976

Re: Opčenita pitanja za HM

Tomiko napisao:

POzdrav ljudi, zanima me sljedeće.

Villain me reraisa preflop i ja to pratim, onda nakon što on beta flop zanima me da vidim statistiku u hodu kako se on ponaša nakon što ga reraisam. I varijecije na tu temu koja se desi nakon tako odigranog preflopa.

ne znam jesam li dobro postavio pitanje i jel to moguće vidjeti samo to bez kombiniranja elemata u hudu, no eto malo amaterski postavljeno pitanje pa se nadam da će se nać neka dobra duša da pojasni smile

Ima te statistike u HEMu. Zove se "Flop Cbet-fold" i nalazi se pod Continuation Bet kad slažeš HUD. A možeš ga naći i u Default_Flop popupu.

00

977

Re: Opčenita pitanja za HM

1. Imam hem1 crackanu i kad igram na pokerstarsu, sve radi normalno, samo mi dođe mail da koristim zabranjen software, pa ne znam da li mi mogu bannat account zbog toga?

2. Isto tako kad igram s hem2 crackan starija verzija, sve normalno radi, opet dođe mail da ga moram updateat, al ne mogu posto je crackan.
Da li riskirati i igrati ovako? Poz

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Potrudi se naci loader za hem pa mozes updejtati normalno i imati najnoviji...bolje nemoj riskirati ovako.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Poz,
Za hem2 nemogu naci statse  tot fold to cb u 3betanim potovima
Cbet u 3betanim potovima i cr u 3betanim potovima...
Gdje se nalaze ti statsi?

Anđeli su izmislili ovu igru
Evo asa, evo slike, evo kruha bez motike
00

980

Re: Opčenita pitanja za HM

Imaš pod 'vs Continuation bet'. Za sve vrste potova imaš tamo. Od SRP do 4bet pot.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

ty
a stats fold to CR nemogu naci nikako..
postoji li to na hem2?

ima stats flop bet-fold to CR IP to bi trebalo biti to, ali nekuzim pod abbreviation pise FvRFi, pa mi ja malo zbunjajuce..

Zadnji popravljao kamikaza11 (22-08-2016 21:10:53)

Anđeli su izmislili ovu igru
Evo asa, evo slike, evo kruha bez motike
00

982

Re: Opčenita pitanja za HM

abreviation ti znači Fold vs Raise Flop IP

00

Re: Opčenita pitanja za HM

To je onda stats prakticki fold to cr?

Anđeli su izmislili ovu igru
Evo asa, evo slike, evo kruha bez motike
00

984

Re: Opčenita pitanja za HM

Da

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Ty

Anđeli su izmislili ovu igru
Evo asa, evo slike, evo kruha bez motike
00

986

Re: Opčenita pitanja za HM

Pozdrav,

Poker igram vec neko vrijeme samo rekreativno i jako rijetko. Koristim i dalje HEM1 i TableNinja1 koje vidim da su postali zabranjeni alat za Pokerstars. Svaki put kad upalim neki MTT Pokerstars mi salje mailove ili popupove o tome kako koristim zabranjeni alat. Svaki put ja to ignoriram i nastavim igrati koristeci ih i dalje. Sad me zanima da li oni meni mogu ista napravit vezano uz to tipa blokirati racun ili nesto drugo?

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
01

987

Re: Opčenita pitanja za HM

Da. Kako ne bi mogli?

00

988

Re: Opčenita pitanja za HM

Ok jasno mi je da mogu blokirati racun ako zele (malo sam krivo postavio pitanje), ustvari me zanima kakva im je praksa u ovakvim situacijama da li samo prijete ili zbilja nesto poduzimaju. Obzirom da vec duze vrijeme ne igram aktivno poker pa i nisam bas upucen u razlike HEM1 i HEM2 ne kuzim kako je HEM1 zabranjen a HEM2 dopustenn. Jel to ona klasicna spika da te natiraju da kupis HEM2 ili zbilja ima neki dobar razlog zasto je jedan dozvoljen a drugi ne. Pogotovo mi nije jasno zasto je zabranjen TN1???

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

989

Re: Opčenita pitanja za HM

Zato jer su uveli zabranu statsa koji se ne smiju koristiti. HEM2 je updejtao to i tamo ih nema kad se igra na starsu, dok za HEM1 nisu radili update. Koja je razlika u TN1 i 2 neznam.

00

990

Re: Opčenita pitanja za HM

Vidim da uskoro izlazi hem 3, a mislim se trentuno bi li uzeo hem 2 kod pa ne znam ima li smisla ako će uskoro trica?

00

991

Re: Opčenita pitanja za HM

dali je moguce napraviti upgrade s HM na HM2?kod sam uzeo preko pokerproa..
ako ne,pretpostavljam da se i kod HM2 dobiju 2 koda..dali netko zeli uzeti 1 kod?

00

992

Re: Opčenita pitanja za HM

Ak još nisi, napravi account na holdemmanager.com i upiši tamo kod, pa vidi ak ti da opciju za upgrade.

00

993

Re: Opčenita pitanja za HM

nema opcije..jedino ima opcija downloada hm1..navodno je zabranjen na starsima?

00