26

Re: Moj početak

da $50 bankroll + $100 pending bonus i rb. dobro je sa sto pokerstrategy daje rakeback na sve sajtove (koji podrzavaju rb) koje imaju u ponudi.

00

Re: Moj početak

Ja sam dobio free deposit preko yourpokercash na Full Tilt, ono 50$+50$. Pa me zanima ako ocistim to dali mogu u budućnosti dobiti rakeback nekako?

00

28

Re: Moj početak

sumnjam. ali mozes ih probat mailat. ili ona metoda: novi account na ime brata/sestre/oca/majke/...

00

29

Re: Moj početak

Everest je super za cistit bonuse ako igras cash, jer dobivas poene i kad foldas preflop... Jos ti je super stvar njihov VIP club, ako igras malo vise, bez problema se plasiras u CAMP III, i onda ti svi bodovi koje zaradis idu puta 5. Npr. za 1$ rakea, dobijes ja mislim 10 bodova, sto ti je 4 centa, ali ako si u CAMP III, dobijes 20 centi, sto je ok, jer se ti bodovi dosta brzo skupljaju.. Takodjer ako si u VIP clubu, mozes kad hoces te bodove pretvarat u novac..

Jedini problem je sto ne mozes odmah 1. mjesec bit u VIP-u, 1. mjesec se moras kvalificirat (ovisi koliko bodova skupis, u taj VIP rang ides) i onda od iduceg mjeseca si u tom rangu, i dobivas puno vise poena.. Imas i svaki tjedan 5000 freeroll za VIP clanove..

Nemoj gledat sad na softver, i support, i te stvari, uzmi site gdje ces najlakse zaradit i podic si bankroll..

00

Re: Moj početak

zvjezdan napisao:

Ako kužiš poker najbrže je bonus sa pkrstrategya cistiti na Full Tilt i to na Rush pokeru. Problem je što je Rush poker na NL10 i zato moraš biti dobar jer nemaš bankroll za taj limit. Još jedan problem ima jer kasnije nemaš rakeback na Tiltu.

frend je naknadno dobio rakeback od cini mi se 27% preko jedne stranice

EDIT:sorry ako se nesmije stavljat link,mada ne vidim kako steti

Zadnji popravljao antoniob (27-01-2010 19:24:56)

00

31

Re: Moj početak

dobro nemoj tu ostavljat takve linkove

00

32

Re: Moj početak

ok, iz svega ovoga mislim da cu od pokerpro uzeti za PartyP
a od pokerstrat za everest,
i kad tu nesto zaaradim najlakse si mogu prebaciti pare negdje drugdje

00

Re: Moj početak

nemoj radije pravit vise accounta (cak ne ni na brata/polusestru,umrlu baku),tako sam i ja imao sugavi pokerstrategy na full tiltu,svaki novi account mi nece poslat onaj registracijski key i onda ga banaju... a fulltilt mi bila omiljena stranica x(

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

34

Re: Moj početak

Ma mislio sam radit na dvije različite kuće, to mogu.
Al sad sam skuzio da nisam siguran hocu li moci tolko igrati.
Kaj misliste jel dovoljno igrati 1 sat na dan an Everestu i PartyP da ocistim bonus?

00

Re: Moj početak

uzmi samo jedno i to rjesavaj,nece ostalo nikud pobjeci..

00

36

Re: Moj početak

do kad ima pokerpro ovu promociju Partypokera?
jos barem 4  mjeseca jel tako

00

37

Re: Moj početak

GmC napisao:

do kad ima pokerpro ovu promociju Partypokera?
jos barem 4  mjeseca jel tako

Neznamo ni mi. Do kad će nam party dozvoliti.

00

38

Re: Moj početak

odlucio sam se na pokerpro i partypoker smile
to je ono sto ste trebali ćuti  big_smile  cool

00

39

Re: Moj početak

evo doslo mi na PP 25 od pokerpro (hvala ekipa) big_smile
sad igram nL4 i svi samo callaju BB nitko ne rejza, a ja ne znam kak se trebam ponasat u takvim situacijama
cijeli stoll limpa osim mene koji cekam dobar hand
Kaj da radim da limpam sa svim sto nije  totalno smece?
upravo imam J5 i foldo sam  sad

00

40

Re: Moj početak

Moj ti je savjet da foldas sve osim najjacih handova, koje rejzaj jako kad ih dobijes.. Rejzaj slobodno 5bb plus 1 po limperu... Ako hoces limpat radi to sa kartama koje dobro stoje u multi potovima... Znaci suited konektore i slicno...

00

41

Re: Moj početak

sad su mi javili da moram za 30 dana skupiti 200 Ppoker points
pa vas želim pitati za savjet kak da to rijesim?
s tim da je jedan dan već otišao i imam 0.42PPPointsa sad
Hvala unaprijed

00

Re: Moj početak

$1 sngs

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

43

Re: Moj početak

imam samo 25$

00

Re: Moj početak

e i ?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

45

Re: Moj početak

e sad igram na 2 stola i zelim otvoriti i treci i
na 7 mi nikako nece otvoriti lobby stisnem na njega al ne otvara
igram na Partypokeru
hvala na pomoci

00

46

Re: Moj početak

GmC napisao:

Kaj misliste jel dovoljno igrati 1 sat na dan na Everestu da ocistim bonus?

možda. kao što je Titl rekao, na Everestu je lakše dobivat njihove summit pointove. najbolje je samo sjedit u NL10 i foldat preflop, za svaki hand dobiješ bodove. pošto je rok tri mjeseca mislim da je najbolje na početku igrat oprezno ono što ti najbolje ide a nakon recimo dva mjeseca se brinut o Summit pointovima i eventualno nagrindat do 1000...

GmC napisao:

jel dovoljno igrati 1 sat na dan na PartyP da ocistim bonus?

definitivno ne. 200 bodova u 45 dana znači skoro 4.5 pointova po danu. dobiva se 2 pointa za svaki dolar rakea koji napraviš, dakle svaki dan moraš npr. odigrat 11 turnira sa upadom od $1. ali i bez bonusa, početnih $25 je super za početak.

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

47

Re: Moj početak

kak da na partypkeru namjestim da mi na NL2 namjestim da  kad trazim stolovee
da mi prikaze sam one koji imaju isto prazno mjesto jer zelim sjedit uvijek na istom mjestu

00

48

Re: Moj početak

Gmc, možeš si namjestiti da sjediš uvijek na istom mjestu.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

49

Re: Moj početak

hvala dfable

00

50

Re: Moj početak

Kaj je UTG, HJ, CO i BTN

00