Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

Knkluzija-para na paru uš na fukaru

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

droga je posast modernog drustva

62

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

Da je tokmak i da to nisu cista posla. Hrabrije igraju oni mali kineščići šta prodaju par kišobrana uplate satelit i ravno avionom SECHUAN_LAS VEGAS ... ma daj nije zanimljiv sekunde

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

29

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

Nisam pratio zadnji stol do HU,uključim se kad je siroti Ruxandescu imao prednost 5:1,hahahaha ovo je bilo epic hahahaha,all in na flopu Bloom top pair sa T4 a rumunj QQ,4 na turnu(skoro sam se udavio baklavom).U drugom double upu mu izdrži TP protiv nut FD,zatim pot od 2 100 000 sa 4 trefa za nut flush sa K i u zadnjem handu ovome ne dođe niti jedan od 150 outa.Hahahaha predobro,Seinfeld je malo dijete za ove.

61

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

U najmanju ruku jedna fina mala perverzijica... standard jbg.. štaaaš

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

31

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

Denis,šta mi učini od teme?Skuliraj malo.Laku noć.

Andre_787 napisao:

droga je posast modernog drustva

00

32

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

lol, ne vjerujem da se radi o ikakvoj uroti. uostalom isildur manje-više i jest jedan od glavnih favorita svakog turnira, ak se to može tako reći. u svakom slučaju već ima milijone, ali ne izdonka svaki jebeni event koji odigra kao npr. ja

02

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

marac9 napisao:

Denis,šta mi učini od teme?Skuliraj malo.Laku noć.

Andre_787 napisao:

droga je posast modernog drustva


Oprosti, nisam imao nikakvu namjeru ciniti nista oko u i na temu tvoje teme, jednostavno ja pricam ono sto mislim i to je to .... da sam znao da ti je to toliko vazno ne bi uopce ni otvarao... sta se tu na forumu gradi neki rejting ili nesto tako... aaa nisam znao moram se apdejtat podhitno... sve u svemu..nadam se da tvoja tema nije manje vrijedna u ocima forumasa....aa da se skuliram...ma ja sam kul da kulji ne mogu biti.....

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
21

34

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

krang5 napisao:

ne izdonka svaki jebeni event koji odigra kao npr. ja

sad  sad  sad

20

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

krang5 napisao:

lol, ne vjerujem da se radi o ikakvoj uroti. uostalom isildur manje-više i jest jedan od glavnih favorita svakog turnira, ak se to može tako reći. u svakom slučaju već ima milijone, ali ne izdonka svaki jebeni event koji odigra kao npr. ja

Ma nije u tome problem, nego samo mi mrsko gledat da ljudi dozivljavaju kao epskog junaka.. ima sto pozeli......kad mu nestane novca naci ce mu neki CHALLENGA A PRO i te šeme i opet ce imat...samo glup i lijen covjek ne bi ostvario ono sto on vec je

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

Tilt napisao:
krang5 napisao:

ne izdonka svaki jebeni event koji odigra kao npr. ja

sad  sad  sad

ma eee.. ti si veci junak od njega...33k osušit, brate strašno...

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
21

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

Lik je lakrdija.Svi znaju da je dobio sponzorstvo pokerstarsa jer ima lijepu frizuru.

10

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

hahahahahhaha svaka cast croman... sto se mene tice LOCK tongue tongue

Zadnji popravljao Denis Lovrić (09-05-2012 01:51:24)

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

39

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

Denis Lovrić napisao:
Tilt napisao:
krang5 napisao:

ne izdonka svaki jebeni event koji odigra kao npr. ja

sad  sad  sad

ma eee.. ti si veci junak od njega...33k osušit, brate strašno...

milijuni > 33k  sad

00

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

cuo si sta je croman napisao..samo našteluj frizuru  i bit ce i milioni i kamioni smile)

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

HENEX napisao:

osvojio covek i ovo  lol

Hiljadu mu nameštenih kockica Kanzasa!

20

42

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

kolko ga starsi vole , da je izgubio  1500 000  na cashu , i sad mu vraćaju na donkamentima siću nazad lol

nema samo epskih threadova na slovenskom pokerpro-ju i ovde se pronađe pokoji tongue

20

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

http://shrani.si/f/1B/12q/2UiCS4k0/kol.png

Ovaj sistem je genijalan ako imalo razumiješ HU kao igru,znaš iskorištavati poziciju i igraš vrlo vrlo Loose , I to jako aggresive !
Naravno sve u granicama pot odsa,vrlo rijetko overbet !!!
20

44

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

Denis Lovrić napisao:

Oprosti, nisam imao nikakvu namjeru ciniti nista oko u i na temu tvoje teme, jednostavno ja pricam ono sto mislim i to je to .... da sam znao da ti je to toliko vazno ne bi uopce ni otvarao... sta se tu na forumu gradi neki rejting ili nesto tako... aaa nisam znao moram se apdejtat podhitno... sve u svemu..nadam se da tvoja tema nije manje vrijedna u ocima forumasa....aa da se skuliram...ma ja sam kul da kulji ne mogu biti.....

Nije moja tema nešto posebno važno,ne smetaš meni ti ni bilo tko drugi,volim ja zajebanciju i trolanje samo treba imati mjeru a ne svake dvije minute pisati prvo što ti padne na pamet i sa toliko pravopisnih grešaka da ni Tomislav Ladan ne može skužiti big_smile .Hannibal,old school,i like it sto mu gromova.Što se Isildura tiče ja ne vjerujem koliko vi ljudi ne vjerujete svojim vlastitim očima,lik 2 dana guta metke protivnika,kao da je osvojiti Sunday million isto što i pojesti čips i nakon svega još i ovo sinoć.Svi koji ste ga railali ste vidjeli da lik ne može izgubiti jebeni race i kad je underdog dođe mu magična karta.Koliko sam pratio u zadnja 2 dana ne sjećam se da sam vidio njegov muck,ako je došlo do showdowna to je bio njegov pot.Nakon ovoga svega ne ostavljam niti 1 promil šanse da ovo nije namješteno al ko ga j...,nije mi zbog toga poker manje zanimljiv i zabavan.GL svima našima koji igraju SCOOP,dabogda bili HU sa Isildurom  lol jer što bi rekao moj idol:http://img845.imageshack.us/img845/6171/788821dor9ejpg550x0.jpg

10

45

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

yup isto tako nije izgubio pot protiv hastingsa...

10

46

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

Tilt napisao:

yup isto tako nije izgubio pot protiv hastingsa...

Ne znam,nisam railao cijelo vrijeme ali moja poanta je u onome što je najbitnije-kod koga su na kraju turnira završili svi chipovi.A ni ne znam tko je Hastings.

Zadnji popravljao marac9 (09-05-2012 16:11:51)

01

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

http://captionedgif.com/upload/2012/04/22/20120422083155-c7da98fc.gif

50

48

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

marac9 napisao:

A ni ne znam tko je Hastings.

Niti nemožeš znat kada Pokerstarsi nisu uložili u njegov marketing. Pa nek netko kaže da online poker nije rigged.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
20

49

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

marac9 napisao:

Što se Isildura tiče ja ne vjerujem koliko vi ljudi ne vjerujete svojim vlastitim očima,lik 2 dana guta metke protivnika,kao da je osvojiti Sunday million isto što i pojesti čips i nakon svega još i ovo sinoć.Svi koji ste ga railali ste vidjeli da lik ne može izgubiti jebeni race i kad je underdog dođe mu magična karta.Koliko sam pratio u zadnja 2 dana ne sjećam se da sam vidio njegov muck,ako je došlo do showdowna to je bio njegov pot.Nakon ovoga svega ne ostavljam niti 1 promil šanse da ovo nije namješteno al ko ga j...,nije mi zbog toga poker manje zanimljiv i zabavan.

caka ti je u tome da kad bilo ko šipa bilo koji mtt, pogotovo neki jači, to otprilike tako izlgleda

20

Re: Isildur1 osvojio SCOOP 2-M

dfable napisao:
marac9 napisao:

A ni ne znam tko je Hastings.

Niti nemožeš znat kada Pokerstarsi nisu uložili u njegov marketing. Pa nek netko kaže da online poker nije rigged.

Koliko ja znam Hastings je suradnik i prijatelj Hercula Poirota  roll

11