Tema: VIDEO: Adzi SNG video

DOWNLOAD - desni klik i Save As..

00

Re: VIDEO: Adzi SNG video

dobar video, sto su turniri odmicali sve manje sreće ... nekako mi se cini ta push faza da je jako dugo trajala, a i nema video do kraja, ako mozes kopka me znatizelja pa ako moze kazi kako si zavrsio oni od 3 buy in i 5 buy in .
PS: nasmija si me sa reakcijama na bad beat, da se nije snimalo mogu mislit kako bi izgledalo big_smile, al opet usporedbi sa mnom, reakcija je bila koda si iz beča wink   ..


OFTOPIC:

vidim osim pokera dijelimo istu strast prema counteru wink, doduse ja igram 1.6 di i sva stara garda   roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: VIDEO: Adzi SNG video

Ovo se je s nestrpljenjem dugo čekalo big_smile
Odličan video i vjerujem da nakon još kojeg gledanja ce pomoci.
trenutno igram samo 0,25 45 ljudi na starsima jer imam 21 dolar, krenuo sam od nule a zahvaljujuci hrvatskom freerolu sam izgradio kakav takav bankroll za 0,25

Zadnji popravljao Andre_787 (02-02-2010 11:56:29)

00

Re: VIDEO: Adzi SNG video

jedva čekam večeras da ga u miru pogledam smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: VIDEO: Adzi SNG video

svaka čast na video i trudu, odličan video wink
nisam neki expert za 45 man kao ti, ali sam dosta tih turbo sng igrao na ps pa evo nekoliko mojih komentara
3:00 nekužim zakaj si išao krasti pot na riveru protiv trojice,samo te jača ruka može callat a nemaš nist ali dobro nije nešto puno chipova
4:00 dobar ideja s 55, ali preloši su to igrači da bi to ti oni foldali
19:00 bespotreban raise s QKs izvan pozicije s obzirom na njegov stack, check ili all in, mada je na kraju isto ispalo
27:00 odličan potez s K9, iako si tu spomenuo kao spomeno kao grešku mislim  da si jako dobro tu igrao, gotovo nikad bb nebude tu imao nešto jako i u večini slučaja bude foldal, sviđa mi se kako si lukao raise 3bb da nevidi da si ubiti all in
27:00 ali ovih A9 to ti ja mislim da greška i to poprilična, dali se radilo od turbo 9man, 18, 45 ili 180 man to je instant call s A9 na shove s sb, s obzirom na bb i stack, sigurno si ispred njegovog range, a to kaj je regular ti pomaže a ne odmaže kako si ti rekao zna šta radi, baš zato gura puno toga kao što i sam rekao  i bolje ga callat jer si ispred njegovog range sigurno nego da on stavi note na tebe da si jako tight na bb i gura ATC na tvoj bb
29:00 stvarno je čudno ovaj KK odigrao smile
30:00 niti ja nisam baš siguran šta radit u tim situacijama s AQs s obzirom na stack ali ja igram 30-40 stolova pa nemogu tako dobro gledam HEM statistiku zato mislim da bi bilo bolje tu fold ili all in jer bezveze mu pokloniš 1/5 stack a on bude uvjek cbeta a tebe gotovo nikad nebude pogodil Q ili A na flopu
32:00 ovo bi isto instant all in s bb s AT
37:00 stvarno čudno da netko s 7/7 statistikom gura K4 utg jako short ali inace to večina rade gura atc utg s 2-4bb da mu nevidim da je 7/7 call bi ga instant
43: nekužim kak si opet mogel opet foldat A9, dobro bb je imal AT ali ti to nebreš znati i bb bude u 99% slučaja bude foldal, ovo si moral ali moral callat
44:00 iako ima stat 5/5 nedajem baš previšee rispekta nekome tko mini riase na tak veliki bb s pozicije, ja bi tu gurao 99 ali možda i folda dobar s obzirom na statistiku
46:00 dobro te je call , tu bi svatko gural kao i ti ATC s dilera s 2.2 bb,mislim da si krivo skomentiral

p.s. odličan videol, nemoj zamjerit na komentarima, možda bi ti pomoglo da koristiš hotkey  od ps, kakav ti je ona slikica kod regulara to je od hem ili čega? čini mi se da ponekad koda zaboraviš pa malo predugo čekaš dobru ruku dok je bb veliki al ne uvjek samo na nekim stolovimo, ko na 7 i 9 stolu, bolje da ti guraš prije neke osrednje nego da call s J8s s 2 bb, još jednom nemoj zamjerit, samo tako nastavi wink

00

6

Re: VIDEO: Adzi SNG video

@ chillin, vjeruj mi , moja reakcija je uvijek takva. Naviknes se nakon par k turnira na takve stvari na samom bubbleu. Bas kad bi uzeo takav pot i imo sansu za top 3.
CS nisam dosta dugo igro (daj mi stayerku i bolje ti je bjezi smile ) . Inace sam vise fan CoD-a u mrezi (team DM)
izgleda da se nekako skratio video. treba jos neke 2 minute trajat. na onome od 3 sam uzeo 1. mjesto, a na onome od 6 sam bio 6.

Nadam se da ce vam pomoc video. Bit ce ih jos. u jednom cu pokusati objasniti neke stvari u push/fold fazi (pogotovo protiv regulara i multitablera), a jedan planiram samo FT snimat

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: VIDEO: Adzi SNG video

Adzi napisao:

izgleda da se nekako skratio video. treba jos neke 2 minute trajat. na onome od 3 sam uzeo 1. mjesto, a na onome od 6 sam bio 6.

Imao sam nekih problema s uploadanjem i prekinulo mi je zadnjih par MB-a. Budem danas reuploadao.

00

Re: VIDEO: Adzi SNG video

slazem se  s  vecinom toga  kaj je  rodman napisao, a pogotovo ove  situacije:27  min A9  to bi najrade  napravio copy  paste smile, 32 min, 44 min  99 je  po meni all inn imas  6,7 blindova.. i nemogu se  sad  sjetit  koja  je  minuta al cini mi se  da si par  puta  foldao A9 i A8 kad si imo 4,5 blindova  a niko nije  usao jos  u igru.. inace  igram iskljucivo cash al da  igram turnir  ja  bi ovak odigrao pa sad  nek nas  Roba59 ispravi ak smo u krivu ...

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: VIDEO: Adzi SNG video

Adzi napisao:

@ chillin, vjeruj mi , moja reakcija je uvijek takva. Naviknes se nakon par k turnira na takve stvari na samom bubbleu. Bas kad bi uzeo takav pot i imo sansu za top 3.
CS nisam dosta dugo igro (daj mi stayerku i bolje ti je bjezi smile ) . Inace sam vise fan CoD-a u mrezi (team DM)
izgleda da se nekako skratio video. treba jos neke 2 minute trajat. na onome od 3 sam uzeo 1. mjesto, a na onome od 6 sam bio 6.

Nadam se da ce vam pomoc video. Bit ce ih jos. u jednom cu pokusati objasniti neke stvari u push/fold fazi (pogotovo protiv regulara i multitablera), a jedan planiram samo FT snimat

Hvala wink,  bilo bi lijepo to sa push or fold fazom (mislim na ovo u @:jednom cu pokusati objasniti neke stvari u push/fold fazi (pogotovo protiv regulara i multitablera), a jedan planiram samo FT snimat), mislim da sve dobro odigram al onda jednostavno kad treba push izbirljiv sam pogotovo u situacijama kad je bubble, a vidim ti beskompromisno ides all in a velika je vjerojatnost da ces uc u pare ako samo budes kuja pa foldas 2-3 sljedece ruke big_smile, pa me to malo iznenadilo .

A sto se cs-a tice kad pozelis get owned na HU u csu samo kazi tongue bit cu skroman pa cu rec da sam jedan od najboljih u splitu  mad  cool , cod sam prije igra ali nije to moja igra wink

Zadnji popravljao chillin (02-02-2010 15:22:02)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

10

Re: VIDEO: Adzi SNG video

Onih prvih A9 protiv Leesrusa je call, to se slazem 100%, ali svi mi radimo greske nekad.
smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: VIDEO: Adzi SNG video

Mene je najviše zasmetalo kad si rekao "lol"!  smile

00

12

Re: VIDEO: Adzi SNG video

salemetal napisao:

Mene je najviše zasmetalo kad si rekao "lol"!  smile

  wink  wink  wink  wink  wink

a jbg, bilo je kasno navecer, pa nisam htio svoje budit smile

Zadnji popravljao Adži (02-02-2010 16:14:13)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

13

Re: VIDEO: Adzi SNG video

Ajde da i to pogledamo  smile

00

14

Re: VIDEO: Adzi SNG video

puki86 napisao:

pa sad  nek nas  Roba59 ispravi ak smo u krivu ...

Roba59 rijetko igra tunire, a sngove nikad. A turnire igram po nekom svom osječaju tak da nisam tu neki strućnjak.

00

Re: VIDEO: Adzi SNG video

Jel ti to adzi studiraš ekonomiju?

Potpis.
00

16

Re: VIDEO: Adzi SNG video

markluxster napisao:

Jel ti to adzi studiraš ekonomiju?

da, ekonomija u os. 2. god
odale su me skripte na desktopu smile

Zadnji popravljao Adži (02-02-2010 23:01:28)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: VIDEO: Adzi SNG video

sve znamo o tebi sa desktopa, moze ti se identitet krast bez problema

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: VIDEO: Adzi SNG video

Adzi napisao:
markluxster napisao:

Jel ti to adzi studiraš ekonomiju?

da, ekonomija u os. 2. god
odale su me skripte na desktopu smile

javne su bile ključne.
ja sam ih prošle god imo, sad sam 3. god u zgu i profesor koji mi ih je predavao je sad u ćuzi zbog korupcije  big_smile

Zadnji popravljao markluxster (02-02-2010 23:19:37)

Potpis.
00

19

Re: VIDEO: Adzi SNG video

brisem sve s desktopa smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

20

Re: VIDEO: Adzi SNG video

Adzi napisao:

brisem sve s desktopa smile

Sada ti ni lova na accountu nije sigurna, možda su ti ukrali identitet, najbolje da ju pošalješ meni na čuvanje tongue

Inače, odličan video, sutra ga budem pogledao još jedanput. Imam i par komentara, ali ne sada, odoh na čoranac.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

21

Re: VIDEO: Adzi SNG video

Pohvaljujem video. Jučer pogledan, a danas ćemo refreshati štivo  smile

00

Re: VIDEO: Adzi SNG video

drugi put sam pogledo ovaj tvoj video i sinoc odlucio okusat se u tim 45 man za 3.25..
sinoc bio drugi i prije sat uplati  opet da vidim jel to sreca bila ili .. trenutno igram i ostali smo nas dvojica,iako ima duplo vise cipova zadovoljan sam,jako dobar video i dosta je pomogao..

jos da mi je hem il neko drugo pomagalo.. neutral

00

Re: VIDEO: Adzi SNG video

tonkobonko napisao:

drugi put sam pogledo ovaj tvoj video i sinoc odlucio okusat se u tim 45 man za 3.25..
sinoc bio drugi i prije sat uplati  opet da vidim jel to sreca bila ili .. trenutno igram i ostali smo nas dvojica,iako ima duplo vise cipova zadovoljan sam,jako dobar video i dosta je pomogao..

jos da mi je hem il neko drugo pomagalo.. neutral

Imaju tu neki pirati s foruma HEM za 0 kuna. Potraži malo po temama.

00

Re: VIDEO: Adzi SNG video

tonkobonko napisao:

jos da mi je hem il neko drugo pomagalo.. neutral

Ako nemas trenutno novac za hem pogledaj malo po forumu pod blogovi i novi pogled na poker i   nadi alternativu  na njegovom blogu  wink

club  heart  diamond  spade
00

Re: VIDEO: Adzi SNG video

ma poslo mi jedan clan neke kao crackirane verzije.. al kad ja to nikad nisam vidio pa ni neznam jesam dobro instalirao jer me trazi da upisem neke cudne stvari,a pito sam po forumu jel ima itko da pomogne..

jbg,nije zvaka za seljaka

a da nisam bio budala mogo sam si i kupiti legalnu verziju,oko te bi sigurno netko pomoga.. kad sam bio budala,tri dana sam konstantno gubio i otiso van BM i sada opet ispocetka..
nikad lekciju nauciti..

Zadnji popravljao tonkobonko (01-05-2010 13:31:28)

00