Re: Full tilt

Ne znam jel već odgovoreno, ali zanima me ako smo se prijavili preko foruma, jel dobivamo i dalje RB? I koliko često su ono išle te isplate ako i dalje dobivamo?

00

102

Re: Full tilt

Nema više klasičnog rakebacka ko prije. Sad svi dobivaju rakeback.

00

Re: Full tilt

Zašto kad se prijavim na fulltiltrakeback.com mi piše da mi je rake za ovaj mjesec $0, iako igram jel?
Koliko često oni to ažuriraju?

00

Re: Full tilt

kraljevicmarko napisao:

Zašto kad se prijavim na fulltiltrakeback.com mi piše da mi je rake za ovaj mjesec $0, iako igram jel?
Koliko često oni to ažuriraju?

Marko, aj prpčitaj koji post (npr. Robin iznad tvog) da na postavljaš odgovorena pitanja.

1.Niti jedan affiliate više  ne daje rakeback (politka pokerstarsa).
2. Rakeback daje direktno FTP na account jednom tjedno. Dan isplate možeš izabrati, a kolicinu RB-a možeš vidjeti u widgetu u FTP klijentu.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Full tilt

ajspingvin napisao:
kraljevicmarko napisao:

Zašto kad se prijavim na fulltiltrakeback.com mi piše da mi je rake za ovaj mjesec $0, iako igram jel?
Koliko često oni to ažuriraju?

Marko, aj prpčitaj koji post (npr. Robin iznad tvog) da na postavljaš odgovorena pitanja.

1.Niti jedan affiliate više  ne daje rakeback (politka pokerstarsa).
2. Rakeback daje direktno FTP na account jednom tjedno. Dan isplate možeš izabrati, a kolicinu RB-a možeš vidjeti u widgetu u FTP klijentu.

Pa shvatio sam da rakeback više ne ide preko affiliate-a, nego preko ftp-a, samo me zanima gdje mogu vidjeti koliko sam rake-a napravio i kako izabrati dan isplate (ovo što si naveo pod 2). Mislio sam da se to može vidjeti preko stranice fulltiltrakeback.com, ali tamo mi stalno piše $0...

EDIT: Ok, skužio sam, mislio sam da je to službena stranica od FTP-a preko koje ide RB sad, al sam se očito zajebo. skuzi.

Zadnji popravljao kraljevicmarko (16-11-2012 11:50:57)

00

106

Re: Full tilt

kako zatvorit sve stolove odjednom na ftp?... ja izađem pa opet uđem

00

107

Re: Full tilt

kad kazes odjednom, mislis bas tipa u istoj desetinki sekunde? zasto bi to uopce htio? hmm

Zadnji popravljao behemont (19-11-2012 18:10:17)

00

Re: Full tilt

Ako nekog zanima First deposit bonus+Deal Me in bonus (moj slučaj), odgovor supporta:


"Thank you for your email.

We are pleased to inform you that you are eligible for the Deal Me In bonus, which will be available to you on November 30th.

In order to activate your Deal Me In bonus, you will have to earn the First Deposit bonus in full by November 29th.

If however your First Deposit Bonus is not fully earned by November 29th, you will still receive your Deal Me In bonus, but you will only be able to activate it once you fully earn your First Deposit bonus.

Please visit your 'Bonus Account' under the Cashier screen to keep track of your bonus releases."

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Full tilt

jel sređen hud na rushu il je vidljiv samo sa starijom verzijom hem-a?

00

110

Re: Full tilt

ja sam sredil midyear bonus i sad moram cekat do 29og za Deal me in bonus?prije par daa rjesil i jos nemam pod bonus offers..jel ima netko slicni problem?poslo im par mejlova na nijedan ne odgovore kak spada neg samo oni automatski mejlovi..
ak se mora doonda cekat vj budem na frendovom rjesaval deal me in lol

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

111

Re: Full tilt

behemont napisao:

kad kazes odjednom, mislis bas tipa u istoj desetinki sekunde? zasto bi to uopce htio? hmm


-na starsima ima opcija stop and close all tables kad si sitout na svima... i sve ih ugasi odjednom... ja kad igram 15ak stolova necu jedan po jedan gasit
-na ftp igram nekih 15ak stolova nl2 i idem prec na nl5 i upalit isto 15ak stolova
idem na sitout next hand all i ne postoji opcija close all nego moram izlazit iz ftp a ponovo uc da bi ugasio sve stolove!

00

112

Re: Full tilt

pa jednostavno kad vidis da na nekom stolu sit outas ga ugasi smile nije valjda da ti na svim stolovima dode bb u isto vrijeme...

00

113

Re: Full tilt

behemont napisao:

pa jednostavno kad vidis da na nekom stolu sit outas ga ugasi smile nije valjda da ti na svim stolovima dode bb u isto vrijeme...

bolje mi je ugasit pa upalit ponovo ftp... smile ma nije nego kad mi dosadi sitoutam sve odjednom!

00

114

Re: Full tilt

klja verzija HM1 radi na rush stolovima?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

115

Re: Full tilt

sinisaT5 napisao:

klja verzija HM1 radi na rush stolovima?

1.12.02, al ti onda ne radi na starsu

00

116

Re: Full tilt

Izvinite, možda mi promaklo. Imam nekakve bodove na FTP, 4500 njih. To je kao 45$? Zahvalan sam onome tko mi kaže kako ih unovčit jer nemam volje igrat u toj sobi.

117

Re: Full tilt

možeš kupiti tickete za mini FTOPS, od 11$ ticket ti oko 2200 bodova

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

118

Re: Full tilt

Pozz ekipa!
Pitanje u vezi bonusa na FT-u. Dostupna su mi 2 bonusa, Deal me in koji sam danas dobio i First deposit koji punim vec cca 2 tjedna. Zanima me ako si sad aktiviram Deal me in hoce li dok budem igrao punit se oba bonusa istovremeno il npr odsad ce ic Deal mi in pa kad/ako njega ispunim u danom roku vratit se natrag na First deposit?

00

119

Re: Full tilt

nemozes cistiti dva bonusa odjednom cistit ce ti se onaj koji je aktivan tj. koji ti izaberes da cistis.

10

Re: Full tilt

Zna netko kaj je s Double Deuce-om i zakaj ga nema ove nedjelje? Nisu valjda ukinuli skroz turnir? Ostao mi je jedan ticket za njega pa me interesuje.

01

Re: Full tilt

kraljevicmarko napisao:

Zna netko kaj je s Double Deuce-om i zakaj ga nema ove nedjelje? Nisu valjda ukinuli skroz turnir? Ostao mi je jedan ticket za njega pa me interesuje.

vjerovatno ga nema jer u nedjelju ima MiniFTOPS event 1 gdje je BI isto 20+2$....tako da se ne  brines, sljedece nedjelje ce ga biti sigurno

00

Re: Full tilt

Na full tiltu je trenutno aktivan 100 % reload bonus do 100 $, ponuda vrijedi do 23:59 ET ..

club  heart  diamond  spade
10

Re: Full tilt

Zna li netko - ako prebacim lovu s Starsa na upareni Full Tilt account, da li se to računa kao deposit?
Mislim da prva 3 deposita ulaze u First deposit bonus - zna li netko koliki je vremenski okvir za ta 3 deposita, tj. koliko vremena moze proci od prvog do treceg deposita kako bi svejedno mogao korisiti First deposit bonus?

00

124

Re: Full tilt

Double Your First Three Deposits
Deposit now at Full Tilt Poker and double your first three deposits with our 100% First Deposit Bonus.

Make up to three deposits within 60 days, and we’ll match them all dollar-for-dollar, up to a maximum bonus of $600.

http://www.fulltiltpoker.com/promotions … come/bonus

Koliko sam skonto kad prebacis sa starsa na tilt i obratno racuna se kao deposit.

10

Re: Full tilt

You can also take advantage of our First Deposit Welcome Package, including your 100% First Deposit Bonus, by simply transferring funds into your Full Tilt Poker account from your paired account at our partner site, PokerStars. To learn more about transferring funds between your accounts, please visit the Transfers between Full Tilt Poker and PokerStars page.

00