151

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

http://forumserver.twoplustwo.com/19/hi … st29121464

http://forumserver.twoplustwo.com/19/hi … st29121450

zapravo procitajte si cijeli thread

00

152

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Super da ste iskopali te threadove jer ih ja nisam bookmarkirao...

Baš me zanima što će sada reći oni koji su se maltene sprdali sa strahom od botova.

00

153

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Sve što danas treba jednom botu da crusha igru je ugrađeni HUD.
Kada bot u beskonačno manjem roku može odrediti rangeove protivnika u postotak i u nekoliko milisekundi izračunati najisplativiji potez u datom trenutku - o čemu mi više imamo pričati?  roll

Poker botovi postoje, oni koji su dobri (a primjer s ongamea bogami povtrđuje da ubijaju konkurenciju) koštaju brdo love, ali ja osobno se ne bih libio uložiti xxxx love u takav softver kada bi mi on garantirao zaradu na dugi rok, jer očito je da manje stranice boli kita za to što se zajednica buni protiv prisutnosti takve nelojalne konkurencije.

10

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Sjecam se da su bili neki botovi na Mergeu (igrali HU) i vidi se da su beatali limite od nl25-nl200,400.

http://www.pocketfives.com/articles/pos … ge-586691/

Zadnji popravljao noirlegion (18-07-2012 15:51:18)

00

155

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

TVex napisao:


Kada bot u beskonačno manjem roku može odrediti rangeove protivnika u postotak i u nekoliko milisekundi izračunati najisplativiji potez u datom trenutku - o čemu mi više imamo pričati?  roll

LOOOL pa adjustaj rangeove

00

156

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Izgleda da durrrr ima fundamentalne pogreške u percepciji GTO-a (nemam vremena čitat cijeli thread al izgleda da sauce razumije teoriju igara bolje od njega)

Plus na stranu i to, jer ne pričamo ovdje nužno o botu sposobnom igrati GTO, već  o botu s mogućnošću učenja (ovo shvatiti uvjetno, jer očito da se machine learning razlikuje od konvencionalnog, "ljudskog" načina učenja)... Danas znamo da je pomoću probabilističkih grafičkih modela moguće konstruirati superkomplicirane algoritme, i njihova primjena već postoji...

Ne volim se referencirat na wikipediju, al evo bez ulaženja preduboko u to:
http://en.wikipedia.org/wiki/Hidden_Markov_model
http://en.wikipedia.org/wiki/Dynamic_Bayesian_network

00

157

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

stoka napisao:
TVex napisao:


Kada bot u beskonačno manjem roku može odrediti rangeove protivnika u postotak i u nekoliko milisekundi izračunati najisplativiji potez u datom trenutku - o čemu mi više imamo pričati?  roll

LOOOL pa adjustaj rangeove

looooool pa onda će ih adjustati i on

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

TVex napisao:
stoka napisao:
TVex napisao:


Kada bot u beskonačno manjem roku može odrediti rangeove protivnika u postotak i u nekoliko milisekundi izračunati najisplativiji potez u datom trenutku - o čemu mi više imamo pričati?  roll

LOOOL pa adjustaj rangeove

looooool pa onda će ih adjustati i on

onda se ti opet adjustaj obv

00

159

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

TVex napisao:

Sve što danas treba jednom botu da crusha igru je ugrađeni HUD.
Kada bot u beskonačno manjem roku može odrediti rangeove protivnika u postotak i u nekoliko milisekundi izračunati najisplativiji potez u datom trenutku - o čemu mi više imamo pričati? 

HUD botu ne znači puno... Jer dobar igrač  ne igra iste statse protiv svih igrača.

00

160

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

roba59 napisao:
TVex napisao:

Sve što danas treba jednom botu da crusha igru je ugrađeni HUD.
Kada bot u beskonačno manjem roku može odrediti rangeove protivnika u postotak i u nekoliko milisekundi izračunati najisplativiji potez u datom trenutku - o čemu mi više imamo pričati? 

HUD botu ne znači puno... Jer dobar igrač  ne igra iste statse protiv svih igrača.

A tko kaže da bot mora koristit HEM-ov HUD, tj. da ne može sam trackat statse, i to koje god želi i za svakog igrača zasebno?

00

161

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

A kaj će onda kad skupi par k handova i ja se adjustam?

00

162

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

roba59 napisao:
TVex napisao:

Sve što danas treba jednom botu da crusha igru je ugrađeni HUD.
Kada bot u beskonačno manjem roku može odrediti rangeove protivnika u postotak i u nekoliko milisekundi izračunati najisplativiji potez u datom trenutku - o čemu mi više imamo pričati? 

HUD botu ne znači puno... Jer dobar igrač  ne igra iste statse protiv svih igrača.

Pa sta nema HM2 vs HERO statse?

00

163

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

roba59 napisao:

A kaj će onda kad skupi par k handova i ja se adjustam?

Koliko god se ti adjusto on ce se takoder

00

164

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

roba59 napisao:

A kaj će onda kad skupi par k handova i ja se adjustam?

Pa poanta je u tome da se i on u stanju adjustat, i to cijelo vrijeme, iz handa u hand, sa svakom novom informacijom; to je poanta probabilističkih grafičkih modela... Ako si se ti u stanju također savršeno adjustat, onda će igra nakon nekog vremena dostić svoj ekvilibrij i obojica ćete igrat taj famozni GTO, gdje će svaka devijacija završit -EV za svakog od vas (u praksi bi već i igra u stanju ekvilibrija, pa i nešto prije njega bila -EV za obojicu zbog rejka koji plaćate)...

00

165

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

šibneš mu trojana

20

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Botovi mogu beatati (biti BE) FL igre - makar nisam siguran kako bi se sproveli protiv najboljih i mogu beatati NLH do 20-30 bb. Ostalo nemogu i pitanje je dal će ikad moći.

A ovo što se tiče statsa: prije će čovjek uočiti kako iskoristiti bota, nego bot čovjeka. Uostalom ljudi mogu planirati - strojevi ne mogu --> nemaju maštu, ni intuiciju. I to je ogromna prednost - čovjek diktira tempo igre i game flow, trapa stroj. Jednog dana kad strojevi  budu koristili statse - jednostavno ih neće moći adekvatno iskorisiti - jer neće moći zaključiti da temelju čega ja širim ili sužujem range --> nezna koji mi je range u datom trenutku.

Bolje biti malo glup, nego malo pametan
01

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

g0suboy napisao:
kondi napisao:
g0suboy napisao:

Dali mi netko ovdje moze pojasniti kako se koriste botovi na pokeru? nakon istog sranja na william hillu i gubljenja hendova sa velikom matematickom prednoscu nad portivnikom odlucio sam povuc roll sa te stranice i ici dalje, nakon malo surfanja na jednom poznatom poker portalu sam vidio da je william hill priznao koristenje botova u svrhu dizanja prometa?? ili ti ga po meni onaj tko pruza uslugu igranja online pokera , stavlja svoje "programe" (botove) da igra proti nas "zivih" igraca jer nema dovoljno ljudi.... Nebi se cudio da taj bot zna koje ce karte past  hmm

Sad malo bolje upuceni ako me mogu rijesiti dileme dali je to istina ili nije?

ti si stvarno dosadan i naporan,sa svojim downswingom od 10bb-a i sa svojim teorijama urote i ostalim sranjima (siguran sam da se neka masonska loža urotila protiv tebe). Da si samo pola postova koje si objavio na ovoj burek temi,objavio u obliku handova koji ti nisu jasni, sigurno bi podigao svoje znanje o igri za bar 5% i lakse bi igrao micro limite. Al ne lakse je kukat i smarat ljude sa glupostima na samplu od 2000 ruku

Molim te ako nemas nesto pametnije napisat , nemoj ni odgovarat, a za tvoju informaciju mislim da je ovo moj 2nd post u ovoj temi stoga ako se mislis ukljucit u komentiranje teme na ovakav nacin GTFO.

Nerazumijem ljudsku potrebu da seru po nekome i necemu , ako tema nije prikladna onda bi je moderatori odavno obrisali...

moje jasno pitanje je bilo dali se botovi koriste u online pokeru..

Koriste se, iako sve manje koliko se meni čini. Ako igraš protiv botova, to ti može biti samo +EV. Valjda možeš pobjedit bota bez mozga smile

Ne , ne mislim da botovi "znaju" koje će karte pasti. Ako išta, to su loši botovi koji su tamo da privuku druge igrače, prvenstveno regove. Botovi često otvaraju nove stolove po meni (ako su kreirani od strane poker kuće) kako bi povećali promet.

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Igrao sam s jednim prije par dana HUSNG, naravno ne tvrdim da je bot no na pocetku sam ga rejzao par puta 4x tek tolko da vidim kako reagira i konstantno je foldao pa sam to nastavio radit, 6 puta je platio, ni jednom nije chekirao flop vec cbet automatski tocno pola pota. Na kraju je odfoldao sve do kraja meca, a nije bio na sit out. Pokusao sam u chatu nesto pitat tek tolko da vidim dal bude odgovora ili ne no nije bilo. Radi se o iPokeru.

00

169

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

roba koliko se sjećam, ti igraš/si igrao tada na partyu, jel ti poznat nick možda? radi se o nl200
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ban-partypoker-mistake-outrage-1223381/

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

170

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Nisam tamo igrao već  mjesec dana... Nije mi poznat.

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

ne razumijem ovo, multitabler je i ne koristi hem. zasto bi to itko radio smile))))))

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

172

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

ma laze scammer obv big_smile  big_smile

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

a jos jace mi je, imam biljeznicu i biljezim. pa to koda neki programer odjebe c i javu i kaze ma idem u asembleru derat

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

174

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

BoyFromBalkans napisao:

a jos jace mi je, imam biljeznicu i biljezim. pa to koda neki programer odjebe c i javu i kaze ma idem u asembleru derat

haha da mi je znat oce li koji neferovac ovo razumit  lol
btw. mislim da moras stvarno bit glup kad vec radis bota da ga napravis deterministicki...

00

175

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

pepy667 napisao:

....http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ban-partypoker-mistake-outrage-1223381/

u tom threadu neki mod dao link di se spominju botovi na ipokeru koji beataju nl 5/10 sa 4bb/100.

http://forumserver.twoplustwo.com/56/me … er-766070/

Neznam jel su utvrdili 100% da su to botovi (neda mi se to čitat sve) ali radi se o preko 50 accaounta s identičnim statsima, i kolko sam shvatio da jesu

jedan od postova....

http://img684.imageshack.us/img684/7240/ghghrw.jpg

Zadnji popravljao cgreen (19-07-2012 23:28:23)

00