Re: Opčenita pitanja za HM

HEM 1..do sad sve normalno radilo i od jucer ga nemogu pokrenut..Kad ga pokrenem otvori mi se onaj mali pocetni prozorcic "Inislajzing dejtabejs" i tu se zblokira,stane i nece dalje..Uninstaliro ga,ponovo skinuo zadnju verziju i instaliro i opet isto sranje..

A panjina sam za bilo kakve kompleksnije stvar po kompu tak da neznam ni di da gledam ni kaj da radim..Ima ko kakvu ideju?

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Nisam siguran ali mislim sa trebaš izbrisati postmaster.pid file u cdisk-program files - postSQL - data , nakon toga resetirat komp. Ja sam ima slične probleme ali tad mi je javljao error 127.0.0 , nisam siguran da li je tvoj problem sličan , ako ti to ne pomogne , najbolje ti je postat na forum od HEM-a ili pokušat pronjuškat po forumu

00

Re: Opčenita pitanja za HM

A probat cu cim dodjem mado..Thx

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

804

Re: Opčenita pitanja za HM

treba mi pomoć oko HM 1...kako da namjestim da mi importa handove sa Betfaira?

Zadnji popravljao sejmen (31-07-2012 20:58:18)

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Moze li mi netko objasniti kako da namjestim HEM 1 da radi na Zoom pokeru na Pokerstars? Ako je to uopce moguce...

00

806

Re: Opčenita pitanja za HM

Setting Up Stars for Zoom Tables

If you have UAC turned on you must set stars to run as admin otherwise the zoom hud will not work. If you have UAC off you dont need to configure anything, everything should work fine out of the box.

To do this please close HM2 and Poker Stars.
1)  Go to C:\Program Files\PokerStars (Program Files (x86) for the 64bit version)

2)  Right click the PokerStars.exe and choose “Properties”.

3)  Go to the Compatibility Tab and select “Run this program as an Administrator”.
If this option is greyed out it is because the UAC is disabled and you basically running as admin so no need to change anything.

4)      Please repeat steps 1-3 for PokerStarsUpdate.exe and also for holdemmanager.exe in C:\Program Files\Holdem Manager 2 (Program Files (x86) for the 64bit version) although holdemmanager.exe should be already set to run as admin by default.

Ovo su ti instrukcije za hem2, ali isto ti dodje i za hem1.I naravno moras imati zadnji update ako ti je orginal hem, a ako je krekovan neznam koja je zadnja crack verzija i da li ima verzija koja podrzava hud za zoom.

00

807

Re: Opčenita pitanja za HM

igro sam na tudem kompu, i sad zatrazio sam od starsa da mi posljau handove, sad neznam kako te handove importam u hem,posalju ili u obliku html-a ili u obliku teksta... imam hem2

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Reci im da ti pošalju sve u zip filu  , naglasi im od kojeg do kojeg datuma ti treba HH , raspakiraš file i odabereš import from folder

00

809

Re: Opčenita pitanja za HM

kaj da im posaljem normalni mail ? Znaci da ne requestam hand history ili playing history audit, jer kad trazim history audit imam samo 3 opcije u excelu, html i u obliku teksta

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Mislim da sam ja na support poslao mail I naglasio da mi pošalju zip-ani file

00

811

Re: Opčenita pitanja za HM

Može li Hem učitavati handove u kojima ne sudjelujem? Kad izgubim stack ja ostajem za stolom i odmah se rebuyam ali moram čekati da opet budem BB. Primijetio sam da HEM te handove uopće ne sprema u svoju bazu. Kao drugo, nekad kad sam otvorim četri-pet punih stolova i čekam gdje ću upasti HEM se ne aktivira dok i ja ne počnem igrati.

00

812

Re: Opčenita pitanja za HM

to ti je zato kaj nemres vise data mineat mislim da ni na jednom site-u vise, pokerstars je otiso i korak dalje pa su i ptr blokali

00

813

Re: Opčenita pitanja za HM

I ne postoji nikakav način da se to zaobiđe? Ovo mi je glupo jer više ni ne vidim karte od slabijeg igrača kad dođe do showdowna. Vidim samo pobjednikove karte.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

imam crackirani hm1..i sve mi savrseno radi na kompu ( windows xp ) ....ali kada ga probam instalirati na laptop ( windows 7 ), nece uopce da mi pokrene instalaciju..zna mozda netko u cemu je problem ?

00

815

Re: Opčenita pitanja za HM

nikako ja sa ovim HM na zelenu granu....evo stavljam sliku što mi se pojavi kad pokušam ga pokrenut...od sinoć je počelo,javljalo mi je sa strane da mi je pun disk C,i jutros san nešto očisti disk,i  eto ovo je rezultat
http://i48.tinypic.com/drxok.png

00

816

Re: Opčenita pitanja za HM

ajmo netko link za crackani hem.dopizdilo mi,pokušava san popravit pa san ga izbrisa...zahvaljujem

00

817

Re: Opčenita pitanja za HM

kaj nije jednostavnije kupit oriđiđi, isplati ti se definitivno, i sve ce ti radit super, brijem da imas cak i neki popust preko pokerpro-a

10

Re: Opčenita pitanja za HM

jel ikako moguce narihtat hem da tracka rebuyeve ? on naravno samo racuna inicijalni buyin al rebuy ne registrira..

00

819

Re: Opčenita pitanja za HM

imam hem1
igram cash i kad idem analizirat trenutni sesion
od statistike imam vpip pfr 3bet agg wtsd w$sd rake
zanima me kako ću tu ubacit fold to 3bet?
poz

00

820

Re: Opčenita pitanja za HM

To si vjerovatno isao pod "session",a tamo mislim da ne mozes mijenjati. Odi na "report",pod filterima stavi "last xyz hands" koliko si ih odigrao u tom sessionu i doci ce ti ista stvar. A pod reportima mozes dodavati sve statse koje zelis...

Ovako nabrzaka ne vidim drugo rijesenje...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

821

Re: Opčenita pitanja za HM

Imam problem sa filterima za turnire u HEM1. Sad sam odigrao 7 sng od 18 ljudi sa buy inom od 7$. Kad idem na turney filters i namistim buy in 7 to 7, players 18 to 18, all speeds, all games, all tables izbaci mi samo 5 turnira. Kad sve to isto stavim jedino izmjenim players i stavim 10 to 18 izbaci mi 6 turnira, a jedino kad stavim players 9 to 18 izbaci mi sve turnire. Zašto mi ne prikazuje sve turnire kad stavim players 18 to 18?

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

822

Re: Opčenita pitanja za HM

i meni isto tako krivo upisuje..
upiše dobro samo kad sam ITM kad nisam napiše neku glupost
zašto to radi?
mislio sam da samo ja imam taj problem al obv je svima tak
ista stvar je sa rebuyevima, upiše samo prvi a iduće ne i add on isto tako ne upisuje
očito trebaju doradit još hem

00

823

Re: Opčenita pitanja za HM

Koju verziju imate? Mozda je do updejta...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

824

Re: Opčenita pitanja za HM

tebi upisuje rebuyeve i add onove dobro? a finish position na turniru ti isto dobro upisuje?
zadnji update

00

825

Re: Opčenita pitanja za HM

Pa ne igram rebuy tourove,ali sam mislio da je mozda to...meni kad god je nesto tako stekalo bilo je zbog updejta...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00