Tema: Cenzura interneta u Sloveniji

http://www.vecernji.hr/vijesti/slovenij … anak-90149

Čisto za nevjerovati...

Zadnji popravljao Pleuro (01-02-2010 23:30:28)

00

Re: Cenzura interneta u Sloveniji

EU

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Cenzura interneta u Sloveniji

totalno sranje  sad

00

4

Re: Cenzura interneta u Sloveniji

oni nisu noramalni
al dobro barem poker kuce nece osjetiti pad prometa
ipak je to slovenija big_smile

00

Re: Cenzura interneta u Sloveniji

GmC napisao:

oni nisu noramalni
al dobro barem poker kuce nece osjetiti pad prometa
ipak je to slovenija big_smile

hehe fora ali to je zabluda, imaju više grindera nek mi sigurno  wink

00

6

Re: Cenzura interneta u Sloveniji

Stu Ungar napisao:
GmC napisao:

oni nisu noramalni
al dobro barem poker kuce nece osjetiti pad prometa
ipak je to slovenija big_smile

hehe fora ali to je zabluda, imaju više grindera nek mi sigurno  wink

da, slikec, corey steel, primzi (dobro on malo manje), ima ih jos par al ih se nemogu sjetit sad

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Cenzura interneta u Sloveniji

Nece i nama tako kad udjemo u eu ? yikes sad

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Cenzura interneta u Sloveniji

chillin napisao:

Nece i nama tako kad udjemo u eu ? yikes sad

To je samo za sloveniju zakon.

00

Re: Cenzura interneta u Sloveniji

Vidim da su se slovenci opasno raspisali na slovenskoj verziji foruma. Bilo bi dobro da netko tko razumije slovenski prenese u kratkim crtama o čemu se radi.

00

10

Re: Cenzura interneta u Sloveniji

kakva primitivnost jbt.
kina #2?
ma doc ce to i nama kad tad, 100%. predebilnu vladu imamo da ne bi.
jeee, bit cu pizza boy.

00

Re: Cenzura interneta u Sloveniji

sick..zamisli da si onlin pro...i donesu ti ovakav zakon. ono..moras se odselit u drugu drzavu, inace neces imat od cega zivit. prebolesno

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

12

Re: Cenzura interneta u Sloveniji

kero1987 napisao:

hmmm mozes izaci iz kuće i postat live pro,no ja sam se malo zabrinuo ne jer sam pro nego jer zelim biti slobodan raditi sto zelim,ali mislim da ce se u slov nastaviti igrat online poker kao svugdje drugdje

mah kontam da uvijek postoji neko riješenje ... ako ce blokirati internet provideri iz slo... ne znam moguče je onda nabaviti Satelitski internet ... lol svi koji ce igrati online poker biti ce kriminalci big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Cenzura interneta u Sloveniji

mislim da je ovo krajnje primitivno za jednu sloveniju, da to donesu u bosni ili u nas, ajd ajd, ko ce objasnit šeksu i ostaloj druzini sa sela da postoje ljudi koji "kockaju" profesionalno.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

14

Re: Cenzura interneta u Sloveniji

chillin napisao:

ko ce objasnit šeksu i ostaloj druzini sa sela da postoje ljudi koji "kockaju" profesionalno.

nije to bitno. jedino je vazno zastititi nevinu mladez od poroka kocke tako da ne uniste svoje obitelji.

00

Re: Cenzura interneta u Sloveniji

4ladX napisao:
chillin napisao:

ko ce objasnit šeksu i ostaloj druzini sa sela da postoje ljudi koji "kockaju" profesionalno.

nije to bitno. jedino je vazno zastititi nevinu mladez od poroka kocke tako da ne uniste svoje obitelji.

hahah da ,a mislim da bi meni mater bila najsritnija kad bi se to ovde uvelo wink a ne da joj sin kocka po cile dane, pa sta ce svit reć..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

16

Re: Cenzura interneta u Sloveniji

U Sloveniji ima samo jedna live kladionica i to je Športna Loterija. Ona je u vlasti državei zato imaju monopol nad kladjenjem u Sloveniji. Prije pet godina probali su nešto slično, zabranjujuči cjeloj Sloveniji da se nemože konektati na bwin (preko internet provajdera) i to su izveli bez ikakvog zakona ili direktive s strane suda.

Onda su zbog pritiska (najverovatnije EU) nazad omogučili bwin stranicu.

A sad kao što vidite, žele svoj monopol razširiti in na internet. Zbog toga su izveli ptirisak na političare , koji normalno nemaju pojma kakve posledice ima taj zakon i kako je taj zakon protiv ljudskih prava i EU zakona i tako je bio primljen zakon o zabrani online kockanja za cjelu Sloveniju.

Najviše im idu u nos online kladionice, koje imaju daleko veču ponudu i kvote nego Športna Loterija. I kako da se drukčije bore, nego da jih zabrane - jednostavno.

Ništa se još specifično nezna oko tog zakona, dali če zabraniti i poker stranice (koje nisu direktna konkurencija Športni Loteriji) ali spadaju po njihovom pod kockanje.

Vidjet čemo...

00