Tema: DavoDam 2K BR MTT

Pozdrav svima,

U ovoj poruci obracam se svima koji su zainteresovani da mi pomognu i potencijalno zarade.
Zovem se Damir Kranjčević
U protekle 3 godine  igram na PokerStarsu,medjutim graf koji mozete videti u sledecem link-u http://pokerprolabs.com/topsharkpro?pn= … amp;tt=mtt pokazuje da sam u generalno dobrom plusu ali situacija je potpuno drugacija.
Nemam niti 1$ za igru,BR mi je 0,jedino sto imam je sponzorski ugovor sa stranicom BadBeat koja podrzava iPoker mreza.
Obzirom da sam vecinu novca potrosio na lagodan zivot od koga sam se prisilno odvikao smile zelim da zapocnem novi nacin ophodjenja prema zaradjenom novcu od pokera.
Iz tog razloga Vam se obracam sa sledecom namerom:Treba mi bank roll od 2.000 $ sa kojim bih igrao MTT turnire od 22-55 dolara Buy-in.
Sa igrom bih prestao kada bih dostigao 10K ili izgubio sve.U slucaju gubitka onome ili onima koji uloze vratio bih 1.000$.
U slucaju dostizanja 10K u koje duboko verujem inace ne bih ni pisao ovu temu vracam 50%=5.000+1000 dolara.
Oni koji su zainteresovani mogu me kontaktirati:
1:Na Forumu
2:Skype:damir.kranjcevic
3:iMail:damir.kranjcevic@hotmail.com
4:Facebook:damir.kranjcevic

Igracu i Turnir u Opatiji MPS 770,koji pocinje 17.10.2012.
Jos ne znam pod kojim uslovima,jer sam busto,ali i oko toga mozemo da se dogovorimo.

Neki me od Vas mozda znaju sa Eureke u Zagrebu,a za one koji me ne poznaju mogu se raspitati kod Dominika Moknija ili Denisa Kelemena.

Nadam se da cemo uspostaviti kontakt i saradnju.

Pozdrav,Damir Kranjcevic

Re: DavoDam 2K BR MTT

Previse trazis,ne vjerujem da ces naici na ikog zainteresiranog.Trazi manje i neke druge uvjete i druge limite i mozda ce biti onda nesto.

00

Re: DavoDam 2K BR MTT

Hvala na savetu,medjutim mislim da ako 20 ljudi ulozi po 100$,oni u najgorem slucaju mogu da izgube 50$,a  mogu da zarade 300$ obzirom na dogovor da ako izgubim vracam 1K a ako dodjem do 10K vracam 6K, i   da krenemo od 1.10.2012. mislim da je izvodljivo.
Realno nije mnogo ako tako postavis stvari ili neko jednostavno zeli da investira sve a siguran sam da postoji takvih ljudi.To bi na 2000$ ulozenih bilo 6000$ povracaj.
Jos jednom Hvala.

4

Re: DavoDam 2K BR MTT

Uvjeren sam da bi puno lakse pronasao stake na part time pokeru wink

10

Re: DavoDam 2K BR MTT

Ne igram bas previse poker ali cini mi se da sa 2k na 10k da je to malo preambiciozno, nisi naveo u kojem vremenskom periodu planiras to  ostvariti.
Ja znam osobe koje ti za ulozenih 1000 ili 2000eur daju 50% nakon godine dana a to je sigurna lova dok ovo mozes i popusit a mozes i zaradit brzo i puno pa ono....
I jos igras MTT, da si rekao neki cash ili SNG sa manje igraca vec bi mozda i razmisljao o ovome...

Sve u svemu tesko za rec ako je ovo sve realno sta si napisao  hmm

Zadnji popravljao masterboy (23-09-2012 16:28:58)

00

Re: DavoDam 2K BR MTT

samo su jednu jako bitnu stvar zaboravil napomenut, a to je da je sav plus iz jednog turnira, i da ostale rezultate nemaš

Zadnji popravljao Rodman (23-09-2012 16:30:25)

00

Re: DavoDam 2K BR MTT

Mislim da si to lose zakljucio Rodmane,pogledaj bolje.....

Re: DavoDam 2K BR MTT

pogledaj prvih 5 rezultata samo pa zakljuci,a to sto vidis je profit,a gde su buy-in od turnira i turniri koje sam zavrsio bez ITM,FT sunday million-a....nista posebno
2 EPT Main Eventa jedan PCA...nista posebno!
Hvala na komentarima,nisam to spominjao jer moze sve da se vidi i proveri,ali nemojte minirati moj post,ako vam se ne svidja samo ga zaobidjite.

Re: DavoDam 2K BR MTT

Sto se Part time Pokera tice,ljudi su mi poslali deo novca za WCOOP koji je iznosio2500$,ali sam umedjuvremenu banovan zbog loseg posta jer mi se jedan event podudarao sa drugim sajtom,naravno ljudima sa part time pokera je novac vracen kako su mi i poslali jer je Event otkazan!

Re: DavoDam 2K BR MTT

Ja ti vise ne mislim komentirat post ali nisam te mislio niti napasti niti nista.
Vec jedna stvar koja mi je odmah upala u oko je da mislis igrat MTT od 22-55$... BR 2k$????

Mislis da je realno igrat  turnire od 55$ sa BR od 2k?

Ja sam odmah sve gledao sa strane MM money managemente ne kao poker igrac...

Jbga sorry ako mislis da te netko napada i sl.

Poz i sretno sa trazenjem stejka.

Zadnji popravljao masterboy (23-09-2012 17:15:41)

10

Re: DavoDam 2K BR MTT

22$ buy-in je totalno opravdan sto se tice BR ok 2K a neke 55$ takodje dolaze u obzir jel planiram da igram oko mesec dana i napravim 10K sto je realno iz mog iskustva jer sam sa MTT pravio vise puta u jednom danu 10K.
Inace nisam mislio na tebe kada sam rekao za miniranje,tvoj komentar je na mestu,zato i sluze forumi zar ne...

12

Re: DavoDam 2K BR MTT

DavoDam napisao:

pogledaj prvih 5 rezultata samo pa zakljuci,a to sto vidis je profit,a gde su buy-in od turnira i turniri koje sam zavrsio bez ITM,FT sunday million-a....nista posebno
2 EPT Main Eventa jedan PCA...nista posebno!
Hvala na komentarima,nisam to spominjao jer moze sve da se vidi i proveri,ali nemojte minirati moj post,ako vam se ne svidja samo ga zaobidjite.

nitko te ne napada, samo iznosim činjenice , imas 2 odlicna rezultata, svaka čast, a normalno da vidim profit , to je jedino bitno,  koga briga kolko si ti turnira uplatil( osim činjenice da imaš nekog iskustva), činjenica je da imaš 222k$ profita po sharkscope od mtt, a da si na jednom mtt dobio 197k a drugom 27k, znaci na ostalih 4500 mtt si u minusu 2000$, (uz to 2 dobitka u ostalih 4500 mtt  su ti 2 paketa za te EPT i PCA kaj si naveo kasnije)
to što si igral 2 EPT i PCA, nice, lijepo iskustvo koji ti gotovo nista nemoze pomoci kod igranja online mtt i nevidim zasto je to bitno za ovaj stejk da si ti igral  nekih par velikih live mtt i nisi napravil neki rezultat
jedini razlog zasto sam ja to naveo sve jer si ti stavio link od top shark koji je totalno bezvezni, koji prekazuje krivu sliku da si u 668 igara zaradio 327k$, šta je očito netočno, i sample je smijesan,uz sve to mislim da nisi baš svijestan varijance u mtt

00

Re: DavoDam 2K BR MTT

60BI za mid stakes mtt smile nice...gl

00

Re: DavoDam 2K BR MTT

samo za tebe rodmane pozdravljam te od SRCA smile
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/536393_346898948701739_817181727_n.jpg

Re: DavoDam 2K BR MTT

Rodman napisao:

jedini razlog zasto sam ja to naveo sve jer si ti stavio link od top shark koji je totalno bezvezni, koji prekazuje krivu sliku da si u 668 igara zaradio 327k$, šta je očito netočno

mislim da si ti rodman krivo skuzio nekaj,pokerprolabs prikazuje zadnjih 90 dana po defoltu,i tu ima 327$ profita a ne 327k$ wink

al opet,da ce ti netko dat 2k$ za 60etak turnira,nece nikad...

00

Re: DavoDam 2K BR MTT

Ja sam pogresno vidio kad sam upalio onaj link.Vidio sam samo 300$ plusa i izgledalo je kao da igras male limite i nemas nikakvih rezultata ali ocito je sad da ih imas.

00

Re: DavoDam 2K BR MTT

Mich Spasavas me kao u cuvarima plaze  smile  lol

Hvala za poslednja 2 posta!

18

Re: DavoDam 2K BR MTT

imam jedno pitanje, nadam se da se neće krivo protumačit, a ako hoće jebiga....

ono kad gledaš dobar si igrač, ima puno istine i u ovom šta rodman govori al eto ja nisam čuo za teb pa reko idem ukucat u google malo i odma baci

i tak gledam to i sad mi nije jasno kak to da tražiš ovdje stake, mislim ono valda si u nekim krugovima/forumima više aktivan, di imaš i više povijerenja, ono aktivniji član, kužiš kaj mislim

znam da ima i srpski pokerpro, neznam sad kolko je aktivan...

ono nisam expert za stake i sl. al mi to nekak zanimljivo

00

Re: DavoDam 2K BR MTT

Hej pitanje ti je skroz na mestu,no prob.
Evo i odgovora,
Istina je da ima ljudi koji mogu da me stejkaju,ali na njihov nacin kao da nemam slobodu u igri,i povrh svega ne na PokerStarsu.
Imam 2 Dobra prijatelja koja konstanto ranaju dobro,medjuti ne stejkaju nikog niti posudjuju jer su imali istu situaciju kao i ja,ljudi su im ostali duzni brdo para i ne upustaju se u to,ja sam ostecen za sitnih 15K i pomirio se sa tim.Oni mnogo vise,i razumem ih.
Jos jedna velika istina je da me ljudi u srbiji losije prihvataju nego ljudi iz Hrvatske sto mi nikako nije jasno ali je istina.
Verovatno zavide itd...bio sam tema na srpskom forumu pre 6 meseci mada nisam ni znao jer nisam posecivao niti jedan forum pa mi se malo zgadilo to da se obratim ljudima koji su me osporavali.
Bio je i slucaj da igram za jednog coveka koji ima dosta novca bavi se drugim stvarima a voli poker,ali kada je dosao dan realizacije covek mi se jednostavno nije vise javljao,tako da sam odustao od uzaludnih pokusaja i na kraju se obratio ljudima koje poznajem u Hrvatskoj ali oni trenutno nisu u mogucnosti da mi pomognu pa su mi predlozili da se uclanim na Vas forum gde je moguce da ima potencijala za neku saradnju.

Re: DavoDam 2K BR MTT

100$ rezerviram..
Jedno pitanje? Kako garantiras da vracas pola ako bustas?

00

Re: DavoDam 2K BR MTT

Imam sponzorski ugovor sa BadBeat stranicom,moze da se proveri naravno.
Redovnu platu,koju mi isplacuju izmecu 10-15 svakog meseca.
Bicu u Opatiji 17.10.2012. tako da mozemo da se vidimo i uzivo.
Najvise garantujem time sto zivim od pokera i nije mi cilj da nekog prevarim za 2000$ ako sam vec imao 200K zive live u rukama vec da budem na Poker sceni,a ne da se sramim i ponizavam.

Re: DavoDam 2K BR MTT

Ok,za sada od trazenog BR koji iznosi 2000$
Rezervisano je 100$
Moze da se javi ko zeli i da kupi koliko zeli.
Nadam se da ce se do 1.10.2012. realizovati zamisljena ideja,kada planiram da pocnem.
Moje podatke imate,tako da ovde mozete rezervisati svoj deo a 1.10.2012. izvrsiti uplatu.
Ako se skupi 2000$ do prvog otvoricu novu stranicu na kojoj ce te biti svakodnevno obavestavani o dogadjajima.

Re: DavoDam 2K BR MTT

Pozdrav svima,
Zamolio bih nekog ko je ovlascen da obrise ovaj moj post,buduci da sam se snasao privatno oko ovog zamisljenog projekta.
Tako da imam potreban Stake za pokerstars!
Izvinjavam se Tonkobonko-u koji je rezervirao 100$ za ovaj Event,ali ukoliko zeli ima moje podatke pa se mozemo dogovoriti oko drugih desavanja u buducnosti,kao sto su Danube poker masters koji se odrzava u Beogradu od 3.10 do 9.10 zatim Opatija i slicni turniri koje planiram igrati.
Hvala na podrsci i razmeni postova,nadam se da cemo saradjivati u narednom periodu.

Kranjčević Damir

24

Re: DavoDam 2K BR MTT

Neću brisati, al ću zatvoriti temu...

00