Tema: Dobar ili loš fold?

http://i39.tinypic.com/343riie.png

znači ovako bublle time, ja platim rejz do 2400 i 6 nas je u handu.. dolazi flop.. ja check sa 10 J, akcija poslje mene da su svi all in... dobar ili loš fold?

Zadnji popravljao Dominick (13-01-2014 16:38:07)

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

2

Re: Dobar ili loš fold?

opet u svemu je sreća..,ako si poslje daleko dogurao dobar foold a da si išao...

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
10

Re: Dobar ili loš fold?

još igram ali me blindovi jedu da to nije normalno... nemrem se sastat sa kartom uopće...

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

Re: Dobar ili loš fold?

ak je bubble pretpostavljam da je los call na tuđi raise preflop s JT al nisi napisal ni svoj nit ničiji stack koji su blindovi koji je flop dosel itd
nemres pitati ak je los fold na flopu a nisi ni napisal kaj je doslo u flopu lol

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Dobar ili loš fold?

sorry.. imal sam oko 50 000 blindovi 600/1200 ja sam rejzal do 2400...

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

6

Re: Dobar ili loš fold?

dobro jesi li došao do finalnoga  stola ..jeli bilo bar povratnog uloženog..

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
10

Re: Dobar ili loš fold?

vuk55 napisao:

dobro jesi li došao do finalnoga  stola ..jeli bilo bar povratnog uloženog..

završio 7, 100 eura plusa...

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

8

Re: Dobar ili loš fold?

Blago tebi a ja u minusu ove godine 100$ misija 2014g neijde pojma nema Sit&Go krene ok osvojim koji turnir it a tropa pa poludi povečam BAy-in pa se vratim a danas tropa ulazak u finale 30%-405 za mene loše --zapravo držimse na svom banku u igri od sto urnir bio na svome dok ne zajebem i činjenica da se moram držati plana 3+1 ili povečat 5+1 zavisi koliko si bank napunim.jer ako stalno igram i želim da igram dolazim do pada i sreće onda nema..a sreće treba u Sit&Go turbo..koma sam još puno učiti  trebam...sam neznam kaj....
koliko sam skontao strpljene trebam  kad napravim u jednom danu neki plus za sad 10$-15$ trebam prestati igrati i čekati sutra..pa ispočetka .a ne ide željan sam love i igre zarade.. akaj da igram pojma nemam  KAKO S MALIM BANKOM dođem do plusa znaći s 50$ za početak 250-500$kako imaš li ti kakav recept za to..

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
40

Re: Dobar ili loš fold?

Sa troje njih all in i top parom sa ne baš dobrim kickerom nema druge nego foldati....a nije da si short tako da sa 40bb možeš pričekati bolju priliku.

00

Re: Dobar ili loš fold?

1) Nemoj stavljat rezultate, rijetko ces dobit objektivan odgovor.
2) Nije bed platit PF min raise, sa tim stackom, pogotovo ako je passive stol.
3) Easy fold na flopu, imas (skoro) limpani pot sa jos 3 igraca, tvoj TPMK je nista. Pogotovo kad je bubble i imas jos 40ak BBa iza.

A ti vuk55, svi smo bili na samom pocetku kao i ti. Googlaj, to je sve kaj ti mogu preporuciti. Citaj sto vise. Nema recepata i nema brze zarade. Ako to hoces, mani se Texas holdema i odi dilaj drogu ili nesto big_smile

"Kaj da bacim?!?"

Re: Dobar ili loš fold?

deco99 napisao:

ak je bubble pretpostavljam da je los call na tuđi raise preflop s JT al nisi napisal ni svoj nit ničiji stack koji su blindovi koji je flop dosel itd
nemres pitati ak je los fold na flopu a nisi ni napisal kaj je doslo u flopu lol

a na slici se ne vidi kaj je došlo na flopu?  smile  smile

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

Re: Dobar ili loš fold?

Meni je to fold ko kuća velik, a ja sam inače station smile
Definitivno previše akcije na najjači par i slabi kicker. Nisu mogli svi loviti skalu i boju. Moglo je tu biti svega i JQ, set,dva para...

10