Tema: Pokerstars je dobio igraću licencu za Portugal

http://hr.pokerpro.cc/admin/inc/image.php?i=poker_stars_novice_thumb.jpg&w=130

PokerStars se vratio na portugalsko tržište 18 mjeseci nakon što je sam odlučio napustiti Portugal...

Pročitaj više...

00

Re: Pokerstars je dobio igraću licencu za Portugal

I imaju svoj player pool sto je bez veze ali to je Pokerstarsova strategija koju guraju godinama.Naravno da na takvim mrezama igraju uglavnom fishevi jer je rake velik,nema akcije i nema puno regova posto im je neisplativo uopce tamo igrati.
Tako fino Pokerstars uzima najveci dio profita od fisheva i kockara i ne mora ga dijeliti sa tamo nekim regovima.Vjerujem da su oni i gurali taj zakon u drzavama u kojima imaju interes i samim tim su unistili ostale mreze ponajprije Ipoker koji je bas bio respektabilan po broju igraca i svemu ostalome dok je bio jedinstveni player pool.

Zadnji popravljao noirlegion (30-11-2016 08:27:02)

01

Re: Pokerstars je dobio igraću licencu za Portugal

@noirlegion - ne znam od kud uopće ova suluda teorija dolazi, no PS nema veze s odlukom određenih država da imaju zatvoreni player pool. PS se samo drži zakona pojedine države i ako išta imao bi samo koristi od zajedničkog poola wink

On the subject, zajednički pool bi mogao biti bliže od očekivanog wink https://pokerindustrypro.com/news/artic … -liquidity

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
10

Re: Pokerstars je dobio igraću licencu za Portugal

Imam osjecaj da cak i ako se zajednicki pool i dogodi s ovim navedenim drzavama, proci se svakako jos dosta vremena, dok s druge strane dolaze vijesti da bi Australija mogla imati takodjer zatvoreni poll, sto bi moglo povuci i UK takodjer za sobom.. Tako da i dalje je nazalost vise losih nego dobrih vijesti za online poker, uz naravno konstantno povecavanje rakea i smanjivanje rb-a.

00

Re: Pokerstars je dobio igraću licencu za Portugal

iAcesHigh napisao:

@noirlegion - ne znam od kud uopće ova suluda teorija dolazi, no PS nema veze s odlukom određenih država da imaju zatvoreni player pool. PS se samo drži zakona pojedine države i ako išta imao bi samo koristi od zajedničkog poola wink

On the subject, zajednički pool bi mogao biti bliže od očekivanog wink https://pokerindustrypro.com/news/artic … -liquidity

To je moja suluda teorija a kao i mnoge druge kod Pokerstarsa koje su se na kraju potvrdile.
Nebi pokerstars imao koristi jer ovako u mnogim drzavama egzistira samo Pokerstars kao mreza dok su neke zbog tog zakona indirektno propale.
Ne mislim se s tobom prepucavati jer godinama tu postas kad ih se prozove i branis te monopoliste i lopove,aj bok.

Zadnji popravljao noirlegion (02-12-2016 18:49:39)

12

Re: Pokerstars je dobio igraću licencu za Portugal

Pokerstars ima 80% trzista i boli njih k**** za ostale stranice. Ova tvoja teorija zavjere nema nikakvog smisla. Rake je velik jer se placa porez i normalno da zbog veceg rake-a ima manje regova jer oni koji su bili breakeven ili mali winning vise ne zaradjuju pa ne igraju. Al to ne znaci da stars vise zaradjuje. Zapravo manje zaradjuje kad je manje igre, a to znaci i manje rejka.

30

Re: Pokerstars je dobio igraću licencu za Portugal

Meni itekako ima smisla pogotovo sada kad su svojom politikom unistili sve konkurente i imaju monopol-neke su kupili pa unistili(Ongame,Fulltilt...)  a neke guranjem kojekavih zakona.To je prevelik biznis da oni nebi imali svoje prste u svemu.(hahah pa kod nas ne moras imati nekog tko participira previse visko u vlasti da bi cak i neki zakon progurao).Njima se isplati platiti porez u domicilnoj drzavi ako uzmu 97% igraca tj svi igraju kod njih a vremenom potpuno uniste bilo kakvu konkurenciju.
Nekad je ipoker imao hrpu igraca iz Italije,Francuske,Spanjolske-sada ipoker gotovo da i nema igre u tim drzavama a ostale stranice su ili ugasene ili ni ne priredjuju igre u njima.Mislim da se i Pokerstars preracunao-brzo ce Pokerstars vratiti playerpool kako njima najvise odgovara.Vidjet ces u skoroj buducnosti.

01

Re: Pokerstars je dobio igraću licencu za Portugal

Cek, ti mislis da ce raditi -ev playeve samo da imaju monopol? To nema nikakvog smisla.

Amaya je kupila ongame 2012., pokerstars 2014. Normalno da kad su imali pokerstars im nije tolko bilo u interesu da povecaju promet na ongame-u. A i ongame su prodali 6 mjeseci nakon kupnje pokerstarsa, pa nova firma koja ga je kupila isto nista nije napravila. Jebi ga, ongame je imao uzasan softver i to ga je unistilo.
Sto se tice full tilta, kolko je meni poznato, oni su se obvezali vratiti novce amerima, a to su napravili kako bi bilo u najboljoj poziciji kad se otvori amrericko trziste, sto se nije dogodilo pa su popusili ogromno love.

Tako da tvoja teorija zavjere nema nikakve podloge.

Da se razumijemo, i meni je bezveze to sto rade igracima. Igrao sam sad 3 mjeseca na starsu zbog zooma, al sad opet odnedavno ne igram tamo jer mi je na manjim sajtovima bolje. Nije mi u interesu da ih branim, samo mi smetaju ovakve teorije zavjere koje nemaju nikakve podloge i koje su apsurdne.

20

Re: Pokerstars je dobio igraću licencu za Portugal

Meni to nisu uopce neke posebne teorije zavjere...Njihov cilj je samo zgrtanje para i apsolutno ih nije briga za igrace sto znaci da su lažovi i prevaranti jer ovo sto rade je skroz suprotno od onoga sto promoviraju i govore.

Nema smisla trositi energiju na ovu raspravu jer necemo nista postici,to je samo moje misljenje i dok me ne razuvjere vjerujem sebi.  heart

01

10

Re: Pokerstars je dobio igraću licencu za Portugal

noirlegion napisao:

Njihov cilj je samo zgrtanje para i apsolutno ih nije briga za igrace sto znaci da su lažovi i prevaranti jer ovo sto rade je skroz suprotno od onoga sto promoviraju i govore.

Tako je to s bilo kojom firmom u današnjem kapitalističkom svijetu. Zašto bi oni morali biti drugačiji?

10

Re: Pokerstars je dobio igraću licencu za Portugal

roba59 napisao:
noirlegion napisao:

Njihov cilj je samo zgrtanje para i apsolutno ih nije briga za igrace sto znaci da su lažovi i prevaranti jer ovo sto rade je skroz suprotno od onoga sto promoviraju i govore.

Tako je to s bilo kojom javno trgovanom firmom u današnjem kapitalističkom svijetu. Zašto bi oni morali biti drugačiji?

fyp

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Pokerstars je dobio igraću licencu za Portugal

roba59 napisao:
noirlegion napisao:

Njihov cilj je samo zgrtanje para i apsolutno ih nije briga za igrace sto znaci da su lažovi i prevaranti jer ovo sto rade je skroz suprotno od onoga sto promoviraju i govore.

Tako je to s bilo kojom firmom u današnjem kapitalističkom svijetu. Zašto bi oni morali biti drugačiji?

Ne moraju biti drukciji stovise mogu biti i puno gori sto se mene tice -nek rade sta hoce samo bez obmanjivanja i laganja po cemu su najpoznatiji zadnjih godina uz reklamiranje Ronalda.Jedan primjer/ SNE status-to je indirektna kradja novaca jer ocito da su najavili takve promjene da vecina tih ljudi sigurno nebi godinu dana igrala ko budale za daleko manji iznos od dobivenog novim pravilima.Pomnozi broj SNE prosle godine sa uzetim novcima + ostali statusi koji su pokradeni.Naravno da su znali 2-3 godine ranije da ce to ukinuti ali sto nebi uzeli igracima na prljav nacin ako mogu jel/to svi rade danas.Njihovi izgovori i razlozi su najobicnija laž.
Nemam namjeru raspravljati vise o ovome i gubiti vrijeme.

Zadnji popravljao noirlegion (04-12-2016 10:43:50)

02

13

Re: Pokerstars je dobio igraću licencu za Portugal

Znamo svi činjenice. Ono što ja govorim da tako radi većina firmi.

Evo dat ću ti primjere iz svakodnevnog života:
Stave u reklamu voće i onda napišu slika ne mora odgovarati stvarnom proizvodu, ili pak kad napišu popusti do 70% i onda stave 2 artikla na 70% koji se obično prodaju brzo, a reklame se i dalje vrte iste.

20