Tema: malimisko MTT grind

Pozz svima, moje ime je  Dario...  smile
Igram pod nickom malimisko na starsima i 888.
Počeo sam igrajući 180-man non turbo 4,4$, sad se zadržavam na turbo 180-tkama, satelitima i MTT-ovima do 20$.
Ovo će biti prva godina da igram full time. Još imam jedan ispit na faksu početkom 2. mjeseca  wink  i onda krećem u full grind. Cilj je preći zaradu od 100k$ ove godine i cca 20000 odigranih turnira.
Tu ću objavljivati sve rezultate, vjerojatno jednom, dvaput mjesečno.
Ovo je moj graf sa starsa, plus na drugim stranicama još cca. 30k$
glglglg  club  heart  diamond  spade

http://img545.imageshack.us/img545/8355/yqud.jpg

http://www.mmstaking.com/
160

2

Re: malimisko MTT grind

Ti si za mene kralj...

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
20

Re: malimisko MTT grind

izvrstan graf , puno uspjeha u projektu ... bilo bi dobro ako bi tu i tamo postao trouble handove , u svakom slučaju odličan projekt

30

Re: malimisko MTT grind

vuk55 napisao:

Ti si za mene kralj...

+1  big_smile

GL sa projektom

00

5

Re: malimisko MTT grind

...jednom davno kad nisam znao ni napisat rijec poker malimisko mi je pomogao...bila je to kratka suradnja ( mozda je se ni ne sjeca ) , ali mi je pomogla da shvatim kako nista neznam i krenem uciti , istrazivati i sl... ne dvojim da ces dostici cilj ..glgl

10

Re: malimisko MTT grind

mozda i najbolji hrvatski 180man igrac, sretno !

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: malimisko MTT grind

svaka čast na grafu...zanima me samo koliko dnevno planiraš igrat,primjetio sam da samo ujutro igraš kad je manje regova,da li sad planiraš igrat popodne i navečer?glgl sa projektom

00

Re: malimisko MTT grind

Ajd' ja da pokusam da odgovorim, a Dario neka kaze svoje misljenje.
Po meni je veoma tesko, da ne kazem skoro nemoguce (cast izuzecima) da se igra i pre i posle podne na duge staze a da to ne utice na rezultat, a obzirom da ovde ne jurimo VPP(FPP), nema potrebe da se forsira. Bolje da se odigra i nekoliko hiljada turnira manje ali sa vecim ROI-em. Ako na primer uzmemo  godisnje 45 dana odmora, prostom matematikom dolazimo do cifre od nesto malo preko 60 turnira dnevno (da bi na kraju godine dosli do zeljenih 20k turnira), a za to nema potrebe da se igra u dve "smene".

00

Re: malimisko MTT grind

gl coach, ne sumnjam da ces uspjeti! smile

00

Re: malimisko MTT grind

Sretno i što manje varijance, iako mislim da ti sreca ne treba.....

00

Re: malimisko MTT grind

ivica5261 napisao:

izvrstan graf , puno uspjeha u projektu ... bilo bi dobro ako bi tu i tamo postao trouble handove , u svakom slučaju odličan projekt

Hvala, postat ću zanimljive ruke u sekciju za to

gi85 napisao:

...jednom davno kad nisam znao ni napisat rijec poker malimisko mi je pomogao...bila je to kratka suradnja ( mozda je se ni ne sjeca ) , ali mi je pomogla da shvatim kako nista neznam i krenem uciti , istrazivati i sl... ne dvojim da ces dostici cilj ..glgl

Sjećam se toga, mislim da je čak i bio neki kratki stejking u pitanju...ugl tyty

sejmen napisao:

svaka čast na grafu...zanima me samo koliko dnevno planiraš igrat,primjetio sam da samo ujutro igraš kad je manje regova,da li sad planiraš igrat popodne i navečer?glgl sa projektom

Planiram igrati samo ujutro, s time da će biti malo duži sessini nego ovaj mjesec (opisat ću u jednom postu kako i što igram). Igram ujutro jer obično popodne imam nekih drugih stvari, istina da ujutro ima manje regova ali i sve se sporije otvara i nema toliko veliki izbor turnira. Mislim da je popodne bolja opcija bez obzira na broj regova...

Belger1 napisao:

gl coach, ne sumnjam da ces uspjeti! smile

ty

kalinjo11330066 napisao:

Sretno i što manje varijance, iako mislim da ti sreca ne treba.....

Hvala, sreća je uvijek potrebna  smile

http://www.mmstaking.com/
10

Re: malimisko MTT grind

Sretno!!!

00

Re: malimisko MTT grind

Siick projekt! glgl!  smile

00

Re: malimisko MTT grind

Sva cast Dario...mislim da si jedan od boljih igraca u HR...respect smile 
Imas li koji savjet za udjelit i koja je literatura koja ti je najvise pomogla?

Hvala i GL sa projektom...

00

Re: malimisko MTT grind

Svaka cast, glgl!

00

Re: malimisko MTT grind

Želim podjeliti svoj put u poker, nadam se da će nekome pomoći  smile
Sve je počelo prije nekih 6 godina na faksu kada je prijatelj spomenuo texas holdem. Tada sam skinuo party poker i počeo igrati play money. Na početku je to sve bila zezancija, kartanje s frendovima (nekad za sitne pare), dok nisam napravio prvu uplatu  big_smile
Jedva da sam znao pravila i radio sam uplate nekih 6-7 puta po 10-20$. Ugl. brzo sam se navukao...počeo sam igrati cash,pa sng-ove, sve i svašta...
Tada sam otkrio neke bonuse od 50$ kada se pristupa prvi puta poker stranici. Od tada više nisam nikad uplačivao  cool  Ugl. počeo sam muljati s tim bonusima, samo isplačivao novac.
Igre su bile nevjerojatno soft...npr. igrao sam 4 stola NL50 na iPokeru i rijetko kad bi izlazio sa minusom u sessionu, dok sa današnjim znanjem vjerojatno nebi mogao beatat NL50 na starsima.
Onda se dogodilo da sam igrom slučaja binknuo  MTT turnir na koji sam slučajno upao (igrao sam sng za 6 ljudi koji je bio satelit za 30$ što nisam ni znao dok nije turnir završio, da bi na kraju osvojio taj turnir za 2700$  lol ), i tu sam se više manje navukao na turnire.
I tako sam malo igrao cash,malo sng, malo MTT, ništa ozbiljno jer mi je studij bio primarni.
Sve dok igrom slučaja nisam otišao od roditelja prije nešto više od 4 godine, i od tada mi je jedini izvor prihoda poker... Počeo sam sa 180 man 4.4$ slow structure, dok sad igram 180 man turbo, i MTT-ove do 22$, te poneke satelite, to ću sve napisati kad ću raditi mjesečni izvještaj.

Nešto o 180-tkama...o njima primam najviše upita  smile
Počeo sam sa 4,4$ 180 slow, i tu sam imao ROI od 90% na samplu od 1,8k, igre su bile nevjerojatno soft, čak sam igrao bez HUD-a što mi je danas nezamislivo...Nakon toga sam njih maknuo i krenuo sa 2,5$ turbo sa ciljem da crusham 3,5R jer su mi se činile nevjerojatno soft.
Na 2,5$ imam na 5500 samplu ROI oko 40%, što bi danas bilo def. manje jer su igre teže, ali ja vjerujem da dobar multitable reg može imati preko 30% i danas ( samo što dobri brzo odlaze na veće limite). Ugl. za igrača koji zna calling i pushig rangeove i nešto sitno o ICM-u je 15-20%(0.35-0.5$ po turniru) vrlo lako dostižno.Svatko tko ima imalo iskustva a želi izgraditi bankroll, 2,5$ man je odličan početak...
Naravno, za njih ne preporučam imati bankroll manji od 200 buyinova (moj najveći down je 120 buyinova).
Za one kome je to previše novaca, Pokerstars je uveo 0,5$ 180 turbo,koji su sigurno vrlo,vrlo soft i super bankroll builder do 2,5$ 180.
Nakon toga sam se preselio na 3,5R na kojem imam na sampleu od 6000 turnira 58% ROI prema sharkscopeu, iako je to umanjeno za cca. 10% jer sharkscope krivo računa rebuyeve. Isto sam ubacivao 8$ 180 man.
Ja igram samo ujutro kada ima manje regova i igre su dosta soft, popodne sigurno nebi imao isti ROI.
Ovo je moj lifetime graf turbo 180-tki sa sharkscopea:

http://imageshack.com/a/img853/7585/u5lm.jpg


MTT turniri  big_smile

Definitivno najlakša igra online, pogotovo rebuyevi. Ali isto tako na njima je najveća varijanca, za njih ne preporučam manje od 300-400 buyinova za nekoga tko ih se želi ozbiljno prihvatiti. Zato su 180-tke super bankroll builder i vježba za njih.

Moj lifetime graf na starsima za normal speed (na drugim stranicama imam još 10-15k):

http://imageshack.com/a/img14/4725/45ex.jpg



Od alata koristim HEM,Table ninju i SNGWIZARD.
HEM - znam da još mnogi igrači ne koriste HEM ili PT, ali vjerujte da mi se igra preporodila kada sam ga počeo koristiti
Table ninja - nju koristim samo za premještanje stolova
SNGWIZARD - najbolje uloženih 100$ (vjerujte na riječ), skroz mi je promijenilo viđenje 180-tki...Must have program za svakoga tko igra 180-tke, ali i za MTT,sng igrače...ugl. sveeeeeee
U njemu sam proveo sate i sate rada, ugl. poslije svakog sessiona sam izdvojio 30-40 ruku i drillao po tome 1-1,5h...
Jako bitan za ICM, jer većina regova najviše novaca gubi na tome.

Literatura:

Počeo sam sa čitanjem knjiga, ali def. bi danas preporučio poker videe...Pretplata na neku poker stranicu i drilanje po videima.
Ja sam za 180-tke prije koristio Snggrinderse, sada gledam videe na Runitonce za MTT...
Druga stvar je coaching. Ja i sam držim coaching, i uvijek kažem početnicima da je najbolja stvar na početku gledanje videa. Jer lako moguće da netko za mjesec, dva odustane i taj novac ode u vjetar. Za nekoga tko je već zaradio neke novce, i od tih novaca plaća coaching svakako preporučam uzeti ga...

Toliko od mene, možda sam neke stvari zaboravio napisati, pa ako netko ima pitanja, slobodno pucajte...  cool

ps: kada i što točno igram, trajanje sessiona, poker stranice, buyinove ću točno napisati u mjesečnom izvještaju

http://www.mmstaking.com/
180

Re: malimisko MTT grind

Hvala sto si podijelio s nama svoju pricu smile
Jedno pitanje koje statse imas na HUDu ?
Sretno !

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10

Re: malimisko MTT grind

Wow, sick mtt graf. Svaka cast!!!

00

Re: malimisko MTT grind

Pozz misko,

Sretno s projektom i vrlo lijepi post. Imam par pitanja s obzirom da nemam baš puno kontakata sa profesionalnim MTT igračima:
1)Od tih 100k$ koje misliš napraviti odnosi li se to samo na profit sa RB ili bez Rb(ne znam koliki je udio u životu pro MTT grindera RB)
2) Koju satnicu postižeš na tim limitima
3) Koliko je istina da MTT grinderi imaju ne zdrav život(bio ritam, zajeban praviti nekakve planove za dan itd.)

Meni je stvarno drago da si to sve podijelio s nama i radujem se budućim update-ovima. Sretno!

20

Re: malimisko MTT grind

Daj mi reci jel radis rebuy na 3,5R?

00

Re: malimisko MTT grind

malimisko napisao:

SNGWIZARD - najbolje uloženih 100$ (vjerujte na riječ), skroz mi je promijenilo viđenje 180-tki...Must have program za svakoga tko igra 180-tke, ali i za MTT,sng igrače...ugl. sveeeeeee

Da li si koristio ICMizer?

00

Re: malimisko MTT grind

Manchinator napisao:
malimisko napisao:

SNGWIZARD - najbolje uloženih 100$ (vjerujte na riječ), skroz mi je promijenilo viđenje 180-tki...Must have program za svakoga tko igra 180-tke, ali i za MTT,sng igrače...ugl. sveeeeeee

Da li si koristio ICMizer?

Ja koristim ICMizer i mogu rec da je puno bolji od sng wizarda, takodjer jos jedan dobar alat je sng solver wink

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: malimisko MTT grind

Svaka čast na rezultatima i hvala što si odlučio podijeliti svoju priču, nema veće motivacije za početnike od toga!

Ako ti nije teško, bi li mogao ovih 108k profita sa Starsa (i onih 30k sa drugih stranica) podijeliti po godinama otkad si počeo?

00

Re: malimisko MTT grind

BugsBunnyD napisao:

Hvala sto si podijelio s nama svoju pricu smile
Jedno pitanje koje statse imas na HUDu ?
Sretno !


Standardne na HEM-u, ali upotrebljavam samo VPIP,PFR,STEAL,3-bet,AGGfactor

whitewalk3r napisao:

Daj mi reci jel radis rebuy na 3,5R?

Na početku radim double rebuy, ako izgubim čipove opet double rebuy osim na 100/200 (tada radim 1 rebuy). Add-on ne uzimam kada imam iznad 7,5k čipova...

Manchinator napisao:
malimisko napisao:

SNGWIZARD - najbolje uloženih 100$ (vjerujte na riječ), skroz mi je promijenilo viđenje 180-tki...Must have program za svakoga tko igra 180-tke, ali i za MTT,sng igrače...ugl. sveeeeeee

Da li si koristio ICMizer?

Yep, par puta ali ostao sam pri wizardu

BugsBunnyD napisao:

Ja koristim ICMizer i mogu rec da je puno bolji od sng wizarda, takodjer jos jedan dobar alat je sng solver wink

ICMizer je bolji, ali bilo koji je dobar... Ja sam počeo sam wizardom, pa sam i nastavio (ICMizer se mjesečno plača ja mislim).
U ICMizeru možeš bolje namještat rangeove protivnika.

Parangal napisao:

Svaka čast na rezultatima i hvala što si odlučio podijeliti svoju priču, nema veće motivacije za početnike od toga!

Ako ti nije teško, bi li mogao ovih 108k profita sa Starsa (i onih 30k sa drugih stranica) podijeliti po godinama otkad si počeo?

Imaš na officialpokerrankings.com izlistano kako je išao profit po godinama, a od ovih 30k sa drugih stranica, 20k je bilo u zadnje 4 godine...

http://www.mmstaking.com/
00

Re: malimisko MTT grind

HansTheGreat napisao:

Pozz misko,

Sretno s projektom i vrlo lijepi post. Imam par pitanja s obzirom da nemam baš puno kontakata sa profesionalnim MTT igračima:
1)Od tih 100k$ koje misliš napraviti odnosi li se to samo na profit sa RB ili bez Rb(ne znam koliki je udio u životu pro MTT grindera RB)
2) Koju satnicu postižeš na tim limitima
3) Koliko je istina da MTT grinderi imaju ne zdrav život(bio ritam, zajeban praviti nekakve planove za dan itd.)

Meni je stvarno drago da si to sve podijelio s nama i radujem se budućim update-ovima. Sretno!


1. To je bez RB, ali on je zanemariv...kad sam goldstar( manje od pola vremena prošle godine), onda mi je rakeback cca. 100$ mjesečno

2. Evo graf starsa od 1.10.2013. ( tad sam formatirao disk pa prije nemam). Pored toga imam na 888 još 2420$ od tada... Znači satnica bi bila cca. 47$... Ali znam da mi se za cijelu prošlu godinu vrtila malo više od 40$... Prošle godine sam igrao malo manje od 100 sati mjesečno u prosjeku

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/811/ne6b.png


3. Ovisi u koje doba dana igraš... U zadnje vrijeme najčešće počinjem session u 5:00 ujutro i završavam 8-9 sati kasnije. Pokerstars je otvoren 24/7 i uvijek ima turnira za odabrati, tako da nebi bilo pošteno buniti se  smile
Što se tiče raditi neke planove, poker je tu odičan. Nemaš šefa, radiš ako želiš mjesec dana za redom, ako ti je potrebno uzmeš mjesec slobodan...
Ja znam da većina grindera igra popodne i navečer, ali meni je puno zgodije ovako. Možda bi mi satnica bila veća navečer (možda i nebi), ali varijanca bi svakako bila veća jer bi igrao veće buyinove i ima više regova.

http://www.mmstaking.com/
40