Tema: Phil Ivey se vratio na Full Tilt stolove

http://hr.pokerpro.cc/uploads/hr.pokerpro.cc/images/fulltilt_poker_novice_thumb.jpg
Jedan od najpopularnijih poker igrača Phil Ivey vratio se na Full Tilt stolove po prvi puta nakon zatvaranja Full Tilta u Travnju 2011. godine ...

club  heart  diamond  spade
00

Re: Phil Ivey se vratio na Full Tilt stolove

Nije zajebancija, najozbiljnije pitam, kako on može igrati kad je amerikanac? Znači da se i kod njih može zaobilaziti zakon.

Zadnji popravljao Gaby Lee (19-12-2012 18:41:50)

00

Re: Phil Ivey se vratio na Full Tilt stolove

Igra u mexicu na plaži

40

Re: Phil Ivey se vratio na Full Tilt stolove

Preselio se negdje gdje smije igrati..

club  heart  diamond  spade
00

Re: Phil Ivey se vratio na Full Tilt stolove

00

Re: Phil Ivey se vratio na Full Tilt stolove

Vi ste se svi sad pozvali na Iveya umjesto na FT pa ću promijeniti pitanje: kako je njega Full tilt mogao prihvatiti kad je USA citizen? Znači, naglasak na Full tilt. Nema veze na kojoj on plaži sunča guzu kad je njihov državljanin.

Da citiram velikog starobosanskog mislioca Neleta Karajlića:
Para vrti tamo
gdje burgija ne može
parama ja kupujem sve
političare, novinare, sudije... 

00

Re: Phil Ivey se vratio na Full Tilt stolove

ista stvar ko i sa starsima kad se masa igraca preselila u kanadu/meksiko/... tako igra i Ivey. ima boravise i bankovni racun i moze igrat

00

Re: Phil Ivey se vratio na Full Tilt stolove

Ima vikšu u Tijuani,ne smije igrati samo u USA.

00

9

Re: Phil Ivey se vratio na Full Tilt stolove

Gaby Lee napisao:

Vi ste se svi sad pozvali na Iveya umjesto na FT pa ću promijeniti pitanje: kako je njega Full tilt mogao prihvatiti kad je USA citizen? Znači, naglasak na Full tilt. Nema veze na kojoj on plaži sunča guzu kad je njihov državljanin.

Da citiram velikog starobosanskog mislioca Neleta Karajlića:
Para vrti tamo
gdje burgija ne može
parama ja kupujem sve
političare, novinare, sudije... 

Ti se bas trudis ne shvatit big_smile
Pa sta ima veze ako je USA gradjanin kad ne igra na USA tlu...

00

Re: Phil Ivey se vratio na Full Tilt stolove

OK, moja greška. Sad sam gledao na FT pravila i navedeno je "US residents" a ne "US citizens".

Al uglavnom, ja sam cijelo vrijeme mislio da je to namještaljka Tilta da na "prevaru" izvuku dopuštenje da i amerikanci smiju igrati. Budući da kod njih u pravosuđu postoji institucija presedana, mislio sam da namjeravaju nakon nekog vremena reći "evo, ako može Ivey onda mogu i drugi".

00