126

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

g0suboy napisao:

Nerazumijem ljudsku potrebu da seru po nekome i necemu , ako tema nije prikladna onda bi je moderatori odavno obrisali...

Lol. Da sam obrisao ovu temu, onda bi pisali da pokušavamo prikriti da je sve namješteno jer imamo koristi od toga...

20

127

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

roba59 napisao:
g0suboy napisao:

Nerazumijem ljudsku potrebu da seru po nekome i necemu , ako tema nije prikladna onda bi je moderatori odavno obrisali...

Lol. Da sam obrisao ovu temu, onda bi pisali da pokušavamo prikriti da je sve namješteno jer imamo koristi od toga...

Svasta. big_smile
Ocito da ti takvi ljudi ne trebaju na forumu. Zatvoris onda i tu i sve sljdece teme takvog sadrzaja dok se ne presele drugdje pisati gluposti dok ovdje ostaju ljudi zeljni znanja, rasprave o pokeru i sl. Takvi ionako nece dugo ostati u poker svijetu a samo kvare sliku novim igracima.

00

128

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

g0suboy napisao:

moje jasno pitanje je bilo dali se botovi koriste u online pokeru..

Koriste se. Donedavno su bili loši i neisplativi, ali sada navodno postoje vrlo napredni botovi koji crushaju micro-mid limite, čak je na 2+2 bio topic o nekoliko usera koji su imali brutalno pravilne penjuće zelene linije, riječ je čini mi se bila o titan pokeru...

Uglavnom, ukratko online poker je jedan velki scam. smile

Zadnji popravljao TVex (17-07-2012 14:41:04)

10

129

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

TVex napisao:
g0suboy napisao:

moje jasno pitanje je bilo dali se botovi koriste u online pokeru..

Koriste se. Donedavno su bili loši i neisplativi, ali sada navodno postoje vrlo napredni botovi koji crushaju micro-mid limite, čak je na 2+2 bio topic o nekoliko usera koji su imali brutalno pravilne penjuće zelene linije, riječ je čini mi se bila o titan pokeru...

Uglavnom, ukratko online poker je jedan velki scam. smile

ja sam davno raspravljao o tim botovima sa kolegom koji je u inozemstvu na doktoratu iz programiranja
Onog dana kad se u botove implementira i HUD, jao nama. tongue

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

130

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Posebno su opasni ovi botovi koji callaju all in preflop sa JT ili K4s.

12

131

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

sto se tice botova ne znam, ali moje jedna bivsa koleginica je radila pre nekoliko godina za jednu stranu firmu gde je igrala poker za tu firmu (kucu) za platu. kaze ima njih 15- 20 u smeni rade  u prostoriji bukvalno kao korisnicki servis i igraju striktno po sablonu koji imaju i za koji su prosle trening /obuku. u principu neki klasican TAG, sve vreme ih nadgleda lik, ne smeju nista da igraju mimo tog sablona jer se sve prati, nista na svoju ruku iako znas da si jaci/slabiji od protivnika ali... drugim recima igrale su za kucu da privuku ljude, za rake... ne zna koja je soba u pitanju ali nije bile neka velika sigurno... takodje mi je pre par meseci isto jedan bivsi kolega pricao o tome kako njegova neka sestra radi to, zamolio sam ga da se raspita detaljnije ali je u medjuvremenu dobio otkaz i izgubili smo kontakt... nisu bas klasicni botovi ali zanimljiva je prica

Zadnji popravljao k_paks (17-07-2012 20:26:49)

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
00

132

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Daj Boze sto vise takvih "živih botova" za stolom...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
02

133

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Ne vidim u cemu je problem i sa pravim botovima dok god ne igraju za kucu. Sto se mene tice mogu i dozvolit njihovo koristenje

00

134

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

problem bi bio u tome da bota ne mozes da pobedis i sto bi kupio sve pare sa stola, tj ti sedis i igras par sati i gubis protiv njega a neko za to vreme ladi oko i skuplja pare. ne radis a primas platu

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
10

135

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

k_paks napisao:

problem bi bio u tome da bota ne mozes da pobedis i sto bi kupio sve pare sa stola, tj ti sedis i igras par sati i gubis protiv njega a neko za to vreme ladi oko i skuplja pare. ne radis a primas platu

Ne može se reći i da je to super stvar. Bot je dobar samo za njegovog vlasnika. Za sve ostale je loša pojava. Riba kupi bot i postaje reg, pa se mislite da li je bezazlena situacija.

00

136

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Ako niste bolji od bota, onda nemojte ni igrati poker.

10

137

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

roba59 napisao:

Ako niste bolji od bota, onda nemojte ni igrati poker.

+1

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

138

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

roba59 napisao:

Ako niste bolji od bota, onda nemojte ni igrati poker.

eh sad... jel lakse igrati protiv coveka ili kompjutera, procitah bas o botivma kad je pocelo ovo pitanje pa naidjoh na
"...botovi postaju sve bolji i bolji svakog dana. Na kraju će postati potpuno nepobedivi protiv bilo koga u bilo kojoj igri. (ovo je činjenica i tu nije vreme da se objašnjava detaljno zašto). Oni nikada ne idu u tilt, nikada ne uzimaju pauzu i nikada se ne kockaju. Oni su programirani da igraju skroz (ne)očekivano koliko je to moguće i mogu da se prilagode njihovim protivnicima. Do kog nivoa su oni u stanju da rade, to niko ne zna...".
Jel moguce pobediti softver koji je verovatno vrhunski i svakim danom napreduje, uporedimo sah na npr. mozes da pobedis komp ali na kom nivou
Softver se moze unaprediti, dovesti gotovo do savrsenstva, jos da nameste  da koriste HEM, PT smile. Nadju se vrhunski programeri, vrhunski poker igraci, neki sccamer (jungleman recimo smile )i eto veselja smile
Inace da znam nekoga  ko prodaje, zna da napravi, koristi, "bot"-a pitao bi samo RECI BRATE KOLIKO? Pa neka on pravi i 0.5bb/100 na kom hoce limitu dovoljno je. "bot" nek radi svoje ja cu svoje tj da trosim njegove pare, a poker bi igrao in poker paradise live na caribbean poker adventures wink

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
31

139

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

lol pa bot jednostavno ne moze beatat 100bb deep cash igru. Razmislite malo koliko samo razlicitih situacija ima i koliko male greske u velikim potovima utjecu na winrate.
Mislim da su najbolji botovi uspjevali bit BE pre rb na nl2 ili tako nesto.
Druga stvar su sng i za njih je puno lakse programirat bot.

00

140

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

roba59 napisao:

Ako niste bolji od bota, onda nemojte ni igrati poker.

Pa nije poker boks gdje nokautiraš protivnika, uzmeš premiju i ideš dalje. Zna se da je današnji poker grinderaj u kojem uzimaš sve manje i manje %. Neupitno je da će dobar igrač imati više %, ali isto tako je sigurno da će jedan od razloga,zašto će taj % biti sve manji i manji biti upravo botovi. Valjda je svima jasno da su i oni zaslužni zašto ljudi imaju sve duže i duže downswingove i sve one negativne pojave koje ih prate ( tilt,konzervativni bankroli, ludilo...)

00

141

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

k_paks napisao:

"...botovi postaju sve bolji i bolji svakog dana. Na kraju će postati potpuno nepobedivi protiv bilo koga u bilo kojoj igri. (ovo je činjenica i tu nije vreme da se objašnjava detaljno zašto). Oni nikada ne idu u tilt, nikada ne uzimaju pauzu i nikada se ne kockaju. Oni su programirani da igraju skroz (ne)očekivano koliko je to moguće i mogu da se prilagode njihovim protivnicima. Do kog nivoa su oni u stanju da rade, to niko ne zna...".

Ovo je totalna glupost, ljudi odavno pokušavaju napravit umjetnu inteligenciju i nisu još ni blizu tome. Ako nisi u stanju pobijedit program koji igra prema unaprijed zadanom setu pravila bolje se ostavi pokera

00

142

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

stoka napisao:

Ako nisi u stanju pobijedit program koji igra prema unaprijed zadanom setu pravila bolje se ostavi pokera

Ja nisam rekao ovo gore vec sam stavio navodnike... je necu prestati da igram poker zbog botova iako se ispostavi da oni postoje... igram i sah protiv kompjutera i protiv drugih ljudi pa tako cu i ovo, nekad pobedim nekad izgubim, ali ne mogu da pobedim Deep Blue kompjuter kao Kasparov a verujem da ne bi mogao niko sa ovog foruma pa i daleko sire...
Jednostavno onda necu da igram protiv njega vec cu da biram gde cu i sta cu. Inace ne radi se ovde o vestackoj inteligenciji tipa robokap, terminator vec o specificnom programu, softveru koji verujem moze da se dovede gotovo do savrsenstva sto ne znaci da je svaki bot nepobediv. Vec samo da moze da postane gotovo nepobediv ili daleko bolji od drugih... wink

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

k_paks napisao:

Vec samo da moze da postane gotovo nepobediv ili daleko bolji od drugih... wink

ako jedva beata nl2 onda bas i nije nepobjediv...

00

144

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

stoka napisao:

Ovo je totalna glupost, ljudi odavno pokušavaju napravit umjetnu inteligenciju i nisu još ni blizu tome. Ako nisi u stanju pobijedit program koji igra prema unaprijed zadanom setu pravila bolje se ostavi pokera

Ovo nije točno. Danas se razvijaju vrlo potentni i napredni machine learning algoritmi, sposobni učiti i prilagođavati se... Ne kažem da su nužno već implementirani u online pokeru, ali ako još nisu, teoretski je sasvim zamislivo da kroz koju godinu budu..

Istina je  da je poker kompleksna igra, ali isto tako je činjenica da je rješiva, što znači da teoretski stroj može biti optimiziran da igra bolje od bilo kojeg čovjeka...

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

bila je tema na 2p2 o botovima na ipokeru/ongamue... koji su igrali mislim 400nl+ i bili winning, nije bas da su beatali ali su bili winning. sad nemogu nac tu temu, mozda je nestala kad je bio hakiran 2p2

10

146

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

I mislite da poker sobe nece moci napraviti nista protiv tih botova?

Meni se 1 ili 2 puta desilo da mi se usred sessiona na PS pojavi poruka u chat boxu da imam 30sek ili tako nesto da upisem neki kod. Pretpostavljam da je to bila provjera da li sam bot...srecom sam skuzio u zadnji cas poruku i upisao kod...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

starsi vjerujem da se trude radit protiv botova dok za party/ipoker/ongame... nisam bas siguran da ih je briga.
danas je party maknuo sve 2knl+ igre kao da poboljsa kvalitetu igara, wtf?? poboljsajte software, smanjite rake, dajte neke promocije i tako cete poboljsat igre a ne micuci limite

00

148

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

tko god misli da je poker solved/ili ce biti solved u buducnosti, nek se javi durrru, on tvrdi da poker nije niti ce ikad biti solved....

stavio je negdje na 2p2 da ce za neki iznos love, ti osobno dokazat da igra sa 4bb+ nije solved

00

149

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Andre_787 napisao:

bila je tema na 2p2 o botovima na ipokeru/ongamue... koji su igrali mislim 400nl+ i bili winning, nije bas da su beatali ali su bili winning. sad nemogu nac tu temu, mozda je nestala kad je bio hakiran 2p2

http://forumserver.twoplustwo.com/56/me … e-1112918/
Naravno da imam winning botova.

Ljudi podcjenjuju emotivnu stranu pokera. Te koliko je ona bitna za WR pogotovo sto se penjes vise.
Na igrace utjece tisucu stvari dok igraju session bilo to neke sitnice ili neke vece stvari: los dan na poslu, cura skace za vratom, poruka na mobitelu, upaljen TV, brige oko drugih problema, prejaka svijetlost, neugodan plozaj sjedenja, umor aposolutno bilo koja stvar koja te izbaci iz stanja totalne skoncentriranosti. Svaka takva stvar smanjuje tvoj WR iako ti imas puno vece znanje al upravo zbog tih sitnica ga nemres iskoristiti u potpunosti.
Dok bot nema niti jedan od tih problema.

Smijesno je reci da te boli briga zbog prisustva botova. Ako nista drugo barem zauzima mjesto za stolom di sjedi fish i tebi onemogucava igranje protiv njega i vjerojatno se ne planira brzo maknuti.

Zadnji popravljao xViP (18-07-2012 15:47:25)

30

150

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

dabac napisao:
stoka napisao:

Ovo je totalna glupost, ljudi odavno pokušavaju napravit umjetnu inteligenciju i nisu još ni blizu tome. Ako nisi u stanju pobijedit program koji igra prema unaprijed zadanom setu pravila bolje se ostavi pokera

Ovo nije točno. Danas se razvijaju vrlo potentni i napredni machine learning algoritmi, sposobni učiti i prilagođavati se... Ne kažem da su nužno već implementirani u online pokeru, ali ako još nisu, teoretski je sasvim zamislivo da kroz koju godinu budu..

Istina je  da je poker kompleksna igra, ali isto tako je činjenica da je rješiva, što znači da teoretski stroj može biti optimiziran da igra bolje od bilo kojeg čovjeka...

Machine learning algoritmi su miljama daleko od prave umjetne inteligencije. Oni su primjenljivi u slučajevima gdje imamo mali broj varijabli, oni mogu na osnovu nekih podataka iz prošlosti donosit neke "zaključke" i tako prilagođavat svoje ponašanje ali to još uvijek radi po unaprijed zadanom setu pravila. Uopće ne sumnjam da je to već implementirano u online pokeru i vjerojatno bolji primjerci donose određene rezultate, al to samo govori nešto o igračima protiv kojih bot igra. Najbolje rezultate mogu postići u heads upu, pogotovo u shallow igrama upravo zbog manjeg broja varijabli o kojima program mora voditi računa.

00