Tema: Moj HEM statistika

Šta bi trebao promjenit? 17k ruka
VPIP/Preflop raise/Steal/3bet/Agg factor/Flop CBB/Fold to Flop CBB/Hands
29/18/33/8.6/3.0/62/61/17k

00

Re: Moj HEM statistika

Moje skromno mišljenje je da ti je malo prevelika razlika između VPIP i PFR.Probaj dovesti 18 na cca 24-25. Vjerojatno često limpaš šta sam i ja radio dok mi nisu rekli da to baš i nije najbolji play.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Moj HEM statistika

hvala na komentaru, dosta sam igrao omahu u zadnjih par godina ali nikad nisam koristio hem pa neznam, da nastojim nelimpat ali očito ponekad zaboravim jer igram puno stolova

00

Re: Moj HEM statistika

dfable napisao:

Moje skromno mišljenje je da ti je malo prevelika razlika između VPIP i PFR.Probaj dovesti 18 na cca 24-25. Vjerojatno često limpaš šta sam i ja radio dok mi nisu rekli da to baš i nije najbolji play.

@ dfable, ovo je omaha, ne holdem...

00

Re: Moj HEM statistika

Onda se ispričavam smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

6

Re: Moj HEM statistika

statsi ti izgledaju savrseno. iskreno mozda bi malo vise nitao na PL50 jer svi ionako sve callaju, probaj mozda igrat nesto tipa 25/18...

00

Re: Moj HEM statistika

baš sad igrao i razmišljao šta je dfable rekao dok sam igrao i nebrem biti profitabilno agro više preflop, barem ja to neznam, tako da očito da si se zabunio kako i sam rekao

knez napisao:

statsi ti izgledaju savrseno. iskreno mozda bi malo vise nitao na PL50 jer svi ionako sve callaju, probaj mozda igrat nesto tipa 25/18...

izgleda da su ujutro puno agresivniji i više call nek navečer barem se meni tak čini, ludi europljani  big_smile
iskreno ja nevidim hem statistiku dok igram, samo pratim note i nickove igrača, jer igram 16-20 stolova zato jer ganjam san supernovu elite, al posle u hem provjerim

00

Re: Moj HEM statistika

Sorry Stu, nisam znao da je Omaha u pitanju smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00