Tema: Pokeru fali kockarski aspekt !

U danasnje vrijeme smo svi fokusirani na dizanje rakea i smanjivanje RB-a, ali ja si nekak mislim da u danasnje vrijeme najvise fale ovakve stvari koje Doug ovdje analizira.

---VIDEO---

Takve high stakes igre live da se prikazuju izravno na televiziji gdje imaju pravila s 72 i slicno (btw zakon pravilo za live poker ako niste jos probali big_smile). Taj sadrzaj high stakes igre je ono sto je najvise ljudi dovelo online, vidim po izjavama svojih frendova koji nemaju pojma o pokeru nit ga igraju pa kad ih fascinira ovakav neki hand kad je ovdje recimo Phil izgurao Mattusowa. Tog frenda ne privlaci poker zbog par posto RB jer nit ne zna sto je to (kao ni velika vecina igraca) nego ga privlaci to da moze nekog natkupit i pokazat mu da je jaci.

Fali taj "klosarski" i kockarski dio pokera jer iako si to ljudi ne zele priznat poker je kocka i dalje, samo kocka u kojoj mozes imat prednost i taj kockarski dio je ono sto privlaci rekreativne igrace, kad bi vise toga bilo nebi se morali borit za koji posto rakebacka.

Kratka prica od nedavno. Sjedim tako i pricam s frendovima zajebancija i tako, ne znaju bas ti frendovi da igram poker redovno i slicno i ne znam kak su dosli do teme ali je jedan poceo pricat citiram "e to ti je kao i online kad si sjednem na poker malo, uplatim nesto para i normalno izgubim to, ali kad pogodim onu jednu rupu za skalu, znas kad ti karta fali jedna samo na kraju, a prije toga cak i dvije i kad to pogodim pa mi ovaj u chatu psuje sve po spisku i prica neke matematicke izjave, ja umirem!".

I nije jedini od kojeg sam slicno cuo i da, njima nije zao sto su izgubili, ocekivaju izgubit isto kao i u kladionici, ali fale nam takvi igraci da dodu na poker a ne u kladionicu jer onda zbilja nebi tolko bili orijentirani i zavisni o RB. A sad kak to postici i zasto se to prestalo emitirati po televizijama ne znam.

00

Re: Pokeru fali kockarski aspekt !

Da zabrane sve dodatne softvere poker bi bio super,nikakve skripte ni hudovi i naravno da se obracunaju sa botovima kojih ima jako puno u danasnjem pokeru.

00

Re: Pokeru fali kockarski aspekt !

S tim se zapravo slazem, da imas mogucnost ti poslije sessiona pregledavat handove i statistiku pa u notes zapises za svakog igraca ako ima neki leak, ali ne da ta sva statistika pise bas na stolu.

Kak bi to postigli da se obracunaju s botovima? Sumnjam da su botovi +EV za poker kuce jer ako je bot dugo aktivan znaci da je profitabilan i da uzima novce od kuce i (barem za sad) ne shvacam zasto ih kuce nebi sve maknule da mogu?

00

Re: Pokeru fali kockarski aspekt !

Nisu +EV za poker kuce ali su -EV za igrace...Ako botovi beataju plo200 sa 4-5 bb-a to je katastrofa za igrace ako se sjecas onog skandala veceg razmjera gdje je bilo hrpetina botova iz istocnih krajeva..bilo na 2p2

Pa da uloze vise u borbu protiv botova jer je ocito da ih ima dosta i da beataju a samim tim su uzasni za poker..

00

Re: Pokeru fali kockarski aspekt !

noirlegion napisao:

Da zabrane sve dodatne softvere poker bi bio super,nikakve skripte ni hudovi i naravno da se obracunaju sa botovima kojih ima jako puno u danasnjem pokeru.

Imas Unibet.

00

Re: Pokeru fali kockarski aspekt !

roba59 napisao:
noirlegion napisao:

Da zabrane sve dodatne softvere poker bi bio super,nikakve skripte ni hudovi i naravno da se obracunaju sa botovima kojih ima jako puno u danasnjem pokeru.

Imas Unibet.

To bi trebale uvesti sve stranice -nesto kao pravila na live pokeru bilo bi puno bolje za poker.

Na Unibetu nema hud-a uopce,nikakvi konverteri bas nista?

00

Re: Pokeru fali kockarski aspekt !

Ne. Cak ne mozes ni kasnije pogledati si handove.

Microgaming ima anonymous stolove, gdje sprema hh pa si mozes u hemu vidjeti rezultate.

Party/bwin je nedavno uveo nesto slicno, samo sto tamo vidis nickove igraca u igri, ali ih hem ne prepoznaje jer se hh ne sprema s nickovima vec su igraci oznaceni s player 1, player 2....

00

Re: Pokeru fali kockarski aspekt !

To na Parytu je ok opcija nema smisla da ne vidis nickname-sto zapamtis i zapises koristis u igri.(malo je sranje sto ne mozes kasnije analizirati ruke ali sta je tu je).

00

Re: Pokeru fali kockarski aspekt !

Aha, ti bi htio da bude kak tebi najvise odgovara.... pa fish nebude analizirao ruke, zasto bi onda to bilo dopusteno regovima?

20

Re: Pokeru fali kockarski aspekt !

roba59 napisao:

Aha, ti bi htio da bude kak tebi najvise odgovara.... pa fish nebude analizirao ruke, zasto bi onda to bilo dopusteno regovima?

  Jer smo si mi fishevi sami krivi što ne analiziramo ruke yikes

I don't make the rules
I just think them up and write them down.
00

Re: Pokeru fali kockarski aspekt !

roba59 napisao:

Aha, ti bi htio da bude kak tebi najvise odgovara.... pa fish nebude analizirao ruke, zasto bi onda to bilo dopusteno regovima?

Stavljas mi rijeci usta-nigdje to nisam rekao.Samo sam rekao da je to sranje a ti se odma hvatas za nesto.
Inace imam osobno nebrojena divna iskustva sa pokerstarsom.
Zavrsio sam s ovom temom za sada.

00