Tema: From nl2 to some higher levels

Pozdrav svima.

Počeo sam igrati rekreativno poker te sam odlučio napraviti miniprojekt moveupanja kroz limite.
Nemam neki krajnji cilj, što više tim bolje, ali neka bude za početak 1000$, pa ćemo vidjeti kako će napredovati ili neće.
Igram na Pokerstarsu, počet ću od najmanjih limita tj nl2 jer je početni roll nekoliko desetaka $.
Primjenit ću nešto agresivniji BRM na manjim limitima, 20BI po limitu do nl25, a za nl25 25BI.
Igrat ću koliko mi obveze dopuštaju, pokušat ću da minimum bude 20 sati tjedno. Igrat ću zoom, eventualno bi na nl25 uzeo u obzir ubacivanje regular stolova.
Stavit ću dolje sliku statsa odkako sam počeo igrati prije 10ak dana, pa su komentari i kritike dobrodošle.
Za početak, ono što me bode u oči je fold to steal koji je dosta visok, oko 80%. Koliki je vama fold to steal? Moje neko viđenje je da bi bio zadovoljan sa do 70% jer mislim da je 80% exploitable iako ne znam koliko na manjim limitima to igra ulogu tj koliko igrači imaju hud i uopće uzimaju taj stats u obzir.



http://i66.tinypic.com/iw6a28.png

00

Re: From nl2 to some higher levels

Koji ti je nick na starsima?  Da vidim imam li šta o tebi, pošto sam igrao ZOOM NL2 na starsima zadnjih mjesec dana, nedavno sam prešao na NL5. Sretno sa projektom! Možda se uključim češće u tvoju temu, pošto igram rekreativno kao i ti. Mislim da imamo iste ciljeve što se tiče igranja zooma i takeanja shotova do nl25. Moje mišljenje je da se ne zamaraš sa FSt. Vjerojatno imamo obojica exploitable statse, ja znam da sigurno imam prevelik F3bet i Cbet. Trenutno mi je bitno da glatko beatam nl2 i nl5, mislim da ću na nl10 trebat poradit malo na ta 2 statsa, i na igri općenito. KojI HUD koristiš?

00

Re: From nl2 to some higher levels

N( .)(. )B napisao:

Koji ti je nick na starsima?  Da vidim imam li šta o tebi, pošto sam igrao ZOOM NL2 na starsima zadnjih mjesec dana, nedavno sam prešao na NL5. Sretno sa projektom! Možda se uključim češće u tvoju temu, pošto igram rekreativno kao i ti. Mislim da imamo iste ciljeve što se tiče igranja zooma i takeanja shotova do nl25. Moje mišljenje je da se ne zamaraš sa FSt. Vjerojatno imamo obojica exploitable statse, ja znam da sigurno imam prevelik F3bet i Cbet. Trenutno mi je bitno da glatko beatam nl2 i nl5, mislim da ću na nl10 trebat poradit malo na ta 2 statsa, i na igri općenito. KojI HUD koristiš?

HUD imam neke osnovne statse na pt4 za koje smatram da su mi bitni, neke sam izostavio jer smatram da mi zasad nisu toliko potrebni+lakše mi se snalaziti sa manje statsa.
Personalizirao sam si HUD, a izgleda ovako: VPIP/PFR/ total AFq
                                                                        3bet preflop/F to 3bet pre/4bet pre
                                                                        F to flop cb
Total AFq cu vjerojatno maknuti jer ne vidim smisao promatranja tog statsa overall, niti znam kako bi protumačio prikazanu brojku(npr za vpip 13 znam da je tight igrač, za AF xy neznam jel malo, std ili puno).  I dodati vjerojatno F to turn cb.
Meni je cbet oko 60%, ali obzirom na veliku količinu floatanja igrača sa random handovima i vrlo mali fold equity+ da nisam spreman ispaljivati 3barella za bluff, smatram da je ok.
Konkretno su mi stats:
VPIP        20.2
PFR         16.2
Total AF  42
F to steal 80
3bet         8.2
4bet         6.7
Total AF   2.2
WTSD%     28
WSD         61
Nick ti dam prvatno, ostavi mi skype ako zelis pa te dodam.

00

Re: From nl2 to some higher levels

zaigram tu i tamo  nano zoom u pauzama od posla; koristim Jivaro HUD (koji inace koristim za turnire).
Zoom je super razbibriga zbog mogucnosti da sitoutam kad god je potrebno.

VPIP 28
PFR 22
3bet 10.4
F to Steal 57
Total AF 3.09


Napadaj vise late opene iz blindova, poslozi nekakav range sto ces 3betat a sto call-defendati - vjerojatno tu dosta curi. 
Na nanostakesima ces biti winner i bez toga ali kad tad ces se tu morati prilagoditi.

sretno club

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: From nl2 to some higher levels

Di si peppy brate, nismo se čuli ni vidili bar 5 godina? Sjećam se svojih davnih dana na pokerprou kad smo imali skype grupu i napadali nl5. big_smile

Kad je već otvorena tema, molio bih Vas da mi preporučite video/knjigu/članak za 3bet, pošto imam veliki fold to 3bet a mali 3bet, želio bih znati što da radim protiv 3bet manijaka u poziciji i van pozicije, koje hendove da igram u poziciji, koje da 4betam, koje da foldam, posebno me muče solidni hendovi van pozicije protiv igrača sa velikim 3betom...trenutno sam u fazi da svaki put foldam kad nisam siguran što da napravim, posebno van pozicije.

00

Re: From nl2 to some higher levels

F to 3bet pre/4bet pre

-U PT4 obrati paznju na ove statse jer imas opciju Fold to PF 3bet after raise a ima i samo Fold to 3bet. Definicija stata je razlicita i pokazuje razlicite vrednosti.Koristi F to Pf 3bet after raise jer u drugom slucaju ti belezi fold i npr UTG open, MP 3bet, ti i ostali fold, svima ostalima racuna da su fold na 3bet iako veze sa rukom nemaju...
isto tako i 4bet pf, ima ta opcija a ima i 4bet after raise. takodje i za fold to 4bet pf i fold to 4bet after 3bet... slican primer kao gore naveden za 3bet. razlika je velika.
-Af% u PT4 takodje nije isti definicija kao u HEM-u te pokazuje razlicite vrednosti zbog toga. pa kad pokazujes ruku nekome moze doci do zabune, primer. u PT4 Af% ti je 45 sto je otprilike kao u hem-u Af%25. sve jasno. imas na pt sajtu da downloadujes u skladistu stat HM af% tako nesto tj da bude isto kao u hemu. stat je napravio moderator tako da je tacan

Total AF

ovaj stat mislim da te moze samo dovesti u zabludu ako se ne gleda pojedinacno po streetovima.
primer: af flop 5, af turn 2, af river 0.5, af total 2.5 sto je "taman" ali ukratko,kad ti ovakav igrac pokaze agresiju na riveru sa 0.5 af taj ne blefira nikad a kad ti pogledas af2.5 krenes kao da razmisljas i calujes river jer boze moj on je agresivan pa te mozda i laze kad gle cuda... smile

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
00

Re: From nl2 to some higher levels

k_paks napisao:

Total AF

ovaj stat mislim da te moze samo dovesti u zabludu ako se ne gleda pojedinacno po streetovima.
primer: af flop 5, af turn 2, af river 0.5, af total 2.5 sto je "taman" ali ukratko,kad ti ovakav igrac pokaze agresiju na riveru sa 0.5 af taj ne blefira nikad a kad ti pogledas af2.5 krenes kao da razmisljas i calujes river jer boze moj on je agresivan pa te mozda i laze kad gle cuda... smile

Ne samo to. Nego treba gledati i kakav je opčenito igrač. Nekakav nit koji igra recimo 17/14 će imati veće AF jer stalno ima jake ruke koje može betati.

00

Re: From nl2 to some higher levels

N( .)(. )B napisao:

Di si peppy brate, nismo se čuli ni vidili bar 5 godina? Sjećam se svojih davnih dana na pokerprou kad smo imali skype grupu i napadali nl5. big_smile

Kad je već otvorena tema, molio bih Vas da mi preporučite video/knjigu/članak za 3bet, pošto imam veliki fold to 3bet a mali 3bet, želio bih znati što da radim protiv 3bet manijaka u poziciji i van pozicije, koje hendove da igram u poziciji, koje da 4betam, koje da foldam, posebno me muče solidni hendovi van pozicije protiv igrača sa velikim 3betom...trenutno sam u fazi da svaki put foldam kad nisam siguran što da napravim, posebno van pozicije.

ahoj  bome nismo se dugo culi ni vidjeli;  sad grindam financijska trzista (cak na forumu imas topic u koji povremeno pisem) a poker dodje kao razbibriga u pauzama.


Generalno u poziciji treba imati solidan 3bet posebno protiv weak regova koji ce dosta otvarati ali i dosta foldati sa mid/late pozicija; van pozicije vise fletaj a ovisno o protivniku mozes raditi i re-steal sa handovima koji ne flopaju bas najbolje.

Naravno ovakav nacin igre za sobom povlaci i solidan post-flop gdje nemozes vise biti fit or fold; LAG poker koji je nekoc crushao midstakese je odavno stigao i na microse.

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: From nl2 to some higher levels

pepy667 napisao:

zaigram tu i tamo  nano zoom u pauzama od posla; koristim Jivaro HUD (koji inace koristim za turnire).
Zoom je super razbibriga zbog mogucnosti da sitoutam kad god je potrebno.

VPIP 28
PFR 22
3bet 10.4
F to Steal 57
Total AF 3.09


Napadaj vise late opene iz blindova, poslozi nekakav range sto ces 3betat a sto call-defendati - vjerojatno tu dosta curi. 
Na nanostakesima ces biti winner i bez toga ali kad tad ces se tu morati prilagoditi.

sretno club

Mislim da nije problem u 3betanju, s tim sam zadovoljan,  call  defandanje možda. Ne volim bit pasivan tj onaj koji calla. U 90%+ spotova koje odigram ili sam otvorio hand ili sam 3betao ili 4betao, rijetko kad odigravam handove gdje ja nemam inicijativu. Znači handove tipa AT,KJ,JT,QT i sl rijetko callam ukoliko je netko prije mene openao, ili ih foldam ili 3betam. Također hand tipa AJ , KQ koji ok flopaju ne volim igrati vs early opena, pogotovo iz blindova kad sam oop pa ih foldam ili 3betam ukoliko igrač ima velki % opena i f to 3bet.
Mogući problem koji imam su pocketi, uglavnom callam sve pockete na single raise, kao što i sve otvaram sa svih pozicija. Trebao bi možda suziti bar calling range, na tipa 77+, a možda i ne openat sve pockete sa utg i mp, npr isto kao i sa callanjem, 77+.
Dakle, u calling rangeu mi je uglavnom KQs, ATs, AJ, pocketi, nekad KJ,QJ, uglavnom blind vs blind ili vs igrača koji malo folda na 3bet.

Obzirom na tvoje statse, velki range handova i agg, koliki ti je cbet po streetovima i w$ without sd?

00

Re: From nl2 to some higher levels

k_paks napisao:

F to 3bet pre/4bet pre

-U PT4 obrati paznju na ove statse jer imas opciju Fold to PF 3bet after raise a ima i samo Fold to 3bet. Definicija stata je razlicita i pokazuje razlicite vrednosti.Koristi F to Pf 3bet after raise jer u drugom slucaju ti belezi fold i npr UTG open, MP 3bet, ti i ostali fold, svima ostalima racuna da su fold na 3bet iako veze sa rukom nemaju...
isto tako i 4bet pf, ima ta opcija a ima i 4bet after raise. takodje i za fold to 4bet pf i fold to 4bet after 3bet... slican primer kao gore naveden za 3bet. razlika je velika.
-Af% u PT4 takodje nije isti definicija kao u HEM-u te pokazuje razlicite vrednosti zbog toga. pa kad pokazujes ruku nekome moze doci do zabune, primer. u PT4 Af% ti je 45 sto je otprilike kao u hem-u Af%25. sve jasno. imas na pt sajtu da downloadujes u skladistu stat HM af% tako nesto tj da bude isto kao u hemu. stat je napravio moderator tako da je tacan

Total AF

ovaj stat mislim da te moze samo dovesti u zabludu ako se ne gleda pojedinacno po streetovima.
primer: af flop 5, af turn 2, af river 0.5, af total 2.5 sto je "taman" ali ukratko,kad ti ovakav igrac pokaze agresiju na riveru sa 0.5 af taj ne blefira nikad a kad ti pogledas af2.5 krenes kao da razmisljas i calujes river jer boze moj on je agresivan pa te mozda i laze kad gle cuda... smile

Ovo je bitna informacija za koju nisam znao, tnxs.
Koja je razlika između AF% i total AF?
Inace taj AF% nisam nikad koristio(to je ovaj stats di bude 40.50,60% jel?), uglavnom sam total AF jer mi se nekako lakše snalaziti sa njim. S time da ga svakako treba promatrati po streetovima. Recimo za primjer peppyev stats za total AF od 3 i nešto sitno, ingame bi ga dosta više light callao sa srednje jakim handovima. Rekao bi da prosječan tight igrač, koji igra abc poker i ne igra van tog okvira(npe ne barella 3 streeta za bluff), nema AF preko 2.5

00

Re: From nl2 to some higher levels

pepy667 napisao:

Naravno ovakav nacin igre za sobom povlaci i solidan post-flop gdje nemozes vise biti fit or fold; LAG poker koji je nekoc crushao midstakese je odavno stigao i na microse.

Slazem se s ovime. U današnjoj igri, pa i na microstakesima, nema više da ćeš openat i kad misaš, nosit 60%+ handova sa 1 cbetom.
Također puno su agresivniji i puno je više 3betanja nego prije.
Ali jedna stvar i dalje stoji. "Naučili" su igrati preflop. Postflop su i dalje loši kao i prije, to se pogotovo odnosi na 3betane spotove.

00

12

Re: From nl2 to some higher levels

pepy667 napisao:

Generalno u poziciji treba imati solidan 3bet posebno protiv weak regova koji ce dosta otvarati ali i dosta foldati sa mid/late pozicija; van pozicije vise fletaj a ovisno o protivniku mozes raditi i re-steal sa handovima koji ne flopaju bas najbolje.

Ovo nije baš dobro. IP ćemo lakše igrati handove, zašto bi ih onda više 3betali? 3betamo handove koji nisu profitabilan call, a odmah su do handova koji jesu, što ne znači da ne flopaju dobro.
Kad smo OOP više ćemo 3betati linearno jer nemamo poziciju, a callati ostalo. Jer kad smo OOP, najčešće smo u BB-u pa imamo oddove za nadoplatiti.

00

13

Re: From nl2 to some higher levels

oldpokerplayer napisao:

Mislim da nije problem u 3betanju, s tim sam zadovoljan,  call  defandanje možda. Ne volim bit pasivan tj onaj koji calla. U 90%+ spotova koje odigram ili sam otvorio hand ili sam 3betao ili 4betao, rijetko kad odigravam handove gdje ja nemam inicijativu. Znači handove tipa AT,KJ,JT,QT i sl rijetko callam ukoliko je netko prije mene openao, ili ih foldam ili 3betam. Također hand tipa AJ , KQ koji ok flopaju ne volim igrati vs early opena, pogotovo iz blindova kad sam oop pa ih foldam ili 3betam ukoliko igrač ima velki % opena i f to 3bet.
Mogući problem koji imam su pocketi, uglavnom callam sve pockete na single raise, kao što i sve otvaram sa svih pozicija. Trebao bi možda suziti bar calling range, na tipa 77+, a možda i ne openat sve pockete sa utg i mp, npr isto kao i sa callanjem, 77+.
Dakle, u calling rangeu mi je uglavnom KQs, ATs, AJ, pocketi, nekad KJ,QJ, uglavnom blind vs blind ili vs igrača koji malo folda na 3bet.
Obzirom na tvoje statse, velki range handova i agg, koliki ti je cbet po streetovima i w$ without sd?

Treba callati dosta. To ti je sigurno leak. Callanjem branimo ono što smo dosad stavili nutra (zbog oddova koje imamo).
Npr. protiv BTN-a koji ima normalan open od 50% s BB-a moramo braniti skoro sve suitane handove i otprilike pola offsuit handova. Ne možeš to sve staviti u 3bet jer bi ti 3bet bio 60%.
Ili pak kad si otvorio BTN pa dobiješ 3bet. Treba otprilike pola range-a koji si openao defendat, što opet znači da ćeš oko 20% imati call i nekih 6-8% 4bet.

Dobro si rekao, nebi trebalo callati male pockete osim ako imaš huge whale-a u potu ili pak si u BB-u.

00

14

Re: From nl2 to some higher levels

oldpokerplayer napisao:

Koja je razlika između AF% i total AF?

AF% na pokazuje kolko često je protivnik bio agresivan u %, dok je AF neki omjer pasivnih(call) i agresivnih (bet i raise) akcija.

00

Re: From nl2 to some higher levels

i meni su pocket pairovi donijeli često previše problema, pa sam ih jednostavno počeo bacati preflop, 22-77 bacam preflop u nekim situacijama. Imam osjećaj da s njima samo gubim pare.

Sad kad spominjemo AF, uvijek me zanimao thinking process boljih igrača na riveru i donošenje odluke. Recimo da smo na riveru i nalazimo se u situaciji da imamo tptk ili 2 para ili bilo što, što je solidno i onda dobijemo raise ili bet na riveru od agresivnog igrača. Koje statse ćete najviše gledat za donošenje odluke, što Vam je tada bitno, AF po streetovima u kombinaciji još s čim? Znam da nije jednostavno i znam da je svaka situacija specifična, ne očekujem da ćete mi dati univerzalno pravilo za sve, al otprilike nekakav vaš proces razmišljanja i donošenja odluke. Na temelju čega ćete donijet odluku da postoji solidna šansa da igrač blefa river ili da on tu nikad ne blefa? Koji statsi su Vam tu bitni?

Jebote, ovaj oldpokerplayer je isti kao ja, djeluje mi kao da imamo slično znanje i razmišljanje. Igramo iste limite i većina statsa nam je gotovo identična. big_smile

00

Re: From nl2 to some higher levels

N( .)(. )B napisao:

i meni su pocket pairovi donijeli često previše problema, pa sam ih jednostavno počeo bacati preflop, 22-77 bacam preflop u nekim situacijama. Imam osjećaj da s njima samo gubim pare.

Sad kad spominjemo AF, uvijek me zanimao thinking process boljih igrača na riveru i donošenje odluke. Recimo da smo na riveru i nalazimo se u situaciji da imamo tptk ili 2 para ili bilo što, što je solidno i onda dobijemo raise ili bet na riveru od agresivnog igrača. Koje statse ćete najviše gledat za donošenje odluke, što Vam je tada bitno, AF po streetovima u kombinaciji još s čim? Znam da nije jednostavno i znam da je svaka situacija specifična, ne očekujem da ćete mi dati univerzalno pravilo za sve, al otprilike nekakav vaš proces razmišljanja i donošenja odluke. Na temelju čega ćete donijet odluku da postoji solidna šansa da igrač blefa river ili da on tu nikad ne blefa? Koji statsi su Vam tu bitni?

Jebote, ovaj oldpokerplayer je isti kao ja, djeluje mi kao da imamo slično znanje i razmišljanje. Igramo iste limite i većina statsa nam je gotovo identična. big_smile

A čuj, veliki umovi slično misle.
Vrlo rijetko callam river raise bez premium handa. Čak i bez gledanja ikakve statistike, mislim da je veliki +EV foldat river raise. Govorim o nekome tko ima regish statse i ne izvodi gluposti.
Isto ne vrijedi za nekog koga vidim da izvodi gluposti, iako i takav igrač izvodi playeve na svim streetovima i akcijama prije, a rijetko na  river bet

00

Re: From nl2 to some higher levels

roba59 napisao:

Treba callati dosta. To ti je sigurno leak. Callanjem branimo ono što smo dosad stavili nutra (zbog oddova koje imamo).
Npr. protiv BTN-a koji ima normalan open od 50% s BB-a moramo braniti skoro sve suitane handove i otprilike pola offsuit handova. Ne možeš to sve staviti u 3bet jer bi ti 3bet bio 60%.
Ili pak kad si otvorio BTN pa dobiješ 3bet. Treba otprilike pola range-a koji si openao defendat, što opet znači da ćeš oko 20% imati call i nekih 6-8% 4bet.

Prvi dio rečenice- ne govorim o defendanju kad sam ja raiser, već o potovima gdje je prije mene netko raiseao. Tada ne branim ništa, kad nisam stavio $ u pot.
Drugi dio- znači defendaš handove tipa T7s, Q6s, K8o, J9o? Naveo sam ove handove jer ih ja foldam.

00

Re: From nl2 to some higher levels

roba59 napisao:

Ovo nije baš dobro. IP ćemo lakše igrati handove, zašto bi ih onda više 3betali? 3betamo handove koji nisu profitabilan call, a odmah su do handova koji jesu, što ne znači da ne flopaju dobro.
Kad smo OOP više ćemo 3betati linearno jer nemamo poziciju, a callati ostalo. Jer kad smo OOP, najčešće smo u BB-u pa imamo oddove za nadoplatiti.

na to sam otprilike mislio; i jos bi dodao da volim 3betati IP i kad zelim izbjeci squeeze od regova u blindovima. Nemam neki staticni range vec pogledam s kim igram.



oldpokerplayer napisao:

Obzirom na tvoje statse, velki range handova i agg, koliki ti je cbet po streetovima i w$ without sd?

Nemam vecinu tih statsa u Jivaru; on je amo reci, pocket-HUD ali je meni drag zbog kompaktnosti i preglednosti.
Cbet bi trebao biti negdje oko 60-ak, ostalo neznam -to bi trebao pogledati u pravom trackeru. w$ without sd tj, famozna crvena linija na grafu ti sa ovakvim stilom igranja ide prema gore bar pod kutem od 30 stupnjeva big_smile  ali vise treba paziti na plavu

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

19

Re: From nl2 to some higher levels

oldpokerplayer napisao:

Prvi dio rečenice- ne govorim o defendanju kad sam ja raiser, već o potovima gdje je prije mene netko raiseao. Tada ne branim ništa, kad nisam stavio $ u pot.
Drugi dio- znači defendaš handove tipa T7s, Q6s, K8o, J9o? Naveo sam ove handove jer ih ja foldam.

1. dio: To sam odgovorio u postu gdje sam pisao za 3betanje.
2. dio: da, sve te handove defendam vs BTN open u BB-u.

00

Re: From nl2 to some higher levels

Kako na pt4 namjestiti na hudu da mi napiše oznaku za svaki stats, napiše mi samo VP i PR?
Cash default sam uzeo i izabrao statse koji mi trebaju.

Edit: našao, sam upisujem oznake u polja

Zadnji popravljao oldpokerplayer (24-11-2016 14:09:41)

00

Re: From nl2 to some higher levels

oldpokerplayer napisao:

Kako na pt4 namjestiti na hudu da mi napiše oznaku za svaki stats, napiše mi samo VP i PR?
Cash default sam uzeo i izabrao statse koji mi trebaju.

Edit: našao, sam upisujem oznake u polja


Kako da na PT4 stavim u statse PFR po svim pozicijama, i kako da namjesti AF po svim streetovima?

00

Re: From nl2 to some higher levels

Gotov sam sa nl2, prelazim danas na nl5.
Roll je oko 110$, od toga su winningsi oko 80$, 10$ je bonus otpušten na starsu. Rekao sam da ću nl5 igrati do 200$,možda ipak pomaknem granicu na 250$, pa onda napadam nl10, vidjet ću još.
Dojam nl2: nije potrebna nikakva posebna igra, što više str.forw, tim bolje. Svi vole puno 3betat i imam osjećaj koda su u snu imali ukazanje u kojem im je Bog poslao poruku u oblaku na kojem piše Squezze. big_smile
Odigrao sam 50 000 ruku u 2 tjedna što je solidan volume, više nego što sam očekivao. Evo grafa:

http://i68.tinypic.com/2cgy5xf.png

20

Re: From nl2 to some higher levels

N( .)(. )B napisao:
oldpokerplayer napisao:

Kako na pt4 namjestiti na hudu da mi napiše oznaku za svaki stats, napiše mi samo VP i PR?
Cash default sam uzeo i izabrao statse koji mi trebaju.

Edit: našao, sam upisujem oznake u polja


Kako da na PT4 stavim u statse PFR po svim pozicijama, i kako da namjesti AF po svim streetovima?

Imas desno u onom prozoru gdje namjestas velicinu,font,boju-dio gdje je position pa stavis koju hoces.

00

Re: From nl2 to some higher levels

oldpokerplayer napisao:

Svi vole puno 3betat i imam osjećaj koda su u snu imali ukazanje u kojem im je Bog poslao poruku u oblaku na kojem piše Squezze. big_smile

haha, ukazao im se goruci grm na kojem je pisalo 3bet  lol 

meni se nekako cini da je field generalno previse tight; nadje se tu i tamo jos uvijek ekipe koja zdonka stack na nekakav suludi blef ali nutse cesto i nije bas lako naplatiti;
  pricekat cu da skupim 50k sample (iako to nece bas tako brzo jer odigram mozda 1h dnevno  big_smile ) pa cu postat da usporedimo statse i graf  s obzirom da imam skroz drugaciji stil igre

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: From nl2 to some higher levels

Meni se isto cini da 3betaju i SQZaju puno, ali vrlo moguce da nam se to cini jer u prosjeku na stolu imam jednog takvog ajmo ga nazvat "nadobudnim" dok je ostalih 4 neka slaba i pretight verzija ABC pokera, ali bas iz tog razloga vecinu potova igramo s nadobudnim pa nam ostane u glavi da su svi takvi jer realno gledajuci to su igraci s kojima najvise potova odigramo iliti najvece i najznacajnije potove odigramo.

Zadnji popravljao Stormpay (26-11-2016 17:37:18)

00