak loše kak si ti to ljepo opiso smile

01

145

Re: Micro-Mtt BAP

ma nema veze taj jedan hand,svaki hand koji si dosad postao se moze naci barem jedna veca greska a tu dolazimo do tvojih komentara kako bi ionako hand zavrsio isto...nije bitno uopce rezultat tih handova nego da ces ti te greske ponavljati iz handa u hand,vidi se da imas dosta rupa u pokeru,nek ti neko od tvojih stejkera posalje heringtona u pdfu prek skypa il neceg drugog...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

146

Re: Micro-Mtt BAP

lord1911 napisao:

ma nema veze taj jedan hand,svaki hand koji si dosad postao se moze naci barem jedna veca greska a tu dolazimo do tvojih komentara kako bi ionako hand zavrsio isto...nije bitno uopce rezultat tih handova nego da ces ti te greske ponavljati iz handa u hand,vidi se da imas dosta rupa u pokeru,nek ti neko od tvojih stejkera posalje heringtona u pdfu prek skypa il neceg drugog...

Ja vidim da su svi zapeli samo oko tog AT handa  druge nisu nit komentirali  shvacam da ima rupa naravno jer sam imao stanku od godinu dana naravno da ne igram super al  bilo je i drugih handova osim AT al nije nitko kometirao  pa onda nit neznam di sam pogriješio tolko

00

147

Re: Micro-Mtt BAP

ma neam pojma o kojem handu pricas ali evo ovako gledam tvoje postove,pa do prije pola godine nisi znao ni sta znaci brm tako da to sto si prije igrao poker ko da nisi jer si vrlo vjerovatno bio samo riba u akvariju....e sad posto zelis vjerovatno napredovat trazis stejk da si probas napravit vlastiti bankroll ali moje osobno misljenje cak i da shipas neki jaci turnir nebi ti to pomoglo kolko bi ti pomoglo da procitas par knjiga o pokeru ili pogledas videa...jer s takvim kardinalnim greskama nebi uspio bit u plusu ni na nl2...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

148

Re: Micro-Mtt BAP

Hahahah tocno si u pravu da  kai se tice BRM da jer prije sam igrao poker kao muha bez glave  uplacivao isplacivao igrao turnire za koje po BRM nebi trebo ni pomisljat i tako  zato sada igram pomalo necu ljude sjebat u tom stejku nit ce itko puno izgubit. Bilo bi poželjno procitat koju knjigu da a videe sam gledao problem je kod mene bet sizing eto to je najvcei problem uz još grešaka naravno lol  a kaj se tice nl2 jbš to nije keš za mene smile

00

149

Re: Micro-Mtt BAP

http://www.pokerhand.org/?6369818   Pfff     http://www.pokerhand.org/?6370576
http://www.pokerhand.org/?6370576

Zadnji popravljao BackDoor (18-04-2012 19:43:21)

10

Re: Micro-Mtt BAP

unlucky

Zadnji popravljao ivica5261 (17-04-2012 18:05:42)

00