Re: Table ninja

aaaaaaaaaa to care,ja cijelo vrijeme to pokušavam namjestit a nije mi bilo na sng nego na tourney  big_smile   big_smile   big_smile   big_smile
i još gledam zakaj neče looool
hvala

00

Re: Table ninja

Moze netko dati link za skinuto ninju?


hvala

00

Re: Table ninja

masterboy napisao:

Moze netko dati link za skinuto ninju?


hvala

posalji mi svoj mail u inbox pa ti sendam..

00

54

Re: Table ninja

Jel mi moze netko napisati sta bi tocno trebao i gdje upisati da si namjestim sensei da mi se rega na 12 sng-a 9man turbo od 7$?

Ja sam nesto pokusavao kako je netko objasnio prije par postova,a onda mi se regao na po jedan od 7$,30$ i 60$.  lol  Srecom sam se uspio na vrijeme unregati sa ovih od 30$ i 60$...pa ako netko zna bio bi mu zahvalan...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Table ninja

post 47 ti sve objašnjava

00

Re: Table ninja

Jel ima neko crack ili reloader za Table Ninju?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

57

Re: Table ninja

Rexonja napisao:

Jel ima neko crack ili reloader za Table Ninju?

Imas PM.

Btw,jel netko ima problema sa tournament closerom? Od zadnjeg updejta na pokerstarsu table ninja mi ne zatvara stolove kad zavrsi sng...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

58

Re: Table ninja

meni je isti problem, gledo sam na njihovoj stranici vidim da su ljudi to prijavili. Ako nadjes kakvo rijesenje pliz javi

00

Re: Table ninja

i kod mene takodjer isto problem... i uopce mi ne pokazuje koliko imam bb

00

60

Re: Table ninja

Isti problem, nepiše kolko imam bb i ne zatvara stolove (vjerojatno ce novi update to riješiti jer ocito svi imaju te probleme). Međutim meni se javlja još jedan problem pa ako netko za rješenje. Kad dođem do final table nekog mtt pa kad se promjeni tema stola tj. bude ona za final table neradi mi opcija Pot Betting.

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

61

Re: Table ninja

vujo napisao:

Kad dođem do final table nekog mtt pa kad se promjeni tema stola tj. bude ona za final table neradi mi opcija Pot Betting.

ispadni prije final table-a smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
10

Re: Table ninja

od zadnjeg updatea mi neradi pot betting opcija ? jel jos neko ima tih problema ?

00

63

Re: Table ninja

Kad ti je bio taj zadnji update?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Table ninja

prekjucer ak se dobro sjecam hmm

00

65

Re: Table ninja

I meni je bio prije neki dan,ne znam tocno kada,ali sve uredno radi...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Table ninja

Jel bi mi mogao netko poslati crack na PM? Unaprijed hvala!

00

67

Re: Table ninja

Jel može neko poslat crack na PM? Pozdrav!

00

68

Re: Table ninja

kupujem code TN1!!

Zadnji popravljao Rodman (23-09-2013 11:39:27)

00

Re: Table ninja

Rodman napisao:

kupujem code TN1!!

Ak netko ima i zeli prodat do kraja dana kupujem nakon toga cu morat uzet TN2 jer neam druge...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

70

Re: Table ninja

šta ne radi crack i dalje za TN1?

00

Re: Table ninja

Maki napisao:

šta ne radi crack i dalje za TN1?

Ne vise smile 
Kolko sam skuzio sva ekipa sto je reloadala putem cracka TN vise nije dostupna....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Table ninja

ne radi sad
probao tn2 trial i to je takvo jebeno sranje od programa da je to strasno, ninja 1 je bila savrsena dok je ovo ocaj

10

73

Re: Table ninja

O jeb...meni jos radi jer nisam gasio TN par dana...

00

Re: Table ninja

Oni koji imaju licenciranu TN1 su dobili free TN2?

00

Re: Table ninja

ja sam uspio nabavit activation code i aktivirao sam ju uspjesno sutra cu bacit session pa javim jel sljaka sve po spagi

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00