Tema: Hackan acc

˝Već ste prijavljeni s drugog računala. Da biste se prijavili,
najprije se morate odjaviti s tog drugog računala˝

Jučer se cijeli dan nisam mogao logirati na Starse..
E sad da li mi je neko možda hackao acc ili neka greška

nitko ne zna moju lozinku, a uz to imam svoj
PokerStars pin, kao dodatnu sigurnost prijave, kojeg također nitko ne
zna.

Nisam imao ništa na računu osim nekih 600 fpp, a sve je netaknuto

Sad sam mislio ovih dana neku uplatu, jer mi jos fali par vpp za bonus i sad se dvoumim da li uplatiti...
Da li je netko doista hackao ili ?

00

2

Re: Hackan acc

Danas sam se normalno logirao!

00

Re: Hackan acc

nisi mozda bio vec logiran na nekom drugom kompu?
jer se meni zna desiti kad doma ostavim laptop ukljucen i logiran na staru, kod cure se nemogu logirat i bas ta poruka pise

00

4

Re: Hackan acc

ak se mos logirat sad, promjeni si pass za svaki slucaj

00

Re: Hackan acc

Ako su mu jednom probili pass, onda će mu i drugi put. Ako je to u pitanju.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

6

Re: Hackan acc

Brky napisao:

ak se mos logirat sad, promjeni si pass za svaki slucaj

da to sam i  napravio

Ma nisam bio logiran na nekom drugom kompu sigurno,

sad sam promijenio pass, mail i pin, i odsad cu igrat samo na svom laptopu

00

7

Re: Hackan acc

naruci si RSA i bez brige si.. I ja sam tek nedavno, al super je stvar

00

8

Re: Hackan acc

To što Vam se dogodilo zovemo "viseća prijava" ili "hanging login", a prouzrokuje je nepravilno zatvaranje PokerStars programa. Provjerili smo Vaš račun i vidimo da ste se već uspjeli prijaviti.

poslao mail na support od starsa i dobio ovaj odgovor, znači da nije hack

00

9

Re: Hackan acc

Poz svima!
Idem se logirat nakon tjedan dana i dobijem poruku: Your PokerStars account has been frozen. Please contact PokerStars by email at support @pokerstars.eu for more information
Odem na mail i vidim:

Poštovani xxx,

Kontaktiramo vas zbog toga što sumnjamo da je vaša PokerStars lozinka bila ugrožena.

Naš nalaz temelji se na sljedećem:

Nema nijednog neuspjelog pokušaja prijave na Vaš račun. Tko god se prijavio u Vaš račun, znao je savršeno Vašu lozinku.

Naš Odjel za sigurnost koristi 'Computer finger printing' tehnologiju kako bi ustanovio s kojeg je računala došlo do pristupa Vašem računu. U Vašem slučaju, zaključili smo da je pristup Vašem računu ostvaren sa stranog računala s kojeg u prošlosti nisu zabilježene prijave na Vaš račun. Stoga je moguće da su Vaši podaci za prijavu bili ugroženi.

Što se tiče stanja na Vašem računu, nažalost nismo mogli vratiti izgubljena sredstva na Vaš račun. A total of $?? was lost at our tables.

Željeli bismo napomenuti da PokerStars ne prihvaća odgovornost za izgubljena sredstva na Vašem PokerStars računu. PokerStars neće biti odgovoran za bilo kakve gubitke koji su posljedica neadekvatnih sigurnosnih mjera kojima osiguravate sigurnost svojih osobnih podataka. To je također naznačeno u odjeljcima 10.2 i 10.3 naših uvjeta pružanja usluge u kojima se navodi Vaša odgovornost kao vlasnika računa.

Kako bismo ponovno otvorili Vaš račun i izdali Vam novu lozinku i PIN, molimo da nam ustupite sljedeće:

- Jasnu digitalnu fotografiju Vas kako držite svoj identifikacijski dokument. Molimo da osigurate da su na dokumentu čitki i vidljivi Vaše puno ime i prezime, datum rođenja i datum isteka dokumenta.

Kao mjera predostrožnosti, molimo da poduzmete odgovarajuće korake kako biste zaštitili svoje računalo. Ovi koraci, između ostalog, obuhvaćaju: skeniranje svojeg računala kako biste osigurali da na njemu nema instaliranih štetnih programa, formatiranje operacijskog sustava kako biste osigurali da na njemu nema nikakvih štetnih programa, te promjenu lozinke Vaše e-mail adrese registrirane na Vašem računu.

Možda biste željeli posjetiti sljedeće poveznice sa savjetima kako očuvati Vašu lozinku sigurnom, te dodatnim sigurnosnim mogućnostima:

http://www.pokerstars.com/hr/poker/room/features/security/passwords/
http://www.pokerstars.com/poker/room/features/security/token/ (na engleskom jeziku)

Zahvaljujemo na suradnji.

yyy
PokerStars Podrška korisnicima

Imao prije pin, al ga maknuo da mogu igrat preko mobitela, a nema teorije da mi je neko znao šifru!
Što sad?

Zadnji popravljao chech (02-11-2015 21:01:00)

00

10

Re: Hackan acc

Skeniraj si komp sa https://www.emsisoft.com/en/software/eek/ ili sa https://www.malwarebytes.org/antimalware/ da vidiš da li imaš nekakav keylogger ili neki malware.

Ako ti nađe keylogger promjeni si sve šifre (email, forumi, poker sobe...).

00