Tema: SCOOP sidebet

http://si.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=8673

zamolio mi nekog sto zna malo slovensko da translatea ovo (za one sto ne razumeju  smile )

di je fable kad ga trebas?  big_smile

edit:

Rodman napisao:

S obzirom na to da smo blizu početka SCOOP-a me zanima dali ima dovoljno interesa za nekakav sidebet za cijeli serijal?
Ja predlažem da se napravi za Low i Medimu(može i za High, ali sumljam da bude interesa dovoljno) posebno i da se upotrebi jedna od metoda: ''SCOOP Leaderboard'' ili ''total Cash won''. Ili metoda ''Winner takes all''. Ako nas bude puno top2-3(ako top2 onda 70/30%,,ako top3 50/30/20).
Visina sidebeta bi morala biti u rangu da nas je čim više i da bude nagrada dovoljno primamljiva. Ja predlažem 50$ za Low event po osobi i 150$ za Medium event (to sam rekao napamet, naravno budemo poštovali javno mišljenje i prilagodili visinu beta).
Sami bet daje još dodatnu čar serijalu, bude se swetalo naše igrače itd itd
Escrow bude nužan, ako bude potrebno budem se ja pobrinuo za to.
Ajmo ideje!

Zadnji popravljao Pajk (23-04-2012 13:36:58)

00

2

Re: SCOOP sidebet

Ukratko:

Da li bi bilo interesa za nekakav sidebet za SCOOP koji dolazi? Posebno bi se napravila 2 sidebeta za Low i Medium (moze i za high,ali sumnjam da bi bilo interesa). Poredak bi se gledao jednom od dviju metoda: "SCOOP Leaderboard" ili "Total Cash Won".
Nagrade ovisno o broju natjecatelja (od winner takes all do top 2-3).
Visina sidebeta bi bila takva da bude dostupna svima,a opet da nagrada bude primamljiva. Prijedlog: 50$ za Low,150$ za Medium. Naravno,sve je stvar dogovora.
Sidebet bi dao dodatnu car SCOOP seriji.

Ukratko to je to.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: SCOOP sidebet

Pajk napisao:

http://si.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=8673

zamolio mi nekog sto zna malo slovensko da translatea ovo (za one sto ne razumeju  smile )

di je fable kad ga trebas?  big_smile

S obzirom na to da smo blizu početka SCOOP-a me zanima dali ima dovoljno interesa za nekakav sidebet za cijeli serijal?
Ja predlažem da se napravi za Low i Medimu(može i za High, ali sumljam da bude interesa dovoljno) posebno i da se upotrebi jedna od metoda: ''SCOOP Leaderboard'' ili ''total Cash won''. Ili metoda ''Winner takes all''. Ako nas bude puno top2-3(ako top2 onda 70/30%,,ako top3 50/30/20).
Visina sidebeta bi morala biti u rangu da nas je čim više i da bude nagrada dovoljno primamljiva. Ja predlažem 50$ za Low event po osobi i 150$ za Medium event (to sam rekao napamet, naravno budemo poštovali javno mišljenje i prilagodili visinu beta).
Sami bet daje još dodatnu čar serijalu, bude se swetalo naše igrače itd itd
Escrow bude nužan, ako bude potrebno budem se ja pobrinuo za to.
Ajmo ideje!

Zadnji popravljao Rodman (23-04-2012 12:13:30)

00

Re: SCOOP sidebet

Pošto se bliži SCOOP zanima me da li bi bilo zainteresiranih za side bet na cijeli serijal SCOOP.
Predlažem betove za Low i Medium (ako bude zainteresiranih može i High). Predlažem dvije metode: SCOOP Leaderboard i Ukupno zarađenih $. Cijeli bet ide pobjedniku, tj. Winner takes all, osim ako ih bude puno za onda da podjela ide npr. TOP 2 70/3 ili TOP 3 50/30/20.
Visina sidebeta bi bilo dobro da bude takva da se skupi čim više igrača, a samim time če i krajnja nagrada biti primamljiva. Predlažem 50$ za Low i 150$ za Medium.
Escrow če se kasnije odrediti, ja mogu biti ako treba.
Sve ideje dobrodošle.

p.s. ako nisam dobro preveo jbga  tongue

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: SCOOP sidebet

cek, budem i ja preveo ak neko nije skuzio iz ova gore 3 posta  big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

6

Re: SCOOP sidebet

ufff, nisam ocekivo da ce se ljudi borit zato ko ce translateat  big_smile  big_smile  big_smile

00

Re: SCOOP sidebet

big_smile

00

Re: SCOOP sidebet

Ipak je danas Svjetski dan knjige posvećen prijevodima  smile
http://www.tportal.hr/kultura/knjizevno … odima.html

00

Re: SCOOP sidebet

I am in, za low i medium,  visina side beta je ok, a metoda jedino mi je svejedno jedino mi se ova ne svida "total Cash won''

00

10

Re: SCOOP sidebet

i ja mislim da je SCOOP leaderboard najbolja metoda, al mi je svejedno na kraju, bitno je da pase najvise ljudima

00

11

Re: SCOOP sidebet

Pajk koje odove daješ pošto si slovenac, a svi znamo kako slovenci runnaju u mttejih?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: SCOOP sidebet

dfable napisao:

Pajk koje odove daješ pošto si slovenac, a svi znamo kako slovenci runnaju u mttejih?

+1
big_smile

next year at this time i will be milionar....a vrime je..