Tema: 100 + 10 freezout

Pozdrav svima. Želio bih podijeliti s vama jedan hand koji mi se desio večeras na live turniru pa bih molio nekog ako može prokomentirati hand..Znači ovako : Frajer koji je dosta loose otvara s utg +1 3 bb-a raise ( blindovi su 75 - 150, prosjek je 12.5 k, on ima 24 k, ja imam 21 k),  frajer s mp koji je isto odigrao dosta ruku plaća do 450 ( ima stack od 15-16) i svi ostali do mene fold, ja sam na SB i nađem QQ, raise do 1750, frajer s BB call mojih 1750 (ima stack od 20+ k), frajer s utg-a doplati i naravno MP doplati. Flop dolazi Q,10,6 s 3 kare. Ja sam prvi i check-inam s tendencijom check-raise, frajer s BB-a beta 3k u pot od 7k, utg +1 reraise na 8k, MP se baca i ja sam na potezu. Guram all in 19 k ( do tad je u potu bilo 18k) i BB se baca,a utg +1 calla i pokazuje A2 u kari i boja mu prezivi.. Znam da je rana faza turnira, igram inace small ball kad je takva faza, ali da na takvoj akciji ja pogodim set i već je unutra puno love.. Bilo mi je sumnjivo čim je bio bet pa raise,ali opet on je to mogao raditi s AK ili AQ off ili sa setom cenera... koje je vaše misljenje ? All in dobra opcija ili ne ? Imao sam 7 outova na flopu u slučaju da netko od njih dvojice ima flopanu boju što svi i znate..

Zadnji popravljao Zagi92 (18-01-2015 23:37:52)

Kolko treba da se baciš ?
00

2

Re: 100 + 10 freezout

WP cooler bad luck

00