26

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

mislim da je rekel da ih igra 60-tak, satnica je sa rakebackom.

00

27

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

da 60 vjerovatno, čudo tak puno da ih igra a može imat takav roi,svaka čast!

00

28

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

hrasca napisao:

Najbolji reg na 7$ 9man hyper ima satnicu oko 40$ sa roi-em od oko 7-8% tak da se definitivno da i obuzdati varijanca na njima s perfektnom igrom. Hourly je definitivno veci na hyperima na istom buyinu jer ne trosis vrijeme na dosadni early game u kojem ti je zarada minimalna iako imas veliki edge.
Edge se u sng-ima dobiva najvise na bubbleu, jedini je problem sto na 6-maxu bubble ne traje predugo. Probaj grindati 9man hypere 7$, moci ces ih igrati vise i lakse ih je beatat pa ce ti i multitableanje napredovati.
Al ucenje mora ici u smjeru da znas tocno na hand koji pushati, koji ne i naravno dobra procjena s cim ce te callati je jos vaznija.


Kao 1. ne mozes gledat iste buyine jer s rollom za 15$ turbo sng, jedva da mozes igrat 7$ hypere. Ako usporedjujes 15$ turbo i 7$ hypere vjerojatno je malo drugacije.
Nisam pratio previse tko ima kakav hourly, ali ja na 15$ imam oko 1,5$ po igri sa rb. Nisam na laptopu logiran na ss pa ne mogu tocno provjerit, ali mislim da je tu negdje. Avg duration je malo preko 30min, sto znaci 25-30 na sat laganim 15 tableanjem.
Ispada da nam je hourly slican, razlika je sto ja kad runnam lose zdonkam 50bi, a on 200bi.
Mislim da je puno lakse igrat duze sessione meni nego njemu, puno vise mogu igrat autopilot, puno manje teskih bubble odluka...
Takodjer ovdje se spominje perfektno igranje, a iz mog iskustva puno je teze igrat A game na hyperima gdje su swingovi puno veci.

00

29

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Pa ako ima 8% roi ne ubija ga varijanca pa ni ne treba roll preveliki, nickname mu je L.A.ruseman, mislim da u 20000 igri nije imao preko 100 buyin swing, tak da sa dobrim roi-em nisu sad prebrutalni swingovi kak se prica. A sto se tice A gamea, on samo treba znati push i call rangeove, tako da mu A game i B game nisu nesto razliciti kad zna prave rangeove, za duze sessione si u pravu, al moze raditi cesce pauze bez velikog pada satnice. Meni su i isto turbosi puno laksi za igrati, al postoje ljudi koji se bolje snađu u hypersima.
Btw odlican hourly.

00

30

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Da, u pravu si, na kraju izadje da je podjednako, treba jednostavno izabrat sta ti vise odgovara. Ali jos uvijek mislim da bi OP trebao probati obicne turbo zbog ovih razloga sto sam naveo u proslom postu.

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Listajući ovdje po starim postovima naišao sam na jedan od korisnika "fukinjo" gdje kaže

Najbolji igrači na 10+0.5 nemaju ROI iznad 5% ( uconnrounder jedan od najboljih ), jako dobri imaju 3 - 4% ( Jekagame recimo ), a većina winning regulara ima 1 - 3 % ROI...Tvojih 11 % je dugoročno sigurno neodrživo jer su mogući winning/loosing/breakeven streatchevi od po 5 k games. Zato se za super turbose sample od 10 k  games smatra relevantnim odrazom nečije igre

Iz ovog mogu zaključiti da moj ROI  koji se kreće između 1 i 2% plus rb i nije tako loš. Osobno sam smatrao da je to užasno malo, no sada vidim da i nije s obzirom na tip turnira koji grindam.

00

32

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

cijih 11%?

00

33

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Hannibale,hoćeš li provesti onaj plan od 10000 hypera?Ako budeš daj stavi rezultate poslije.Mada mislim da je Turčinov savjet iz posta 21 najbolji da je bolje igrati obične SNG a ne hypere.

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Tilt napisao:

cijih 11%?

Ma tih 11% ovdje nije bitno, to je samo isječak iz rasprave sa drugim igračem koji kaže da ima 11% roi na turbo sng.

Btw, koliki je tvoj roi, ako nije tajna, na turbosima?

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

marac9 napisao:

Hannibale,hoćeš li provesti onaj plan od 10000 hypera?Ako budeš daj stavi rezultate poslije.Mada mislim da je Turčinov savjet iz posta 21 najbolji da je bolje igrati obične SNG a ne hypere.

Sada kad sam započeo, izgurat ću do kraja ako bude išlo u pozitivu ili barem be. Spreman sam ići u negativu do max 100 BI i desi li se to prekidam. Stavio sam ninju i pojačat ću postepeno multitablanje do 8 ili 10, više je nemoguće na ovom formatu turnira. Vidim sada da tu samo volume radi profit, a nekakve veče roi-e je teško očekivati. Ako projekt rikne, onda bum probal turčinov projekt. Sada imam br oko 180 BI i to je sve što sam tu spreman riskirati.

00

36

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

bez rb
Turcin89             6.625    $1.4      $14      10%    $9.132

sa rb
Turcin89             6.625    $1.8      $14      13%    $11.620

10

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Tilt napisao:

bez rb
Turcin89             6.625    $1.4      $14      10%    $9.132

sa rb
Turcin89             6.625    $1.8      $14      13%    $11.620

Hvala na odgovoru i želim ti da nastaviš tako fino runnati dalje smile

00

38

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

ty u2

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Stavio sam ninju i prešao na $7 hyper da ga isprobam i da se naviknem. Ninja mi ne radi dobro, stalno problemi oko registracija. Na kraju sam zaključio da je to zbog mog kompa koji je prilično star (kao i ja smile ) i privremeno odustao od njega iako mi se jako dopada i pomaže u povečanju volumea isto kao i u samoj igri.
Igrajući se sa time, sakupio sam i neki sample od 500 turnira kojimeje prilično iznenadio u odnosu na $15. Zarada je puno veća od igre (od rb manja), tako da ću se  privremeno tu i zadržati. Razlog je vjerovatno što ima bitno manje regova ali i to što sam bitno pritajtao u prvoj fazi igre. Kopiram winning regove u rangeovima po fazama od 6-3 igrača. HU  mi je ovdje dosta loš jer stvarno ga igram bezveze i naravno da naletavam.

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Nakon početnih uspjeha na hyper7 u zanjih 150 igara "globalni pokr aparat" je počeo uzimati svoje. Što god napraviš,pušiš. Nekakvih boljih karata niti za lijek, ali setupova i natkupa koliko hoćeš. Postavitiću ovdje graf. Može limi netko prokomentirati što vidi, posebice odnos green i red line.

Tx in advance

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

ja neznam sta se bunis,250$ si iznad ev-a i igras hipere tak da swing od 150 turova nije nista..ja igram obicne turbose pa mi je to "normalno" samo kaj sam ja 60-70BI ISPOD ev-a....

20

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

pozdrav ekipa..
duze vrijeme vec pratim forum..
razlog koji me naveo da komentiram je revoltiranost i lagano gubljenje zivaca s pokerstarsima..  poker online igram vec jedno 3 godine.. krenuo sam na expektu gdje sam imao ok rezultate, u pocetku turniri zatim prvenstveno HU.. sljedeca soba mi je bila nordica gdje sam preko pokerproa iskoristio ponudu i imao upswing u 2 mjeseca od 2K dolara, pola na turnirima, ostalo HU.. u tom periodu sam krenuo na live igru gdje sam imao solidan plus na turnirima ali mi je falila HU igra pa sam uplatio prvi put na pokerstars koji me privukao iskljucivo zbog ogromnog broja igraca i konstantne akcije..
tada na pokerstarsima krecem sa HU turbo turnirima 7$ i uz normalne swingove lagano dizem roll.. radim shootove na 15 i 30 dolara gdje u 2 dana uzimam 800$ - svjestan sam da varijanca mora uzeti svoje ali sto se meni tada pocelo dogadjati je van svake pameti.. unistavanje na najjace, konstantno sam bio natkupljivan od 2-3 outa  da bi mi se roll brzo spustio za 500$.. i tako sam se ja navuko lagano na pokerstars i poceo tamo redovno igrati sa nekim mizernim isplatam od otprilike 100 dolara mjesecno..
moja igra je uvijek bila turbo, povremeno regular speed, od hypera sam bjezao ko vrag od tamjana jer znam da je tu veliki faktor srece.. bjezao sam sve dok prije pola godine nisam iz zajebancije bacio par hypera i tu me krenulo, u 2 dana napravio 500 dolara na 15$ hyperima, i opet ista prica ko ona od prije par mjeseci - gubljenje svega u narednih dan-dva.. i tako mi se to vec dogodilo jedno 5 puta.. covjek bi rekao normalna stvar, ne mozes stalno dobivati i dizati roll.. ali stvar je u tome da kao sto i Hannibal kaze, jednostavno se osjecam nemocno ( imam osjecaj kao da igram neke slotove u kazinu, sve puno vizionara koji gadjaju cuda.), znam da cu to izgubiti opet ali podsvjesno se tjeram da igram dalje jer sam eto neki dan ubijao..bas mindfucking.. tako da te Hannibal u potpunosti razumijem, jednostavno tu nesto opako smrdi.. samo znam da cu definitivno potraziti neku drugu poker sobu.. imam plus od 1500$ zadnjih godinu dana ali to je sve k... naspram ulozenog vremena i zivaca..

22

43

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

pokerstars je rigged samo za lose igrace koji su na pocetku imali vise srece nego pameti  smile

32

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Pajk napisao:

pokerstars je rigged samo za lose igrace koji su na pocetku imali vise srece nego pameti  smile

Ne znam kaj da kažem na to, ali znam da sam igrao hypere sa nekoliko različitih acc, i na svakom je redovito počinjalo sa solidnim upswingom. Kao neka navlakuša. Zakaj me barem jednom nije odmah zakopalo? I ovo kaj runnam iznad red linea je zahvaljujući agresivi na bubblesima. Ako se prepustiš milosti showdowna, onda si nastradao. Tu oddovi apsolutno ne vrijede Dobiješ KK i popušiš u 70% slučajeva, i to od AK, 46, QT, 22, J4 I sličnih gluposti. Sve se to naravno može desiti, ali ovdje se događa prečesto. Pogledaj koliki je postotak ispadanja kao 6, a tu igram max 17% rangea, ovisno o poziciji, i to uvijek do showdowna (allin). Malo previše, posebno ako se uzme u obzir količina fisheva na hyper7 sa rangeovima 30+. Znači neke više sile tu imaju soje prstiće, matematika sigurno ne.

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Pajk napisao:

pokerstars je rigged samo za lose igrace koji su na pocetku imali vise srece nego pameti  smile

big_smile

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Hannibal napisao:

Dobiješ KK i popušiš u 70% slučajeva, i to od AK, 46, QT, 22, J4 I sličnih gluposti. Sve se to naravno može desiti, ali ovdje se događa prečesto.

kolko si ti tih hipera odigral do sad?filtriraj u hemu takve hendove pa vidi kolko ih prolazi...

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Da li ja dobro kužim da je red line = ev line ?

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

superturbo don 4max , buy ini od 10.60 -53 $

http://shrani.si/t/3w/7a/SSOEanD/n4.jpg

i guram dalje ,nemaš šta..a vi runnate još nad ev i pizdite nakon par 100 komada,jebi ga ,onda nije to za vas  big_smile

Zadnji popravljao nejc1805 (09-05-2012 14:35:32)

Ovaj sistem je genijalan ako imalo razumiješ HU kao igru,znaš iskorištavati poziciju i igraš vrlo vrlo Loose , I to jako aggresive !
Naravno sve u granicama pot odsa,vrlo rijetko overbet !!!
10

49

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Dobro nejc, ti si fish, u početku te malo sralo i sada jbga...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

true that.. samo sam htio pomoći ovim regom ,da znajo što jih još čeka  big_smile

Zadnji popravljao nejc1805 (09-05-2012 14:45:09)

Ovaj sistem je genijalan ako imalo razumiješ HU kao igru,znaš iskorištavati poziciju i igraš vrlo vrlo Loose , I to jako aggresive !
Naravno sve u granicama pot odsa,vrlo rijetko overbet !!!
00